everything about youuu

8. sept. 2013

Minu jaoks on sügise algus üks lemmikumaid aasta-aegu üldse. Kõik on kuidagi uue värskuse saanud (umbes nagu kevadel, kui lumi on äsja ära sulanud), õhk on mahe ja karge, need värvilised lehed, mis jala all krabisevad ning aurav piparmündikakao… Awesome!

Mõtlesin, et ma selles postituses tööjuttu ei aja, sest kaua võib ühest asjast jahuda, eksole, aga ma ei suuda end tagasi ka hoida. Homsest algab üks pikk ja kurnav töönädal, kui ma selle üle elan, siis ilmselt surmväsinuna. Kunagi varem pole ma aru saanud näiteks ripsmepikenduse võludest, pigem olen nende suhtes just negatiivselt häälestatud olnud, aga nüüd, kui iga päev on vaja värske, rõõmus ja hoolitsetud välja näha, muutub see igahommikune “silmade pähetegemine” juba kurnavaks. Nii ma siis panin nädala lõpuks aja kinni, et mingid tagasihoidlikud pikendused omandada. Noh, et enda elu lihtsamaks teha, või nii…

Üle pika aja sai eile väljas ka käidud, mängisime piljardit (sain kahe mängu jooksul kaks palli sisse, mis on ikka väga hea saavutus :D), tuiasime Rüütli tänava läbi, istusime Sõprade Juures ja lõpuks vaatasime Krooksus “Pohmakat”. Jätsin poisid veel linna peale ning kahe ajal tulin koju ära, sest niiii väsinud oli olla.

Täna terve päev reaalselt lebotanud, korra käisin linnas, sest kaardile oli vaja raha peale panna. Hüppasin Terranovast ka läbi, seal muide kõik teksad -20%. Kuna ma ei jõuuuuua oma musti tellitud tööpükse ära oodata (ja nüüd avastasin ikkagi, et nad liiga ilusad kohviga määrimiseks :D), siis ostsin ühe paari tumetumesiniseid endale. Ma ütlen, ma olen alati Terranova teksadega megarahul olnud. Istuvad niiiii hästi, on mugavad, maksavad vähe ja vähemalt mul on nad kaua vastu pidanud ka.

Peaks magama ära minema, aga arvutis olev film “Thirteen ghosts” on kuidagi nii ahvatlev, et jah.. :D

Lisan lõppu mõned kaua postitust oodanud pildid, ehk midagi juulikuust ehk Sirle sünkar:

You Might Also Like