Something’s fishy

28. aug. 2012

Tagasi väikeselt ühepäevaselt puhkuselt. Maal olla on niiiiiii mõnus- ja uni on seal lihtsalt super. Vahelduseks oli kihvt öösel empsiga kohvitassi taga maailmaasju arutada (poole silmaga piilusime Walking deadi), vennaga kakelda ja isaga üksteist nöökida. Aga mitu päeva järjest ma seda vist teha ei suudaks- ja mulle lihtsalt ei meenu enam, kuidas oli elu siis, kui ma veel kodus elasin.

Üle pika aja käisin ma jälle KALAL! Viimati käisin jõe ääres üleelmine aasta- sain isast rohkem kala ja rohkem mind kaasa ei kutsutud :D Tuli selline väike perepäev, pluss issi kaksikvend. Normaalselt tõmbasin ikka kalu veest välja. Missest, et väikesed ja ussi ma ise konksu otsa ei pannud/kala ära ei võtnud.

Mis kõige rohkem rahuldust pakub on aga see, et ma olen lõpuks enam-vähem välja mõelnud kaks varianti, mida ma edasi teha tahan ja kuhu õppima minna. Osalt oleksin tahtnud juba see sügis tagasi kooli minna, samas mul akadeemiline kestab veel ja EHK mõtlen veel ümber. (highly doubt it tho)

Kolmas mõte on ka, Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis õppida kiirabiarstiks. See lihtsalt tuli pähe ja pole sealt seni lahkunud. Ahvatlev, väga ahvatlev. Samas täiesti midagi muud, millena ma end tulevikus ette kujutasin, ma pole KUNAGI isegi sinnakanti mõelnud. Aga siiiiiiski… see mõte lihtsalt on kuidagi appealing. Oeh :D

Ja veeeel üks idee, mida ma küll kuskil koolis õppida ei saa, aga mida ma isegi tahaks tulevikus teha, on ka varuvariantides olemas. Aga jah, mul praegu lihtsalt väga hea meel, et ma olen suutnud valikut koomale tõmmata ja tegelikult ka välja mõelnud, kellena end “täiskasvanuna” näha tahaks. Jeeii, for me!

Lõpetuseks lisaks, et Justin Bieberi viimased laulud on isegi suht kuulatavad, eriti muidugi “As long as you love me”. Missiis, et ma alguses mõtlesin, et ta on teinud Backstreet Boysi loost kaveri ja siis pettusin, kui lugu kuulasin :D

Rekats oli terve kalalkäigu aeg ainult vees ja hirmutas mu kalad ära


..või siis nurus soolaube süüa..

Ja vähemalt sain empsilt tema vanad ja oma uued lemmikud saapad :D

You Might Also Like