Tartu söögikohad: žen žen buffet

1. nov. 2012

Buduaarist leiab ikka pärleid küll. Seekord oli üks kutt tsikile öelnud, et too ta nädalaks ajaks rahule jätaks, sest ta tüütab kutti. Neiuke tegi muidugi kohe buduaari teema, et nõu küsida ja värki. Selle peale vastas üks (loodetavasti) naisterahvas:

mm, ma tean mida sa tunned.neli aastat tagasi tutvusin ka mehega kellega alguses oli kõik ok.pärast ta vältis mind, et ei viitsi suhelda jne.panin talle narkot joogi sisse ja siis pakkusin talle teed.tüüp oli laksu all ja siis seksisime.jäin rasedaks.nüüd on meil kolm tibu.me ikka vahepeal tülitseme aga saame hakkama…soovitan sinul ka ikka püüda seda meest edasi.iial ei tea, kui õnn meile naeratab.”

Kunagi ammu tegin ülevaate Tartu idamaade söögikohtadest.. Kõige halvema mulje jättis tookord Žen Žen Buffet, mis no.. tõesti :D Odav küll, aga pole nägu ega tegu. Kui Märt tahtis aga minna Näituse tänaval asuvasse Žen Žen söögikohta, olin loomulikult juba minnes negatiivselt meelestatud. On nad ju põhimõtteliselt samad, nii menüü kui valmistamisviis, ainult kesklinna omas pakutakse mingist kellast mingi kellani büfee valikut.

Aga proovisime ära- ja ei kahetse, ikka väga meeldivalt üllatusin. Okei, sisustus ei meeldinud mulle seal ka nii väga. Selline massiivne ja uhke värk, ei tekkinud üldse mugavat-hubast tunnet (võib-olla sellepärast, et ma olin laua jaoks liiga väike ja päris raske oli korralikult laua peale ulatuda :D) Aga samas oli see romantika tegemiseks väga sobiv paik- hämar, vaikne ja väike. KUIGI, idamaade sisustust võiks rohkem olla.

Naljakas oli veel see, et tellides mingi roa (nt liha spets kastmes), peab lisandi veel eraldi ostma. Asian Chefis saab küll osade kastmetega lisandi tasuta. Ja on seda siis enne nähtud, et restoranis tellid juustušnitsli ning pead veel kastme-salati-kartuli juurde ostma? Aga okei.

Kohe ütles teenindaja meile, et ei ole mõtet kaht eraldi lisandit+kastet võtta, sest portsud on suured. No Panges ja Chefis on ka, nii et saad kaaslasega toitu vahetada, aga seal peab ikka mitu asja võtma, kui korralikult söönuks tahad saada.. Kui meie magushapus kastmes kana ja lambalihaga riis lõpuks tuli.. AJUVABA, kui SUUR see ports oli. Tõesti! Suurem, kui Chefis-Panges kokku. Ja kui imehästi see maitses. . . mkmkmmmkmmmm. Arvatavasti pole paremat “hiinakat” saanud!

Niisiis osutusid minu kartused asjatuks- toit nägi super välja, maitses veel paremini ning kõhu saime kaks korda järjest täis. Kuigi mu süda kuulub siiski Asian Chefile, tekkis talle tõsine konkurent.. kui ta ainult NII kaugel ei asuks.

Nüüdseks olen seal käinud veel mitumitu korda, küll Kadiga ja Liisaga, küll Märdi ja tema töökaaslasega.. Noh, ütleme nii, et ma pole kusagil saanud nii head MEEKANA, kui ŽenŽenis.
Teenindus on olnud kord väga super, kord selline..mittemidagi ütlev ja veits ebameeldiv, sest oli kaugele näha, et teenindaja ei viitsinud seal leti taga olla, naeratusest rääkimata.

Homseks on üks väike blogiplaan, eks näis, mis sellest välja tuleb. Tervitan lõpuks veel Kristjanit ja neiud, ärge unustage oma noormehi narkoga uimastamast- iial ei tea, millal õnn teile naeratab :)

You Might Also Like