Varahommikune ärritus

30. sept. 2014

Leidsin selle postituse draftide alt ja noh, pole midagi paremat, kui end kell kuus hommikul ärritama hakata, eks :D Ma tegelikult pean end üsna tolerantseks inimeseks. Seni, kuni teiste tegevus mind otseselt negatiivselt ei mõjuta, on mul jumala suva, millega tegeletakse. Isegi sellised väiksed iseloomuvead, nagu hilinemine, on andeks antavad, sest ma saan aru, et igaüks ei pea täpsust prioriteediks.

Mind aga tõsiselt häirib see, kui lihtsalt venitatakse ja raisatakse aega. Ehk inimesed, kel on terve kassalint oste täis, nad lasevad kõik läbi lüüa ja alles siis hakkavad järsku rahakotti otsima, nagu tuleks neile maksmine üllatusena. Inimesed, kes astuvad bussi, ütlevad oma sihtkoha ning alles siis tuleb neile meelde, et ootoot, mul siin hiiglasliku koti põhjas peaks paar mündikest olema. Inimesed, kes ootavad meeletult pikas reas ning hakkavad oma tellimuse-tahtmise peale mõtlema alles siis, kui järjekord on nendeni jõudnud. Inimesed, kes jäävad konkreetselt ukseavas seisma ja hakkavad seal mõtlema, kuhu poole minna.

Nagu ausalt, mis teil viga on :D Kas tõesti tuleb iga kord poes maksmine üllatusena? Või loodetakse, et äkki seekord unustatakse raha küsida, ei hakka ise kah rahakotiga liputama? Kas on raske otsida võimalikult täpne raha välja enne bussi minekut, eriti kui on nagunii teada, et pilet tuleb osta?

Eile näiteks oli Rimis selline vestlus ühe naise ja kassapidaja vahel (pärast seda, kui läbi oli löödud umbes sada asja)
Kassapidaja: “Kas teil Rimi kaarti ka on?”
Naine: *sukeldus rahakotiotsingutesse* “MIDA??”
Kassapidaja: “Kas teil Rimi kaarti on?”
Naine: *leidis rahakoti, andis raha, pani rahakoti ära* “Jah, on küll.”
paus-paus-paus
Kassapidaja: “Äkki annate selle kaardi?”
Naine: “Ah, ma ei hakka enam otsima” (võttis rahakoti uuesti välja, et vahetusraha sisse panna)
Kaks sekundit hiljem naine:  “Aga võtke rimi raha mult maha…”

Ma saan veel aru, kui tegu on näiteks vanade inimestega, kes tihti ongi natuke.. omamoodi. Aga sellised normaalsed täiskasvanud inimesed ja nii venitavad. Fuhh.

You Might Also Like