Need more coffee

18. märts 2014

Ma olen nii väsinud. Ma ei tea, miks ma arvasin, et just nüüd, kui mul on tuhat päeva järjest tööd, on kohvilt teele üleminek hea mõte. Kuigi Liptoni roheline tee piparmündiga on lihtsalt super! Ma olen megakaua otsinud teed, mis oleks värske ja maitseks samamoodi kargelt. Liptoni oma lõhnab nagu kõige parem Orbiti näts ning ning maitseb nagu soe piparmündikomm :D Ja avastasin just, et Google Friend Connectiga on täitunud 100 followeri! Me so happy :)

Ma olen pühapäevast saadik põhimõtteliselt ainult tööl olnud. Lugesin just tunnid kokku ning kui arvestada sisse ka tänase päeva lõpp, olen ma kokku ärkvel olnud 53 tundi ning vahepeal kaheksa saanud paaritunniste intervallidega magatud. Ma praegu nagu enam ei mäletagi aega, mil ma polnud tööl :D Eks ma ise olen veits süüdi ka, Märt tuli üllatuslikult nädalavahetuseks koju ning lõin kaks kärbest ühe hoobiga, sain temaga kauem koos olla + tulin töökaaslasele vastu ja tegime paar vahetust.  Kõige nukram on aga see, et mu esimene vaba päev, kus ma saan unevõlga korralikult tagasi teha, on alles esmaspäeval.

Kui ajad veel nii kiired polnud, tegin Maigiga ühe lõuna Ränduris ning avastasin, et ta töö juures on pisike Prantsuse kohvik, mida ma tegelikult täitsa tahaks järele proovida. Märdiga käisime Babybackis söömas ning kuigi mu salat oli imemaitsev, oli natuke harjumatu, et kanatükid seal sees külmad olid.. no ilmselt see oligi selline salat, aga ikkagi.

Õhtul läksime Kärknasse, kus Kariniga jõime oma Vana Tallinna lõpuni, poisid maitsesid viskit ja taustaks mängis Robbie Williamsi kontsert. Meeldiva olemise lõpetas hunnik isetehtud sushit, mis olid lihtsalt nomnomnom. Jumal tänatud laupäeva eest, kui saime päev otsa magada. Just selle lebotamise arvelt olen viimased energiariismed kokku kogunud ja suudan õhtuni vastu pidada.

Eile tegelikult jõudsin hommikul koju ja pidin alles õhtul tööle minema, aga selle asemel, et päev otsa magada, tegin paaritunnise powernapi ja läksin hoopis Elva haiglasse vanaema vaatama.

Ainuke asi, mis meele rõõmsaks tegi, oli see, et sain nii oma tellitud saapad ja pusa kui ka ebay ehted kätte.
Ühed saapad on kuldse kontsaga ja mul on tunne, et ma hakkan nendega ainult hanesulgedel kõndima, sest ma ei taha kontsa ära kriimustada. Üldsegi, iga kevad ma tellin endale mingid saapad ja talve lõpus avastan, et uuel kevadel pole mul mitttte midagi jalga panna. Ma ei tea, kuhu mu jalanõud kaovad. Ja no muidugi see ka, et ma ei oska normaalselt kõndida ja kõik asjad lihtsalt lagunevad jalas ära :D

Ooooeh, kui keegi mulle kõige suurema Statoili kohvi tooks + Coffee INi valge šokolaadiga mocha, võiks ma teda elu lõpuni armastada. Anyone?
Väike teaser tulevasest giveawayst ka ;)
 Viimasel ajal ostan ainult pikkade käistega särke, sest mul tööl megakülm olla. Paksemast materjalist ja eest nahkmotiiviga hall sweatshirt on lihtsalt tänase päeva lemmik. 


You Might Also Like

 • Avatar
  kristiina 18. märts 2014 at 17:27

  Tellisin endale samas stiilis saapad aga ikkagi nats teistsugused. Ilus !:)

 • Avatar
  Kadi 18. märts 2014 at 17:55

  Kust sa need lahedad saapad tellisid? Need teisel pildil on küll väga vinged – mul midagi sarnast juba hetkel olemas aga.. more is more. Ma olen ka oma pakid kätte saanud aga tellimise esitamise ajal arvestasin aega õige pisut valesti – hetkel on lumi maas ja minul pakid suvekaubaga :D

  • Avatar
   mesiliis 18. märts 2014 at 18:03

   Mõlemad on lessthan10pounds.com'ist ja maksid £6.99, kui ma ei eksi. Ma tavaliselt tellin selliseid saapaid siis, kui juba põhimõtteliselt suvi on, niiet seekord läks ilma mõttes väga täppi :D

  • Avatar
   Kadi 19. märts 2014 at 08:43

   Kas tellisid ise või ühinesid ühistellimusega? Palju sul kokku postikulu läks sellisel juhul, kui ise tellisid? :)

 • Avatar
  mesiliis 19. märts 2014 at 10:04

  Ühinesin tellimusega, see, kelle kaudu neid asju ajan, tegi just õigel ajal tellimuse, siis ei hakanud pead vaevama ise :)

 • Avatar
  Kelluke 20. märts 2014 at 12:35

  Oh, esimesed saapad on nii ilusad!

  Kelly
  http://thekelluuu.blogspot.com/

  • Avatar
   mesiliis 20. märts 2014 at 12:55

   Aitäh :)

 • Avatar
  Anonymous 10. apr. 2014 at 19:37

  Ma jumaldan neid esimesi pannaldega saapaid. Kas sa oskaksid aidata, kelle tellimusega saaks ühineda, et ise ei peaks tellima? Ette tänades.

  • Avatar
   mesiliis 10. apr. 2014 at 19:42

   Jaa, need täiega ilusad, mu uued lemmikud :)

   Kui sa oled Tartust, siis soovitan ühineda grupiga "Kristeli tellimused". See mu arust salajane, niiet võta ühendust Kristel Heeroga. Mina tellin tavaliselt tema kaudu, sest ta on usaldusväärne, teeb tihedalt tellimusi ning pakkidele saan ise järgi minna.

   Kui mujal asud ja tahad ka käest-kätte hiljem oma pakki saada, siis liitu näiteks "Tellime koos:)" rühmaga (https://www.facebook.com/groups/375334225888335/), seal saad kas ise oma soovi jätta või otsida üles just endale sobiva tellimuse :)