Sun shines high in a saphir sky

24. juuli 2013

 (Avastasin oma pilditöötlusprogrammis kosmosekihid. Hoian end tagasi, et mitte absoluutselt iga pildiga sea kasutada)

Käisin täna sinises taevas- turu peal väga kultuurseid ja haritud mustikaid söömas. Mmmm, kuii hea. Ei pea neid ise mööda maad taga otsima, ei ole nad hapud ning lisaks ei lahkunud ma ka siniste hammastega! On ikka mõnus küll, kui vahel kuskil käpp sees ka on.


Sõin mustikatest-vaarikatest kõhu täis ja võtsin kojugi kaasa, tasuta, kuu lõpp ju ikkagi. Oleks see vast hea elu, kui saaks lihtsalt, silma pilgutamata, osta 50 euro eest vaarikaid, nagu päris mitu inimest seda tegi :DMuust rääkides, siis olen jälle üksik. Päris kurb on olla. Märt ilmselt tahab end tööga ära tappa ja nii käib ta miljoni kilomeetri taga ehitamas. Korra tuleb koju, siis päästekasse, korra koju ning mitmeks päevaks jälle minema. Alguses oli päris tsill, ei pidanud kellelegi süüa tegema, sain üksindust nautida ja lugeda kus-kuna-mida tahtsin, ilma et keegi kõrval vinguks “Mul on ju iiiiigaaaav”. Aga kurat, see lõbu sai ka otsa ja enam nii tsill polegi.

Ma ei tea, mis ma siis peale hakkan, kui ta päriselt ära sõjaväkke läheb, mis on juba VARSTI. äöäääö. Tahaks nutta, maailm võiks põleda. Vähemalt on mul kass!

Blah, ma pole ikkkka veel oma õiget “nurka” leidnud pildistamiseks, kui ma läätsesid kannan. NIII harjumatu on prillideta pildile jääda..

Kui nüüd aus olla, siis päris üksi ma pole, vennas peatub ka meil, et tööl käia (just praegu jõudis koju ning haisutas korteri oma juustuhaisuga täis :S), ja sügisest tuleb ka ilmselt siia. Aga ma juba väsinud tast :D Omal ajal kolisin kodustki minema, et temast rahu saada. Okei, okei, tegelikult asi pole nii hull, lihtsalt mida vähem me temaga üksteist näeme, seda paremini läbi saame. Plusspooleks on muidugi ka see, et enam ta pole see 14aastane tiinekas, kes ta vanasti oli, vaid täitsa täiskasvanud ja normaalne inimene. Missest, et ta vahepeal mind täiega närvi ajab ja ma teda lihtsalt sakutada tahaks :D

Eelmine nädalavahetus käisime Sirle sünnipäeval. Ilm läks just õigeks ajaks ilusaks ja oli üks mõnus tsill õhtu väljas. Proovisin esimest korda mustika ja tsitruse Somersbyd, üks parem kui teine, aga ilmselt jään siiski traditsioonilise pirnimaitse juurde. Sai paar head nalja tehtud, Erkil oli vist viimane joomine koos sõpradega, sest ta peab rivaalitsevasse külla kolima, kus teda üldse ei oodata. Tegelikult see pole naljakas, aga natuke ikka on ka :D:D

Lõpuks läksime motokluppi, kus kõik olid juba purjus, näksisin friikaid, kuulasin 15 minutit maailma kõige mõttetumalt lõppevat lugu (sest ma olin seda lõppu juba kuulnud) ja tegime vähemalt kaks pilti (Teele, saada pilte!) Süda hakkas aga kiisukese pärast valutama, niisiis sättisin end koju ära. Ja noh, kõik need uskumatud ja ootamatud juhtumid sinna vahepeale…sest miiiissmõttes :D

Ostsin endale viimase raamatu oma zombisarja triloogiast ka. Ootasin, mis ma ootasin, aga hind alla ei läinud, 10 eurot oli isegi hästi saadud. Lugesin läbi ja niiii awesome! Nüüd suure tuhinaga pean muidugi eelnevad kaks osa ka uuesti läbi lugema, sest aega mul ju on..

Tahaks täiega midagi uut ka endale osta, aga noh, paari kuu pärast on juba London ning ma pean raha selleks hoidma. Kadiga juba mõtleme, kuhu minna, id-kaartide-pagasi-ülekilode-lennukite üle arutamisega ajasime end nii elevusse, nagu juba ülehomme oleks minek :D

Kes muidu veidi kogenum on, võib soovitada Londonis igasuguseid lahedaid ja häid kohti. Harry Potteri oma (no see Kings Crossi jaama platvorm 9 3/4) mitte soovitada, sest see on ILMSELGELT plaanis sees!

You Might Also Like

 • Avatar
  Anonymous 24. juuli 2013 at 19:44

  Kuna kõik muuseumid on Londonis tasuta, siis soovitan kindlasti minna Victoria and Albert Museum'i. Kui muud kohad on sellised, kuhu võib-olla korra sisse piiluda(erinevaid kunstimuuseume nt on palju ja see on põnev ilmselt ainult siis, kui sul on tõesti sügav kunstihuvi, sest ilma giidita üksi maale vahtida.. vähemalt mulle ei pakkunud pinget). Aga Victoria and Albert Museum, soovitan googeldada seda, see on tõesti üks väga põnev koht.

  • Avatar
   mesiliis 24. juuli 2013 at 19:54

   Oo, suured tänud :) Olen kuulnud ja, et seal muuseumid tasuta, aga kuna neid nii palju, siis ise, asjatundmatuna, on päris raske valikut teha :)

 • Avatar
  Anonymous 25. juuli 2013 at 09:33

  Kindlasti reisige ringi metrooga, sest see on kõige lihtsam ja kiirem ja jõuab väga kiiresti igale poole. Ise soovitaks minna Camden Marketisse, mis on ülivinge kirbuturg ja seal ringi kolamiseks kindlasti võtta sularaha ja palju vaba aega. :) Teiseks muidugi Oxford Street kõigi klassikaliste poodidega ja selle tänava melu ja elu on ka nägemist väärt, isegi kui mitte väga ostlema minna. Ja kui jalutada vaateratta juurest mööda jõge edasi, siis on seal ka British Museum of Modern Art, mille koha pealt ma olin alguses üsna skeptiline, sest arvasin, et näen seal ainult igavat moodsat kunsti, aga tegelikult oli seal väga lahedaid ja huvitavaid näitusi ka mitte kunsti fännidele. London on ka üleüldse vinge koht, juba kesklinnas ringi jalutamine on tohutult põnev ja huvitav koht, üks minu lemmiklinnu üldse. :)

  • Avatar
   mesiliis 25. juuli 2013 at 09:59

   Jaa, meil plaanis tõesti metrooga ringi kihutada :) Kuna meiega on kaasas ka üks Kadi sõber, kes on aastaid Londonis elanud, siis selliste kirbukate ja nurgataguste poodide suhtes on käpp sees :D Pigem tahakski shoppamise kõrvalt natuke muud kultuuri ka kogeda (no lisaks tüüpilistele sildadele ja Big Benile) :)

   Aga aitäh soovituse eest, moodsa kunsti muuseum kõlab mulle igastahes väga põnevalt :)

 • Avatar
  Merilin. 25. juuli 2013 at 18:27

  Mis pilditöötlusprogrammi sa kasutad? :D