Newsie

5. apr. 2013

Eile põikasin korra Osturallilt läbi ning lahkusin Lumene Raspberry Miracle ripsmetušiga, mis maksis 6 eurot. See Maybelline’i Rocket on ka hea, aga sel on nii suur kummihari, millega on keeruline tegutseda, ja see jätab ripsmed kuidagi tükki ning “kärbsejalgadeks”. Näiteks sama firma Volume Million Lashes’il on väga hea kummihari, aga see ripsmekas jälle hakkab päeva peale kahjuks pudenema.

Igastahes, mulle hullult meeldib Lumene hari, mis on nagu keerdudega. Eraldab ripsmed korralikult ja teeb pikaks ka. Ainuke nurin ehk on, et see väga ei tihedamaks ripsmeid ei tee. Aga vähemalt ei tekita see neid koledaid kärbsejalgu… Ja noh, väga hästi pidas praegu väljas möllava lumetormi ka vastu! Lisaks mõnusalt roosa värv.. mulle meeldib :)

Teiseks potsatas postkasti täna üks pakike. Tellisin meigipintsleid. Ilmselgelt on see Hiina kaup ja seega mingit hullu kvaliteeti oodata pole, nagu profikomplektidel. Aga no, enamik aeg koosneb minu meik ainult lainerist ja ripsmekast, niiet kalleid väga seisma ei raatsigi osta. Sain pintslid kätte ning olen VÄGA rahul, samasugused nagu pildil ja hästi hästi pehmed. Sobivad ilusasti mulle katsetamiseks ning mängimiseks! Seitse pintslit 5 euro eest pole ju paha, selle raha eest on kvaliteeti küll ja küll. (Kuna väljas on juba pime, aga ma ei suutnud ülespildistamisega homseni oodata, siis tegelikult on mu pintslitel ka see valge osa täitsa olemas, mitte pole beežikashall :D)

You Might Also Like

 • Avatar
  Anonymous 5. apr. 2013 at 19:27

  Täiesti KINDLALT lemmik blogija eestis. Okei on veel häid ja ägedaid blogisid, aga kaua sa jõuad lugeda millist kreemi näkku määrida või milline küünelakk see kõige ilusam on. Nii siiralt kirjutatad ja täitsa ootan uut postitust iga päev. Ja palun ära sa blogimist küll lõpeta.

  täitsa võõras Kätlin :)

 • Avatar
  mesiliis 5. apr. 2013 at 19:45

  Pabahhh, ei oskagi nii ilusa kommentaari peale midagi öelda, kui et JEEEEE! :D
  Suure totaka naeratusega näol ütlen Sulle AITÄH :)