Muska ja kalla

1. jaan. 2014

Alles ükspäev mõtlesin, et kurat, kus Märt mind vahepeal närvi ajab. Eriti hommiku-, lõuna- ja õhtusöökide ajal. Kuna meil normaalset söögilauda pole ja korter on avatud köögiga, siis tavaliselt einestame viisakalt diivaniklaaslaua taga. No ja ma olen talle sellise rumala kombe sisse harjutanud, et toon söögi ise taldrikul lauale, sest mulle lihtsalt meeldib, kui kõik on ilusasti presenteeritud.

Istun siis ise kah maha ja äkki tuleb juba väike nähvits: “Juua ei toonudki midagi v?” Ja selle ühe lause pärast lähen ma kogu aeg nii kettasse :D No nahhui, ma toon sulle toidu nina ette, sa ei või ilusasti küsidagi, et ole hea, too juua ka, vaid ütled nii…ülbelt seda. Üldsegi, külmkapp on KAKS sammu eemal, on raske ise endale klaas ja piim tuua? Ausalt, nagu elaks kuskil viiekorruselises mõisas, kus köögini on viis kilomeetrit. Siis ma mossitan veits, õgin suurest masendusest, jõuan arusaamale, et ise olen süüdi, et nii kõik ette-taha ära teen ning luban, et järgmine söögikord toob ta ise endale toidu ette. Mida muidugi ei juhtu.

Ja nüüüüd, kui Märt jälle sõtta läks, siis no tead, ma tooks iga kolme sekundi tagant talle juua ja peseks vabatahtlikult pesugi, kui ta ainult siin oleks. Aga eks temaga kooselaminegi nõuab uuesti harjumist. Näiteks teine öö, kui ta tagasi oli, magasin ma voodi ääre peal, keerasin end siis kuidagi ja läksin käega talle vastu. Ajuvaba, kui haigelt ma end kohe üles ehmatasin, et KES mu voodisse sattunud on. Süda kloppis tükk aega, pärast sedagi, kui taipasin, et õigus, mees on kodus :D

Okei, tegelikult ei saa ta kohta midagi halba üldse öelda. Leppisime kokku, et see aasta kinke ei tee üksteisele, aga ikkagi tõi “jõuluvana” mulle juuksekasvu kiirendavad ampullid, mille esimene kuur mul just läbi sai. Ja niipea, kui ta kuulis, et ma tahaks kookosõli proovida, lõi Märt salaja tellimuse sisse ning jõuludeks oli suur liitrine purk kohal. Jumal tänatud, et ma samamoodi meie püha kokkulepet ei austanud ja talle pakikese tegin, muidu oleks küll piinlik olnud.

You Might Also Like