Juku sünnipäeva tähistamas

3. mai 2013

Esmaspäeval oli endise paralleelika ja praeguse semu, Juku, sünnipäev. Kuna too aeg ühele ja teisele eriti ei sobinud, siis leppisime Kadi ja Jukuga kokku teisipäevase tähistamise. Viskasin oma meremehe riided selga ning läksin küünlaid ostma.

Algas kõik Kaupsi parklast, kus tegime saabi sõidukõlblikuks ja valasime õli. No, oli omaette katsumus.

Kiire shoping Takkos (avastasin, et mul sooduskupongid, mis kehtisid viimast päeva) ning saime Juksiga kokku. Laulu ei laulnud, aga küünlaid põletasime! Oli plaan minna Suminasse, aga see oli kinni. Järgmine sihtpunkt oli Rahwa Resto. Halb, kui valikut on terve suur tahvlitäis :D

Lõpuks võtsime kõik Rahwa burksi friikatega. Iluuus taldrik oli ning sibulakaste kõrvale oli ka üsna huvitav. Alguses vaatasin, et toitu on kuidagi vähe, aga oiii, kui täis kõhu sai. Burksi oli muidugi omaette ooper süüa- hammustasid ringiratast, aga pihv muudkui lipsas eest ära.

Statoilist tegime ühed piparmündikakaod (Kadi tegi kalahaisulise tee) ja lasime pisikestel koogikestel hea maitsta! Üks tore pärastlõuna jällegi.

Mõtlesime ka Kadiga, et kuidas see üldse nii läinud on, et Juhaniga suhtleme nüüd palju rohkem, kui kooliajal üldse kokku… Ma arvan, et asi on ta saunas…

 Juku ütles, et ma üldse ei pane Märdist pilte siia, parandan oma vea:

You Might Also Like

  • Avatar
    Pluxu™ 4. mai 2013 at 17:04

    See viimane pilt Märdiga on nagu kunstiteos. Sa suvaliselt klõpsisid, või valisid hoolikalt nurka ja et mis kaadrisse jääb jne?

  • Avatar
    mesiliis 4. mai 2013 at 17:30

    Päris suvalt ei teinud, aga väga hoolikalt ka ei vaadanud. Ja hiljem arvutis lõikasin-kärpisin nurki veits.