Loving Blog

27. juuni 2013

Mulle üldse ei meeldi uuendused. Kui midagi pole katki, siis miks seda parandada (või ära kaotada). Ma harjun teatud asjadega väga aeglaselt ja mulle lihtsalt ei meeldi ümber harjuda. Nii ka selle kuradi friend connecti kadumisega. Why o whyyy? Ma omal ajal eemaldusin isegi reidist põhimõtteliselt sellepärast, et see läks liiga “uudseks” kätte ära. Igaljuhul, tegin omale korraliku bloglovini lehe ja saate selle kaudu followida (paremas nurgas on ikoonike) :)

Viimane nädal on jälle läinud nii kiirelt. Iga kord, kui on millest kirjutada, siis aeg libiseb sõrmede vahelt ning kui mitte midagi ei toimu, on blogi kogu aeg lahti..

Tähistasime kahe geeniuse, Kerttu ja Kristjani lõpetamisel, mille tipphetk oli ilmselgelt Püha Söömaaeg Märdi vanaema juures, mmmm. Käisime parvsaunaga Saadjärve peal sõitmas. Ma ei mäletagi, kuna viimati seda tehtud sai… oli üks ütlemata mõnus õhtu seltskonna, söögi-joogi, (kelle jaoks ka sauna ning ujumise) ja ilusa järvega.


Saadjärve põhi näeb selline välja..


Kahe Fernandoga:Jaanipäeva alustasime Koit Toomega Lähtel. Juba teine Somersby tegi purju ja hea oli olla. Jooksin natuke Oskari-Oliveriga ringi, tegime Anuga kiirjutuajamisi ja üritasin Sandrat veinist purju joota. Õnnestus küll, aga ta, kurat, pani õigel ajal plagama :D Õhtu kõige “awwim” hetk oli ilmselgelt see, kui Märt töllerdas niisama ringi, mina käisin vahepeal Anu ja Enricoga tanklas ning kui me lõpuks üksteist nägime, oli tal ühes käes burks ja teises praad: “Ma teadsin küll, et sul on kõht tühi ja sa seda tahad”. AWWW :D

Järgmine päev möödus väga veesõjaselt Varal, pole ammu nii porine olnud.. Õhtul grillisime ning tegime Kerttuga endale maailmamõnusad lebolad diivanipatjadest ja euroalustest.
Võtsin vastu otsuse minna maasikaid korjama…seekord Vasulasse. Kena 4.50 oli äratus. Maigiga ekslesime pisut ning leidsime õige põllu üles. Töö lausa lendas käes, maasikad olid magusad ning raha sai päris korralikult. Koju jõudsin ja pikali viskasin, siis mõtlesin, et püsti enam ei saa, no niii valus oli :D Eelmine aasta oli Rootsis taimekottide kandmisest lihased treenitud, polnud midagi häda Soomes küürutada ja korjata. Seekord tõmbas see üks päev juba väga läbi.

Õhtul läksime minu maale, kus tädi juures oli suuremat sorti jaanipralle. Ooo, ma nii mäletan, kuidas väiksena sai absoluutselt terve aasta jaanipäeva oodatud, sest tädi juures oli maailmatu suur lõke ja kõik sugulased ja hästi lahe oli! Nii ka see kord. Kahjuks väga kaua olla ei saanud, sest Märt pidi järgmine päev tööle minema…Raadi kumme kustutama, muidugi.


Vaaadake, kus on mu vennal pikad jalad.. sai vist mulle mõeldud jao kah endale..

Harjutab duck-face’i

Mu murjam ja telestaar Raadi lennuväljal kumme kustutamas

Paar viimast päeva olid täiesti vabad ja iseendale, sest Märdu oli kas tööl või võistlustel ja nüüd ma juba ootan, et saaks kaissu. Tahaks juuksed uuesti roosaks värvida, ostsin värvigi ära, aga kurat.. kahe nädala pärast on sugulase pulm, mul helesinine kleit ja ma ei usu, et need väga sobiks omavahel..aah, peab ootama.

You Might Also Like

 • Avatar
  Marta 27. juuni 2013 at 17:01

  õhh, mind ka nii ajab närvi.. miks kll vaja kõik nii segaseks alati teha ja miks peab uuuendama nii tihti koguaeg.. nii mõõttteetuuuuu! ma ka harjun asjadega nii aeglaselt ja see et ma pean nüüd mingi bloglovinis olema, ajab mind nii kettasse ja segadusse et kuidas kõik ikka toimib ja mis süsteeem hakkab olema.. :D

 • Avatar
  mesiliis 27. juuni 2013 at 17:10

  JAAAA :D Mind niiii häirib see bloglovin. Eks ma kunagi ikka harjun, aga mu arust oli GFC põhimõtteliselt ideaalne nii blogide jälgimiseks kui ka ülevaate saamiseks, kes minu blogi jälgib.

  Mul on kunagi varasemast ajast olemas bloglovin, aga tolle kasutuse jätsin pooleli, sest kõik oli nii segane ja üldse mitte "oma-käe-järgi". Mulle meeldib, kui kõik on kindlalt paigas ja jääbki nii, mitte et ma pean ümber harjuma -.- :D