Nipet-näpet

22. jaan. 2014

Ma olen hull My Kitchen Rules’i saate fänn ja kuna nad seal kogu aeg meisterdavad ravioole, mõtlesin isegi järgi proovida. Valmistuskäik (nii telekas vaadates, kui retsepti järgides) tundus niii lihtne, et mis siin valesti saaks minna, eks?

No ikka sai küll :D Asi oli ilmselt selles, et mul polnud õrna aimu ka, milline see taigen täpselt olema peaks ja milline valmistoode päriselt välja näeb. Ja ma vist neid ruudukesi ei rullinud ka piisavalt õhukeseks…tulemuseks olid igastahes hallid, limased ja paksud plönnid :D Mul oli kohe päris kurb olla, sest kõht oli ka tühi.. aga õnneks vutimune ning leiba oskan alati praadida.

Viimasel ajal on väsimuse ja unega kehvad lood, ma ärkan jumala tihti 5-6 vahel hommikul üles ja enam magama ei jää. Lõpuks, kui end üles vean ja kell normaalne on (näiteks 11), tuleb maailmasuur unekas peale, nagu poleks kolm aastat voodit näinud. Eile samamoodi, olin juba hommikustki söönud, kui jäin  pool 12 niii sügavalt magama, et oleks kokkusaamisegi ära unustanud.

Tegimegi siis Kadiga väikse lõuna, võtsime kohvid näppu ning jalutasime paarteist minutit Emajõe kaldal. Rohkem selle külmaga lihtsalt ei kannatanud. Paar pilti jõudsime ka teha ja siis kiirelt autosse end soojendama.

Ahjaa, oma eelmise vanaema-jutuga tuli mul meelde veel üks seik. Kunagi, kui ma veel pool-reidikuulsus olin ja sinna igasuguseid jutte kirjutasin, siis paar tükki avaldati Stiinas ka. Ja noh, need olid ikka sellised, kus ma kirjutasin rohkemast, kui ainult käest kinni hoidmisest :D Ühel suurel sünnipäeval tuligi mu vanaonu (vanaema vend) mu juurde ja ütles, et ma oskan ikka hästi kirjutada küll ja väga head jutukesed on… siis oli küll veits piinlik, sest 16aastase-minu jaoks oli väga mark, et mu vanaonu loeb sellest, kuidas ma seksist kirjutan :D:D

Igastahes, tänane päev on üsna õnnelik olnud, sest mu tellitud objektiiv jõudis kohale. Küll mitte veel minuni, aga Eestisse, ja nüüd max. kaks päeva aega, kui juba saan selle päriselt enda kätte. Ebayst tellitud pakikesed hakkavad ka vaikselt tilkuma. Naljakas, kuidas üks müüja kirjutas mulle veel, et sõrmustega võib minna üle 5 nädala, sest pühad ja värki…ja siis jõudis see sama tellimus kõige kiiremini- kahe nädalaga- kohale :D

 Asjad, mida ma võiks lõpmatuseni ostma jääda, on suured kruusid. Mul kaks kappi erinevaid tasse täis, aga ma ei suuda end tagasi hoida, kui ma mõnda eriti mõnusat poes näen :D

Nancy lemmikmänguasjadeks on varastatud wc-paber…

..ja coca-pudel, mida kallistada..

You Might Also Like

 • Avatar
  Anonymous 22. jaan. 2014 at 20:50

  Kas sinult on uut loomingut ka millalgi oodata? Väga tahaks lugeda, sest "Miseria" hakkab juba sõna-sõnalt pähe kuluma…

  • Avatar
   mesiliis 23. jaan. 2014 at 10:07

   Ma tahaks väga öelda ühe kindla JAH sõna siia, aga ma ei teaa… mul on "Skiso", mida ma tahan lõpetada, ja "Miseria", mida natuke ümber kirjutada, et see oleks veidi mitmetasandilisem..ja siis mul on VEEL üks mõte, mda ma olen niii kaua tahtnud kirja panna, tegin sellele isegi kinnise blogilehe, et hakata kirjutama, aga no ei tule sõnad välja.

   Ma väga väga loodan, et varsti jõuab midagi internetis avaldamiseni ka :)