308

3. aug. 2013

Ajuvaba, kui märkamatult on kätte jõudnud august. Seda suve pole nagu olnudki ja juba saab ta läbi. Samas mulle täiega meeldib näiteks septembrikuu, sest siis on piisavalt soe, et ei pea end sisse pakkima, aga teisalt saab mõnusalt kakaotassi taga sügisvihma kuulata. Mmmm, ning need sallid ja soojad kampsunid…

Märt on nüüd mitu mitu päeva kodus olnud ja kurat, ta ei oska ikka üldse puhata, kogu aeg on kuskil käia ja olla ja tööd teha. Eile näiteks veetsin miljon tundi ehituspoodides, sest tal oli tööriistakohvrit vaja. Ning mis sellest, et ta ainult selle järele läks- kõik muud mutrid-kruvid-lambid-trellid oli vaja ka ju läbi vaadata. Ja siis teisest ehituspoest läbi käia, sest äkki sealt oleks odavamalt midagi saanud :D Vähemalt sain pärast oma kannatuste eest Mcdonaldsi Mcdrive’ist Mcjäätist, nomnom. Aga sessuhtes ma ei kurda, sest niiiiiii hea on kodus kaisus olla iga õhtu :)

Ja süüagi viitsin teha nüüd, kus Märt kodus on :)

Ükspäev käisime Varal sibulkasid üles võtmas ja noh, ma pole eriti harjunud kükitama, eriti veel mitu tundi järjest. Järgmine päev oli tunne, nagu jalgadel oleks naha all maailma kõige valusamad sinikad, isegi vastu minna ei saanud. Vähemalt sai pärast sibulkade korjamist grilli tehtud :D

Sellega oli muidugi veel see nali, et mul vennas ööbib minu juures, tavaliselt on ta tulnud töölt õhtuti nii 21-23 vahel ja alati helistab ette, et kas ma olen ikka kodus. Kuna ma sellisel kellajal tavaliselt olen, siis pole talle võtit kaasa andnud. Tookord Varal tegime grilli, vaatasime veel sarja “Kaks ja pool meest” ja mul hakkas süda niii valutama. Noh, tegelikult valutas see kiiisu pärast, kes nii kaua kodus üksinda oli ja ma olin kindel, et ta nälgib ära selle ajaga (missest, et tal süüa oli küll ja küll :D) Kiirustasin siis Märti kogu aeg tagant ja läks veits tülinaks juba, aga üheksa aeg kodupoole sõitma hakkasime.

Jõudsime siis maja ette ja…vend on majanurga juures, maru väsinud näoga. Tuli välja, et tänu öö otsa sadanud vihmale ei andnud neil tööl suht midagi teha ja ta oli juba kella KOLMEST maja ees meid oodanud… sest tal oli arve just otsa saanud, et meile helistada. Mul oli niiiii kahju tast, aga naljakas oli ka samas veits :D Ja jumal tänatud mu südamevalu pärast, muidu me oleks alles mingi 11 ajal liikuma hakanud, “sest Siim helistab ju, kui ta Tartu kandis on”.. Vähemalt tõi ta mulle jälle kotiga kukeseeni, eks.

Eile käisid Tin ja Ten külas, oh kui kaua pole Marteni nalju kuulnud ja Martini peidetud mõnitusi tajunud :D Kutid lihtsalt on kihvtid! Vaatasime paar X-Factori osa ära ja läinud nad olidki.

Kinos käisime ka Märdiga, filmiks “Grown up 3”. Kui kodus filmi valisime, siis terve aeg vingus, et õõõõ see esimene osa oli juba jama ja treiler tundub jama, aga kui vaatama läksime, siis tema oli esimene, kes naerma hakkas ja terve aeg itsitas :D Ja mind niiii häirib tema komme, et laseb mul võõraste kõrvale istuda, nagu tere tere härrasmees. Muidu oleks suva, aga no, ta läheb esimesena reavahesse “teed näitama” ja kui avastab, et ops üks meie koht on võõra kõrval, siis ta automaatselt jääb toppama, jätab selle tühjaks, istub teisele kohale ja mina pean üle tema ronima. Nagu, millleks, Märt :D

Filmist nii palju, et üle ootuste naljakas oli. Mingit suurt pointi sealt oodata pole, aga ma näiteks olengi sellistest komöödiatest puudust tundnud, kus ehk on mingi väike moraal sisse peidetud, aga filmi läbivaks jooneks on siiski tavalised ja lihtsad naljad, mis pole ülepakutud. Nagu omal ajal “Politseiakadeemia” oli.

Praegu tehakse enamik komöödiaid pool-actioniks või pikitakse kultuurseid nalju täis. Ma tahaks sellist…vabalt võtmist. Selles mõttes on Sandleri filmid alati mulle meeldinud- ei pea megalt pingutama ja kaasa mõtlema, saab lihtsalt naerda, olgugi naljad vahel labased vms. Ja muidugi Taylor Lautneri kehastatud kolledžikutt oli ikka ülim mõnitus :D

Igastahes, ma tegelikult tulin blogi kirjutama ainult ühe pildi pärast, aga noh, juttu oli vist rohkem (siinkohal tervitused Prantsusmaale :D)

Kui pildist rääkida, siis damn you, 9gag, whyyyy? Ilmselgelt magama ei jää täna:

You Might Also Like

 • Avatar
  Liis 12. aug. 2013 at 11:37

  Wild guess… "Grown Up 2"-te siiski? :D

  • Avatar
   mesiliis 12. aug. 2013 at 14:21

   Ahahaha, sai korra tulevikus vist käidud :D