Headest läätsedest

7. aug. 2013

Ma olen üldiselt selline laisk inimene ja vist seetõttu  ei saa aru, kuidas kõik need ilublogijad viitsivad enne ühe ripsmetuši ostmist teha tundide viisi eeltööd internetis, lugedes eesti-inglise-hiinakeelseid arvustusi, uurida koostisosi ja jumalteab mida veel, et siis see ÜKS asi osta.

Mina lähen lihtsalt poodi ja noh.. ostan. :D Okei, kui eelnevalt oma jälgitavatest blogidest midagi kõrvataha jäänud on, siis kasutan selle ära, aga ma ei tuleks selle pealegi, et ma vaataks poes järgi, mida ma tahan ja siis tuleks koju arvutile valu andma. Ja kuna ma veits rebel, siis ma põhimõtte pärast juba katsetaks ära ka halva review saanud tooted :D Mis ma öelda oskan, ma rohkem selline katseta-ja-proovi inimene. :D

Nii ka läätsedega. Kuna ma selles asjanduses üsna uus, siis alguses jäigi mu ost tegemata, sest ma lihtsalt ei viitsinud hakata googeldama, milline netipood just see kõige parem on ja kes millist läätse kasutab. Aga samas päris lampi ka osta ei tihanud. Laiskadel inimestel on õnneks olemas selline lihtne abimees, nagu sama mure-küsimusega SÕBRANNA :)

Kadi soovitas mulle sellist lehte nagu headlaatsed.ee. Ja nüüd soovitan mina seda teilegi, sest äkki mu lugejate seas pole nii laisku inimesi ja on neid, kes võtavad vaevaks natuke ka eeltööd teha :D
Igastahes, olen oma ostudega väga rahule jäänud. Kodukas on piisavalt kerge ja lihtsa ülesehitusega, et sellest saavad küll kõik aru.

LISAKS on seal päris hea kampaania, kus 7 eurosed silmatilgad saab ühe sendi eest!! Ja las ma räägin teile, kui head tilgad need on: ikka väga head! Mul on üldiselt hästi õrnad silmad ja lähevad kiirelt kuivaks ka, aga tilgad tegid oma tööd korralikult ja ebamugavustunne kadus. Esmaspäeval tellisingi kolmekuused läätsed ja vedeliku, juba eilseks oli Smartpostiga pakk kohal! Meeldiv ja kiire teenindus, boonuseks kaasa ka natuke magusat :)

Sain mina nänni ja kiisu sai ka…karbi :D

Kui nüüd muust rääkida, siis vahepeal on saanud korralikult puhata. Esmaspäeval läksime Lähtele, kes mängis võrku, kes jahutas end külma siidriga (näiteks mina, eks). Hiljem oli Tallmeistrite pool püha söömaaeg ja Erki sõbrapäeviku täitmine. Õhtul väike grill niiiii ilusa Saadjärve ääres ning vein maitses oi-kui-heaa.

Eile jätkasime puhkust ja käisime paintballi mängimas. Ajuvaba, miiiissss mäng. Alguses oli ikka päris korralik hirm sees, sest ma polnud varem sellise asjaga tegelenud. Õnneks Erki oli sama algaja ja siis mul polnud vähemasti mark. Väga fun oli! Meil oli mängimiseks mingi ülisuur mitme-mitme-mitme ruumiga mahajäetud hoone, kuhu oli sisse ehitatud veel igasuguseid konkusid ja asju, mille taha peituda. Ja noh, kui oleks strateegiat ka paremini osanud, oleks päris äss olnud. Sel korral adrenaliin möllas, midagi teha ei osanud ja üritasin lihtsalt mitte pihta saada :D Peab ikka harjutama, kui zombimaailmas täiuslikke headshotte teha tahan. Kohal oli mingi superfotokaga superfotograaf ka, niiet varsti saab ehk ägedaid pilte ka.

Aa, zombidega tuli praegu meelde, et ma nägin unes kõigepealt “Walking deadi” neljanda hooaja treilerit (noh, mitte seda, mis päris on, vaid seda, mis mu aju välja mõtles) ja siis kohe tuli terve avaosa otsa, reklaamidega ja puha :D

Täna käisin linnas, ajasin depoos Märdi üles ja tuulasin poode mööda. Miljon asja leidsin, mis olid niiii soodsa hinnaga, aga seljas ei istunud mitte kuidagi. Seppäläst õnneks leidsin ühe särgi, et mitte väga tühjade kätega tagasi tulla.

Ja üldsegi peaks ma praegu koristama, mitte blogima :D

Aga enne veel söön oma kana-kreveti risoto ära, mmm

Kohe näha, kelle kass :D

You Might Also Like