304

3. apr. 2013

Mul jälle väike blogipaus olnud, sest ma olen kogu aeg haigelt väsinud. Ajuvaba, ma võin ükskõik kui normaalsel ajal magama minna, aga hommikul üles ei saa. Töölt tulen, uuesti magama.. Praegu mõtlen eelmisele nädalale tagasi ja ma terve see aeg vist ainult magasin :D

Autokoolis tegin oma esimese sõidu ka. Ehmatasin päris ära, kui mul teiste autode vahel tiirutada käskis. Aga vähemalt on mul hea siduritunnetus, niiet võib kordaläinuks esimese korra lugeda. Ja õpetaja on hästi normaalne, et sellega probleemi pole.

Vaatasin “Walking deadi” kolmanda hooaja viimase osa ära ja TEGELT?? Niiiimoodi lõppedki? Ma pole tükil ajal nii pettunud olnud. Suure suuga lubati 27 tegelase surma, juba mõtlesin, et mis veresaun sellest tuleb. Noh, nendeks olid siis Andrea, Milton ja 25 täiesti uut mõttetut tegelast, kes Kuberneri “armees” olid. Normal. Andrea suri ka nii mõttetult (okei, samas see oli üllatav, kuidas ta hammustada sai :D)

Ja siis mingi.. ma ei tea, kõva sõda see oli kah. Ma nii lootsin, et nüüd lõpetatakse see edasiveniv Kuberneri teema ära, aga noo ei, lasti tal ikka jooksu panna. Ning see lõpp.. kuidas nad tõid vanad mutikesed oma vanglasse. Vanglasse, mis on külm ja kõle, mille üks pool on maha sõidetud, niiet sinna võib ükskõik kes ükskõik kuna sisse astuda. Vanglasse, mille vaatetornid lasti puruks. Vanglasse, kus sees on mustmiljon kõndijat. Selle asemel, et võtta üle üsna ohutu ja MUGAV Woodbury. Tegelt, Rick? Ja mis ma nüüd pean sellise viimase osaga oktoobrini elama?

Kuna ma viimasel ajal tõesti midagi muud teinud pole, kui lugenud (sain oma zombiraamatu teise osa, “Deadline”, so far so good) ja maganud, siis ilmselt mul midagi tarka rääkida polegi. Panen pilte parem. Ahjaa, olen väga õnnelik selle üle ka, et lõpuks sain oma tagilt tolmu pühkida, sest ilm on nii soee!

 Proovin ära paljukiidetud Dove’i summer glow kreemi. Evelini poest on pärit Laimi-piparmündi kehakoorija, mis on niiiii hea ja värske lõhnaga ning jätab keha hästi pehmeks. Maasika viljalihaga oli ka, aga see oli juba liig magusa lõhnaga. Viimane on mingi trimmiv/tselluliidivastane geel, mille hetkeajel otsustasin ka järgi proovida.

You Might Also Like