Summer activities #1

7. juuni 2014

Mida teha ilusal suvepäeval? Minge muidugi piknikule! Otsige üles kodukohale kõige lähem park või roheline maalapike, võtke kaasa paar snäkki ning pakkige terve pere kaasa. Kui on võimalik, pistke kotti ka fotokas ja statiiv ning saate väikse fotoshoodi korraldada, mälestuseks või nii :)

Hakkasin ükspäev lappama ideid-tegevusi, mida võtta suvel (võimalikult odavalt) ette. Kuna praegu on Märdi auto tal vanemate käes, siis pole meil võimalust igavust tundes lihtsalt maale sõita või kuskile kaugemale minna. Ilusate ilmadega ei viitsi aga toas passida, samas sihitult jalutada-linna peal tšillida ei jõua ju ka lõpmatuseni. Seega hakkasin otsima igasuguseid võimalusi, et teha päev meie jaoks huvitavaks ning esimesena tuligi pähe PIKNIK. Kui mõtlema hakata, tundub see kuidagi nii lihtne ja loogiline valik, aga samas tavaliselt selle peale naljalt ei tule.


Suvel olen ma alati kadedusest roheline nende peale, kel on oma aed või isegi rõdu, niiet nad saavad hommikukohvi nautida värskes õhus. Sageli paljud seda aga ei tee ning istuvad ikka kinnises köögis-elutoas. Aga üks mõnus vabaõhu eine on lihtsalt super vaheldus igapäevasele rutiinile.

Hommikul kartsin küll, et mu suur plaan jääb ära, sest täiesti lambist hakkas äiksevihma sadama. Keskpäevaks oli aga päike jälle väljas, meisterdasin mõned võileivad kaasa ning pakkisime Nässaka transpordikasti. Läksime meil siin lähedal asuvasse mälestusparki… hiljem muidugi tuli välja, et see on sõjaväe surnuaed, niiet veidi naljakas oli, kui hakkasime igasuguseid peidetud hauakivisid leidma, mida alguses ei näinud :D Aga mis seal ikka. Parem ikka, kui mitte midagi.

Saime natuke kahekesi lebotada, värskes õhus olla ja võikusid nautida. Nässakas oli minu üllatuses ka väga uudishimulik, jooksis mööda ilma ringi ja avastas maailma. Seekord ei tahtnudki esimese viie minutiga koju :D Ühesõnaga väga õnnestunud üritus oli. Oleks meil maja ees plats veidigi rohkem eraldatud (ja ma ei elaks viiendal korrusel), jooks ma vist iga päev õues pingikese peal kohvi!

Igastahes jah, kui tundub, et midagi pole teha, aga toas passida ei viitsi, meisterda kodus asuvatest materjalidest paar snäkki, võta kaasa mahl või termoses kohv ning tekk. Odav, lõbus ja lõõgastav viis oma armsamaga aega veeta!

You Might Also Like

 • Avatar
  Katri-Helena Kaasik 7. juuni 2014 at 22:43

  Mul peika ei ole suuremasi blogide lugeja, aga kuna ma tavaliselt vatran talle neist pidevalt siis üritab ikka otsi kokku viia. Mitte just kõige paremini, sest kui su postituse pilte vaatasin küsis ta: "Kus see minisiga on?"

  • Avatar
   mesiliis 8. juuni 2014 at 06:29

   AHAHAHHAHHA :D:D Niiii hea, sain kohe korralikult naerda hommikul :D

   Mul Märt ka suuremat blogidest ei jaga, ükskord ma rääkisin ühest (võõrast) blogijast natuke nagu.. halvustaval toonil, et vaaaata, mis ta kirjutas, siis Märt ütles selle peale: "Ära muretse, küll te ära lepite. Te sõbrad ju" nagu. ok :D