291213

29. dets. 2013

Mul on ikka päris hea meel, et selleks aastaks see jõulutrall läbi on saanud. See ringitrippimine (eriti koos kassiga) väsitab ikka nii ära, et pärast tahaks kodus neli päeva jutti magada. Vähemalt tasus kõik end ära, sai korralikult jõulutoitu süüa ja lõpuks ometi on meil nüüd võileivagrill ka. Mmm nomnomnom.

Sixteni juures tegime ühe traditsioonilise püha söömaaja, kuhu ostsime tonnide viisi liha, sest ilmselgelt olid kõik niiiii suure söömaga ning otseloomulikult jäävad kõik nälga, kui sealiha kõrvale pole veel üht lihakäntsakat…ja kana…ja verivorste.. Jumal tänatud, et kotlette ei pidanud hakkama vorpima :D

Muidu oli täitsa viisakas olemine, aga noh, eks see ole alati nii, et kõige suuremad tegijad-lubajad on need, kes istuvad mugavalt klaas käes diivanil ja ei tee teist nägugi, kui abi vaja. Vähemalt õppisime köögitoimkonna-neidudega ära täidetud munade tegemise, mille jaoks eelnevalt KOLM RESTI mune keedetud sai, sest Sixten tahtis ju niiii väga neid süüa. :D:D:D Suht solvukas ta peale nüüd, et ta isegi üht ampsu meie vaevaga kokku klopitud munatäidisest ei võtnud.

Niipaljugi läks õhtu korda, et sai barbarissimaitselist viinakokteili joodud, mis oli ausalt nagu vedel komm. Nii saab alguse mu tee alkohoolikuks, kui juba viina maitse hea on (vanaema, tegin nalja muidu). Kuna me juba enne kolme seal vaaritamise-maitsmisega alustasime, oli kella kaheks öösel juba väike unekas peal.

Elenyga hakkasime oma mehi kokku korjama ja eks alati on seltskonnas see üks vallaline meesterahvas, kes kohe haukuma hakkab, et “Oo, poleks arvanudki, et SINA nii naise talla all oled. Poleks uskunud sust, et sa kohe jooksed, kui naine midagi ütleb.” Nagu päriselt ka? Ma olin selleks ajaks üsna väsinud, et ei viitsinud vihastama hakata, aga no tõesti. Kes sina selline oled, et tuled nii ütlema? Et kogu aeg peab tegema nii, nagu mees ütleb ja tahab, sest jumal hoidku selle eest, et oled kohe pussy, kui kordki naisterahva soovide järgi tegutsed? :D Imelik mõtlemine.

Igastahes jäin ma veits haigeks, sest ega see munakeetmine kerge töö pole tuuletõmbe käes, ja nüüd tööl on päris kurb olla. Vana-aastaõhtul on muidugi veel kurvem olla, aga ma lohutan end sellega, et põhimõtteliselt on terve hotell minu päralt, kõik plekitakse kinni :))

Sujuvalt vedasin teema jälle töö peale :D Kuna mul siin praegu suurt midagi teha pole, otsustasin käsile võtta noortekate-vaatamise. Ei taha koju minnagi, kui mõni osa pooleli jääb.  Ma poleks kunagi endast uskunud, et ma reaalselt tõmban alla sada hooaega üht seriaali ning hakkan seda otsast lõpuni vaatama ning satun veel 23aastasenagi niiiii vaimustusse. Aga näed siis, “Vampiiripäevikutega” sattusin sõltlaseks, ja võtsin järgmiseks ette Vampiiritapja.

Ma omal ajal suur telekasõber polnud ja iga nädal koolis muljetada ei saanud, kelle Buffy jälle maha koksas, nii et täitsa huvitav ning uudne on vaadata. Naljakas muidugi ka, sest oh, need riided ja ehted, võltsid valukarjed ning need koletistenäod… Vähemalt on seal noor David Boreanaz, kellest ma ei mäletanudki, et ta nii hottttt oli. :D

Aaaah, oleks tahtnud veidike muud juttu ka teha ja veel ühest uuest vaimustusest- KÜÜNELAKKIDEST- rääkida, aga mis seal ikka, Angel ootab oma müstilise vaikimisega :)

You Might Also Like

 • Avatar
  Riv 29. dets. 2013 at 16:03

  Selle talla-all olemise jutu peale ei saanud muigamata jätta – kui nii mõelda, eks seal on ilmselt ju mingi põhjus, miks sellised noormehed (tihti üsna pikalt) vallalised on :p

  • Avatar
   mesiliis 29. dets. 2013 at 16:09

   Nüüd ajab ennastki juba naerma, sest tõesti- ütlejaks oli keegi, kes päris pikalt vaba ja mitte-tallakas olnud on :D