17231502

15. veebr. 2013

Reede, reede, reede, jeeii! Ma ei tea, miks ma üldse nii rõõmustan, sest esiteks olen ma mingi kella kaheksani tööl ja teiseks olen ma ka nädalavahetusel tööl (homme näiteks kella 9ni, hurraa :D) Aga ometi on ju see nii rõõmustav, et täna on ikkagi see sexy REEEDE ja ma võin õhtul rahulikult siidrit või veini juua, ilma et peaks muretsema “Okoouuu, teisipäev ja vein? Esimesed sammud saamaks alkohoolikuks.”.

Õhtuks on täitsa mitu plaani, ei teagi, kuidas ajaliselt kõik välja mängib. Kolisin oma tavaariga tööle, et saaks töölt otse minna ning homme poleks vaja asju kaasa tarida (näiteks läpakat ja süüa ja saapaid ja süüa).

Eile oli sõbrapäev ja kahjuks mitte keegi ei helistanud mulle, bad friends, BAD! Õhtul tuli vennas oma neiuga külla, sai jälle zombisid vaadatud ja kaks friikartulit söödud.  Lubasin suure suuga neile veel hommikul vutimune praadida, aga ilmselgelt nad ei ajanud mind üles ja ma magasin kümneni. Sorry guyyys!

Nüüd olen tööl, loen tunde lõpuni, aga vähemalt on toredad lapsed siin, kes peavad mind maja VALITSEJAKS (like a queen). Praegu on küll maru lõbus olla ja hea tuju, eks me näe, kas mul homme samal ajal ka nii tore on :D


You Might Also Like

 • Avatar
  Anonymous 15. veebr. 2013 at 17:48

  Mis tööd sa teed?

 • Avatar
  mesiliis 16. veebr. 2013 at 10:33

  Laste mängumaal töötan :)

 • Avatar
  Anonymous 17. veebr. 2013 at 12:41

  Miks märt miskit toredat sulle ei teinud valentinipäevaks?

 • Avatar
  mesiliis 17. veebr. 2013 at 13:40

  Sest ta oli tol päeval kahjuks päästekas tööl. Tähistasime hoopis eelmine päev, kui ta mulle hommikuks pannukaid tegi, ja pisikese ja mõnusa filmiõhtuga, mis minu arust oli küll päris tore :D Mõtlesime küll, et teeks üksteisele kinke ka, aga milleks? Me pole kumbki sellised suured sõbrapäeva-tähistajad ja ta teeb nkn iga päev väikeste pisiasjadega mu päeva armsaks :)