Cheers to the freaking weekend!

3. veebr. 2013

Ma ei saa aru, miks on alati kõik peod, huvitavad ideed trippimiseks või niisama istumised just siis, kui mul on nädalavahetus tööl?

Juba reedel Ahju mingis loosis osaledes oli nii tunne, et täna tuleb võit koju. Noh, ega palju mööda ei läinud, minu võidu krahmas endale Erki, kes seda siis lahkelt meiega jagas. Alguses oli küll päris suur peotuju, Ahjus sai kohe mingi trahvishot tehtud ning läksime oma “viplauda”. Suured kandikud puuviljadega, kannud coca-colat ja rumm.. No iseenesest ju hea pidu, KUI muusika oleks ka vastav olnud ning käima tõmmanud.

Võtsime Mariiniga siidrid, hiljem tegin Kaspariga ühe shoti veel (no Maiken teeb paremaid) ning tiksusime niisama. Korra Shootersist läbi ja pool viis jõudsime koju. Hommik just kõige helgem polnud :D

Eile oli keegi plaanimeister ning nii haarati kaasa suured Sirka pitsad, mis on tõesti päris head, ja suundusime Sixteni juurde.  Maiken tegi selle tähtsa hetke puhuks kooki, vaatasime Alvinit ja noh, see Somersby maitses hea. Oli selline meeldiv koosviibimine. Hiljem haarasin äraminnes mõned raamatud kaasa ja olgem ausad- selle pärast ma sinna läksingi :D

Vahepeal üritasin Ruja raamatut lugeda (no ei ole hästi kirjutatud), aga ei lastud :(

Tänane hommik oli veeeeel raskem, kui eilne, kuigi sai kauem magada. Ärkasin ÜLISUPER uudise peale (hea oli, et Kadi smsi saatis, sest ma panin äratuse väga väga valeks ajaks :D) ja PALJU ÕNNE SULLE, MU KALLIS KALLIS KADI! askdijsf, ma olen terve hommik otsa ikka väga õnnelik olnud :)

You Might Also Like