Tartu söögikohad: Rahwa Resto

3. veebr. 2013

Veel üks söögikoha tutvustus. Teistega saab tutvuda SIIN
Endiselt on käimas ka GIVEAWAY!

Juba tükk aega tagasi käisime Kadiga Rahwa Restos. Selline üsna uus koht ja asjub kohe Sepa Turu kõrval. Alguses olin küll kõhkleval seisukohal, sest see asub kesklinnast nii kaugel, aga noo, toit oli seda väärt.

Juba sisse astudes olin üllatunud. Ma ei tea, mida ma täpselt ise ootasin või arvasin, aga miskipärast üllatas, et koht oli mõnusalt suur ja ruumikas. Sisustus oli minimalistlik ja puhas, valge mööbel, kontrastiks lauakatted, kaunistused, musta värvi menüütahvel jne. Kuigi laudu-toole oli üsna palju, ei olnud seal kitsas ehk ei pidanud oma tooli laua alt välja tõmmates kellelgi seljas elama.

Menüü on mitmekesine ning tundub väga väga maitsev. Ja ülisuper on see, et päevapraade on valikus kolm ning päris tihti on ka päevasuppe koguni kaks. Meie tahtsime midagi kerget lõunaks ja võtsime sooja kanafilee salati värskega. Tuleb tõdeda, et nii head salatit pole enam ammu saanud!

Salat oli väga maitsev, mõnusa vürtsika kastmega, kanafilee tükid olid suured,  ning lisatud apelsiniviilud lisasid huvitava magususe. Lisaks oli ka portsjon ikka väga suur! Ja kuigi seda oli palju, ei tekkinud kordagi sellist rasket täiskõhu-tunnet. Paras kerge lõuna.

Plusside poole peale lisaksin kindlasti ka väga meeldiva ja sõbraliku teeninduse :)

Ainuke miinus ongi see, et asukoht on liiga kaugel, ei saa näiteks kiirelt šopingu vahepeal lõunatama minna. Ja noh, niisama ainult jutustama-kohvi jooma sinna ka ei läheks, sest sellist hämarat hubasust seal pole, lauad-toolid on küll mugavad, aga mitte mõeldud paaritunniseks koogi/kohvipausiks. Eelkõige on Rahwa Resto siiski söögikoht- väikeseks jutuajamisteks soovitan näiteks niii pehmete diivanitega Suminat :)

Igaljuhul, plusspunktid Rahwa Restole ja Kadile, kes mind sinna vedas. Lähen teinekordki!

You Might Also Like