Veidi pidune laupäev

19. jaan. 2014

Üle pika aja kutsusin mõned sõbrannad endale külla, et üks mõnus vindine õhtu mööda saata. Ilmselgelt ma aega planeerida ei oska, sest peopluus jäi mul pooleldi õmblemata, ettevalmistused tegemata ning kui Karmen esimese külalisena saabus, olin ma parajasti duši all :D

Iga nädalavahetus ja veel mitu päeva järjest mina juua-ringi töllerdada ei viitsiks, muidugi mu rahakott ka eriti nõus sellega poleks, aga nii üle mingi aja neidudega kokku saada, kõigest rääkida ja lihtsalt südamest naerda, kaaslaseks šampus või shotid, on ikka väga super!

Mingi aeg hakkasin selle peale mõtlema, mida jalga panna, kui väljaminek on. Noh, tegelikult üks variant ainult oligi- kontsad. Aga ma juba kujutasin ette, kuidas ma ei viitsi nendega mööda linna ringi tuiata. Madalatel saabastel oli lukk katki läinud ning kui ma seda parandasin, lõhkusin selle veel rohkem ära :D

Ja siis tuli mul ääretult geniaalne idee saabas lukuga jala ümber kinni õmmelda.. Tükk aega kahtlesin küll, sest kõige suurem mure oli sellega, et pärast kutsub näiteks MÄRT AVANDI meid pinnakale ja käseb saapad jalast võtta, et mis ma olen siis “Kuule, anna kääre!” või? Aga kuna selle stsenaariumi tegelikkuseks osutumine väga tõenäoline polnud, siis andsin näppudele valu.

Lõpuks oli kõigil oli shotituju juba sees, nii me Shootersse läksimegi ja laua shotte täis võtsime. Ikka erinevaid ja kangeid, et võimalikult kiiresti paha hakkaks :D Mingi hetk sai meie lauast südamepuistamise-nurgake ja kuigi asukoht oli päris avalik, said nii mõnedki privaatjutud maha peetud…no mine tea, võib-olla keegi kirjutab oma blogis praegu purjus tsikkide kambast ja avalikustab kõik me saladused ära..

 Kadi ja Karmeniga otsustasime Atti minna, sest Chalice’i eest ma küll viiekat välja käia ei tahtnud. Kadil jalg enam kõige kergem polnud, niiet kolm sammu Shootersi ees ning pikali ta kukkus. See kõlab praegu nii halvasti, aga see oli tol hetkel reaalselt ülinaljakas, kuidas ta aegluubis end justkui kõhuli maha asetas. Ise mäletas muidugi, et kukkus selili :D

Atis oli Milkshake’i pidu ning ma tõesti ei tea, kas on hea mõte purjus inimestele anda ülimagusat ning imalat jäätisekokteili tasuta. Ma poleks seda kainenagi juua suutnud.. Ja ma ei saa aru nendest tsikkidest, kes tulevad 12-cm-kontstega kluppi, kooberdavad tantsuplatsile ja viskavad siis oma juustud lavale letti, et sukad puruks tantsida. Milleks on vaja neid üldse siis jalga toppida, kui ei jõua seistagi nendega. Tol hetkel olin küll päris õnnelik, et otsustasin saapa jalga õmmelda.

Lõime paar tundi tantsu ja mõtlesime, et lõpetame õhtu traditsiooniliselt mäkis, mis on pärast pidu nagu aamen kirikus. Karmen vist polnud kaua aega seal käinud, võttis kohe 9 juustuburksi ja müüjal hakkas meist kahju, et me ainult ühe saame, pani Kadile tasuta bigmäki kaasa.

Kristjan paarutas meile järgi ja viis meid ilusasti koju ning mulle tundus, et maru äkki saabus see peolõpp :D Koju jõudes oli mul kolmpool tundi aega magada, kaineks saada ning üles ärgata- kellel siis aega kääre otsida on, et saabas jalast lahti lõigata, jäingi magama üks jalg üle voodiääre. Hommik pole vist kunagi nii kiiresti tulnud. Vähemalt tegi värske õhk ning kesklinnast tööle jalutamine olemise selgemaks ja varsti-varsti saab koju ära juba, et end korralikult välja puhata.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply