Free night!

5. apr. 2013

Täna oli üks mõnus unelemispäev. Lasin leboriietes ringi, koristasin elamist, Raadio 3 sorri, Retro FM taustaks ja lugesin, lugesin, lugesin… kuni pidin tööle tulema.

Märt on vahetuses, mis tähendab, et mul on reede õhtu ainult iseendale. Ja oi, mis plaanid mul on.. Kui töölt koju jõuan on kohe zombimaraton :D Naljakas, mõni ootab seda reede õhtut nagu jumala õnnistust, et saaks ainult peole ning tuusab öö läbi linnas ringi, mina poen porgandi ja dipikastmega teki alla ning naudin natuke elavaid surnud. Ja no EI SAAKS olla ideaalsem reede õhtu. Noh, kui Märt ka kodus oleks…aga ilmselt siis ei vaataks me elus selliseid filme. Need ajad on möödas, kus Märt pidi mu meelitamiseks kõigega nõustuma ning erinevate zombikate ja õudukate ajal silmi pööritama :D:D

Tahaks hullult vaadata “Night of the living dead”i 90ndate aastate versiooni. See on kõige kõige esimene zombikas, mida ma elus nägin ja ilmselgelt jättis sügava jälje :D Ma olengi seda vist ainult ühe korra otsast lõpuni näinud ja teine kord kui vaatasin, hakkasin nii kartma, et panin 15 minuti pärast teleka kinni. A noh, ma olin mingi kümnene ka siis vist… Sellest ajast peale ma olen vaadanud igasuguseid remake’e, 3D variante, aga ükski pole s e e. Mõtlesin juba ebayst omale päris enda dvd tellida, aga siis ma avastasin, et oh seda õnne, mu arvutil pole CD/DVD lugejat. Nagu. Mismõttes.

Ja tra, ma isegi ei viitsi enam selle ilma pärast vinguda, sest ilmselgelt on meil käes uuesti november või midagi.

 Eelmine neljapäev, kui KA oli aeg iseendale :D “Montypool” ja jäätis Nutella ning banaaniga

You Might Also Like