My mother fucked Mick Jagger

16. märts 2014

Ma tahtsin tegelikult ühe hästi rõõmsa postituse siia pühapäevaõhtusse kirjutada… aga maailmavalu sai mu vist jälle kätte. Või on asi eelmises öös, kus tekk oli niinii soe, voodi mõnus ja und lihtsalt ei tulnud ega tulnud… Kõige hullem ongi vist see tunne, kui ise tead, et mitte midagi pole puudu, et kõik on hästi…aga samal ajal kisub süda kurbusest krampi ja tahaks lihtsalt nutta, sest kõik tundub miskipärast nii halvasti.

Vaatasin blogimaailmas ringi ning mulle jäi silma üks neist. My mother fucked Mick Jagger. Miks ma küll varem seda leidnud pole? Sobib imehästi natuke masendunud tuju ja mõru kohvitassi kõrvale, eriti kui tead, et pead lisaks päevasele ka öise vahetuse jutti tegema.

Ta kirjutab nii…melanhoolselt ja nukralt ja haaravalt ja ilusalt. Kuigi kirjutatu võib olla kõige lihtsam juhtum, tekitavad ta sõnakasutus, võrdlused ja käegakatsutav kurbus külmavärinaid. Ja need pildid, mis võivad olla ülirandom asjadest-kohtadest, lisavad kõigele punkti, loovad terviku. Tegelikult on päris halb seda praegu lugeda, sest nii see kehv tuju ära ei lähegi. Isegi šokolaad ei paista täna aitavat.

 Vähemalt leidsin ülimaheda nude-küünelaki…


Ma ei tea enam, kes ma olen.

You Might Also Like

 • Avatar
  Anonymous 16. märts 2014 at 20:52

  Tead, ma olen su blogi jälginud sellest ajast peale, kui ma ise veel pooleldi pubekas olin, sujuvalt alates igasuguste järjejuttude ajast peale kuni siiani. Ja üks asi, mida väga hästi mäletan, on see, et ühel hetkel elus sa olid mulle väga suur eeskuju! Ma ei tea, miks täpselt, aga kuidagi see üldine olek ja energia, mida sa jagasid, pani tahtma olla ehk natuke rohkem sinu moodi inimene. Imetlesin väga su juttude ja blogi otsekohasust ja igas mõttes arvasin sinust väga palju, hoolimata sellest, et me kunagi kohtunudki pole. Kusjuures, alati arvasin, et sinust saab kirjanik ja oleks ilmselt arvanud, et praeguseks võiks mõni sinu raamat juba riiulil olla. :)
  Igatahes, usun, et mõtled kindlasti välja, mida täpselt oma maailmavaluga peale hakata ja tuled toime nii, et endaga rahul oled ja kõik tundub ka lõpuks hästi. :)
  A.

  • Avatar
   mesiliis 16. märts 2014 at 21:11

   Wow! Su kommentaar jättis mind kohe tükiks ajaks sõnatuks, ei oskagi kohe midagi samaväärset vastata. Suuur aitäh, et oled mu blogi ja jutte jälginud-lugenud ja et need on sulle korda läinud. Suur aitäh, et võtsid vaevaks mulle siia kommentaar jätta, see tähendab mulle megapalju :) Keegi võõras inimene polegi mulle vist veel nii hästi ja ilusasti öelnud, kui sina :)

   Eks see oma raamatu avaldamine on üks pisike-suur unistus olnud juba pubekapäevilt, aga miskipärast mulle viimasel ajal tundub, et mul pole (veel) maailmale nii palju öelda, et sellest korraliku raamatu saaks. . Ehk kunagi suudan selle ka teoks teha.

   Veelkord, suur aitäh sulle!! :)

 • Avatar
  Arra 16. märts 2014 at 22:03

  Praegu oleks olnud vaja sinna postituse alla "awesome" jms juurde võimalust panna linnuke "so sad" tagile. Aga vahel ongi päevad kuidagi hallid ja nukrad, kuid homme on enamasti uus päike tõusmas ning tuju koos sellega…
  Ma olen natuke vanem kui sina ja mindki vahest ahistab see tunne ,et ei tea, mis maailmas ma olen ja kes minust saab või mis ma üldse olen.–nagu tiksuks niisama tühjusesse ja kõik minu senised teod oleksid mõttetud lihtsalt ette antud rada mööda kõmpimised ja suuremas plaanis tühised..aga siis see tunne kaob, kui on vaja reaalselt edasi minna eluga ja näen, et maailm on valgust täis ja valla ja kõik ei olegi nii must ja kole. Ning tagantjärgi tunduvad need melanhoolsed päevad isegi armsad ja vajalikud.

  • Avatar
   mesiliis 17. märts 2014 at 04:53

   Tõsi ta on, täna hommikul kõik nii hallina enam ei tundugi :)

   Jaa, ma tunnen täpselt sama.. umbes nagu oleks viimased paar aastat lihtsalt tühja passinud, et midagi pole jõudnud teha. Eks sellistel pikkadel (töö)öödel on rohkem aega elu üle mõelda, siis tulevad igasugused mõtted pähe.. Aga jah, selliseid tõsiseid ja nurkaid päevi on ka vaja, paneb kohe kõike head hindama, mis juba olemas on :)