Breaking Dawn

10. okt. 2013

Mul tegelikult hoopis teine postitus soojas ja drafitdes, aga kell on pool kuus ja no, ma ei viitsi pilte laadida (loll on see, kes vabandust ei leia, eks)

Igaljuhul, surfasin, as usual, imdb.com lehel ringi, stalkisin näitlejaid ja ühtäkki olin Twilighti lehel. Tuli meelde, et kaks viimast osa (no viimase raamatu part 1 ja part 2) on täitsa vaatamata. Pidin kohe selle ära parandama, sest ma ju tuntud hardcore Twilighti fänn. Või noh.. vanasti olin :D

Praegu kui loen uuesti mõnda raamatut/vaatan esimeste osade filmi, siis on küll hämming, et kuiiiidas see meeldida sai. Ma ei oska isegi öelda, mis mind nende juures häirib. Aga kui esimene film välja tuli, siis oli fänlus veel nii suur, et vaatasin mingi maailmakehva kvaliteediga selle netis ära (no mingi kaameravariant, kus üks inimene kolm korda ekraanist mööda kõnnib :D), läksin tollase silmarõõmu, sõprade ja veelkord sõpradega seda kinnogi vaatama… ja siis nagu kadus vaimustus ka.

Minevikust tagasi tulles, siis noh, vaatasin täna ühe jutiga kaks osa ära. Mis ma öelda oskan… esimene osa oli seks-seks-seks ja siis otsa sünnitus-sünnitus-sünnitus sorri, keisrilõige. Midagi erilist nagu ei toimunud, ainult see, kuidas Jacob pealik-hundile vastu hakkas, oli lahe.

Kahju muidugi, et filmiga ei saanud edasi anda Edwardi ja Jacobi vahelisi mõttes peetud dialooge, sest need olid raamatu kõige naljakam osa.

Jaaa part 2.. meeldis juba rohkem, kuigi beebi oli väga creepy ja kohe näha, et arvutiga tehtud. Kontrast Part 1 Bella ja Part 2 Bella vahel oli ikka võimas.

Ma ei tea, kas ma olen ainus, kes leiab, et Cullenid on pm iga filmiga järjest koledamaks muutunud? Esimeses osas olid nad kõik nii ilusad, ja siis hakkas peale see ülilubivalge nahk ja kuidagi väga vanad ning väsinud nägid kõik välja, tehti nagu ülemäär võltsiks nad. Eriti Carlisle oma juustega.. ja isegi Jasper oli kole, mis on suht kõva saavutus, sest Rathbone iseenesest on väga hawt!

Teise osa boonuseks olid muidugi kõik ülejäänud vampiirid, kes appi tulid, väga hästi valitud oma osadesse. Kahju muidugi, et näiteks see valedokumentide osa nii välja mängiti ja rohkem seda veenmiskohta ei olnud. Eks see ole see, et tervet raamatut ei saa filmi panna, aga olge nüüd, ühest raamatust tehakse kaks osa ja siis ka kiirustatakse kõigega, tegevusliine näidatakse kaks sekundit ja jubaaa on sõda lahti.

Lõpp meeldis mulle raamatu omast rohkem. Oli ikka väga üllatav, hoidis pinget üleval ja korra mõtlesin küll, et tuleb maru kurb lõpp…väga kaval nüke. Igaljuhul kurb oli lõppu vaadata küll, sest tuli kohe fangirlimine meelde ja kuidas enda vampiirist unistasin :D Vähemalt aitas see mul öist vahetust mööda saata, niiet ma pole nokkima hakanudki, success!

EDIT: vaatastin praegu, et mul kuidagi Breaking Dawni label juba olemas ja kassanäe, 2011 aasta oktoobris olin kirjutanud sellise lõigu:

Arvasin, et olen oma Twilighti vaimustusest üle saanud, aga pean tõdema, et Koidukuma esimest osa ootan ikka mõnusalt. Aga mu arust läheb Edward iga osaga järjest koledamaks :D Ja esimeses osas olid kõik oooh-kui-kuumad, siis järgmises osas olid kõik nii võltsid oma mitte-enam-blondide-vaid-kollaste-juustega.
Näedsa, juba siis arvasin, et nad koledad :D

You Might Also Like