te-te-te-telephoun

20. sept. 2012

Nüüd on mul jälle aega kõike rahulikult võtta ja lihtsalt laiselda. KUIGI võiks ju riided lõpuks kastidest kummutisse panna ja üldse mingi suuremat sorti puhastustöö käsile võtma. Aga ma lihhhhhtsalt ei viitsi. Diivanid on ka alati nii mugavad, et ei taha sealt püstigi tõusta.

Eile käisime kinos Resident Evilit vaatamas. Ma olen niii kaua tahtnud näha mingit zombikat kinos.. Okei, Resident selle alla enam väga ei kvalifitseeru, sest selle filmi puhul oli rõhk pigem hunniku kuulide tulistamisel, ajuvabade ja ebareaalsete trikkide tegemisel ning lihtsalt arutul fightimisel. Noh, mingi neli korda ehmatasin ma küll ikka väga, et mu tšipsid oleks peaaegu käest lennanud, niiet ma ei tea, mis ma siis oleks teinud, kui terve film zombidega olnud oleks. Muidu oli see…vaadatav. Mitte nii hea, kui ma oleks lootnud, aga käib kah.

Ted on ka vaadatud ja lõpuks ometi üks ajukas komöödia, kus on labased naljad ja mille üle saab lihtsalt naerda, mitte ei pea elumõtteid ja moraale otsima!

Siiiiis käisime ükspäev tivolis, kus ma olen vist ainult korra kunagi kauges minevikus käinud. Sõitsime vaaterattaga ja mu suure mangumise peale, tegime Destroyeriga ka paar kiiremat tiiru. Ilmselge viga, sest terve aeg ma karjusin (polnud õnneks ainuke), mu käsi läks kaks korda krampi, sest ma hoidsin torust nii kõvasti kinni ja natuke enne lõppu hakkas juba pääris paha. Oleks pidanud ikka selle väikse kummitusmajatiiru selle asemel tegema :D

Töö juures käivad Oskar ja Oliver päris tihti seltsiks, vahepeal tuleb ka Maigi kohvitama, siis jälle hüppavad Merilii või Kadi läbi…igavust nagu ei tunne.

Kunagi, kui Hultsfred veel koduks oli ja meie käsutada oli master-bedroom, möödusid õhtud Domino-küpsiseid süües..

Ja kui emps käis tihemini linnas, sai väike take-away koos tema ja vennaga tehtud..Kui koduks oli Uusikylä ja õue avanes selline vaatepilt..

 Ja kui võrdlesime oma maasikapõllu-päevitusi käsivarre pealt ja alt

Või kui vahepeal oli vihmale vahelduseks ka kõrvetav päike ning muudmoodi varju ei saanud:


Väike mäki-frappe..

…ja väike Shooters

Koduukse ees on ülepäeviti selline mashhina (minu oma)


You Might Also Like