wiwiwinner

18. mai 2013

Juhhei, mul on täna sünnipäev ning seni on kõik super olnud..välja arvatud, et ma köhin oma kopse välja, rindkere on haigelt valus ja tänu kuumale teele olen väike higikoll.. Googeldasin eile nalja pärast oma sümptomeid, et teada saada, kas mul ka on ajukasvaja, aga ei, interneti järgi on mul “collapsed lung”. Ma ei teagi, kas peaks muretsema hakkama ja arsti poole pöörduma :D

Igastahes, PALJU ÕNNE kõigile neile õnnelikele, kes minuga täna seda  tähtsat päeva jagavad!

Nüüd giveawayst. Ma arvan, et andestate mulle, et loosin võitja välja natuke varem, sest ma pakin ja pean kohe varsti kiirustama Lähtele ning sealt edasi väikesele tripile. Mul oli niiii hea meel teie kommentaare lugeda, andis kohe indu kirjutamiseks juurde, sest miski pole rohkem rõõmustavam, kui see, et täiesti tavalist igapäeva blogi nii loetakse. Super suured tänud!

Mis mind aga hämmastas, oli see, kui paljud mäletavad minu “reidi-kirjaniku”aegu, Stiinas avaldamist või Tokio Hoteli foorumis kirjutatud jutte. Ma saan viimasel ajal järjest rohkem kirju nii facebooki kui ka hoti postkasti, kus küsitakse vanade lugude linke või lihtsalt kiidetakse neid paari sõnaga. Nagu wow! See on ilmselt kõige kõige suurem kompliment üldse, kui keegi mäletab pea SEITSME aasta taguseid kirjutisi (ma olin 16, kui oma “karjääri” alustasin). Lihtsalt võtab sõnatuks. AITÄH TEILE :)

Ja nüüd see kõige tähtsam! Valiku tegi nagu eelminegi kord, programm nimega randompicker.com. Giveaway ja väikese komplekti tooteid võitis: 


Palju õnne, Merilin! Võtan Sinuga ühendust!

You Might Also Like

  • Avatar
    Kairi Jõemaa 18. mai 2013 at 10:13

    Palju, palju, palju õnne sünnipäevaks Liis ja jätka ikka blogi pidamist samas vaimus :)

  • Avatar
    mesiliis 19. mai 2013 at 17:37

    Suuured aitähid Sulle :)