404

4. apr. 2013

Naljakas, mis siin ilmas ikka toimub. No kogu see Põhja-Korea värk. Kas tõesti ongi see diktaator nii lapsik ja suure tähelepanuvajadusega, et ähvardab niimoodi avalikult tuumasõjaga? Kõik need ta väljaütlemised ja tegutsemised on lihtsalt halenaljakad. Ja siis ma mõtlen, et pärast on tal tõsi jumala taga ning vajutab seda “punast nuppu” ning meil on käes uus maailmasõda. Hulludest võib ju kõike oodata.

Ja ma ei saa üldse aru suitsetavatest inimestest. Mitte see, miks nad suitsetavad, aga nahhui te oma konisid igale poole loopima peate. Mulle näiteks meeldib, kui mu bussipeatus ja koduümbruskond on ilus ning puhas. Okei, ma saan aru, et sageli pole koni kuskile panna ja väga seda taskusse ju ei libista. Aga täna näiteks oli bussi oodates selline olukord, kus üks tsikk tõmbas rahumeeli suitsu, SEISIS PRÜGIKASTI KÕRVAL ning viskas koni maha. MIKS? Tra sa oleks käega pidanud sama “keerulise” liigutuse tegema, ainult teisele poole.

Tegelikult on majaümbrus mul suht korras, iga trepikoja juures on ilusasti prügikastike, kus kõik oma rämpsu panevad ja enamjaolt on bussikas ka puhas, aga no see tänane riivas küll silma. Isegi kutseka tatistavad ma-nii-lahe-kutid viskavad oma konid prügikasti.

Eile polnud ma õnneks ainuke unekott, Märt tuli töölt ja tõmbas juba kaheksa aeg magama ära. Lugesin siis raamatut ja mingi valju põrinaga kärbes ärkas talveunest. Kohe näha, et kevad tulemas. Oli uimane ja aeglane, aga nii suurt lärmi tegi. Mul polnud millegagi teda maha ka lüüa ning kui ta mul tühja tassi maandus, panin teise raamatu sinna peale. Sai vaikust küll, aga siis terve aeg süda valutas, et kuidas ma jätan ta sinna nii piinarikkalt surema :D Sellised süümekad olid, et lõpuks lasin ta lahti tagasi. Oli vist tänulik, sest rohkem ta ringi ei põristanud.

You Might Also Like