Aasta juuksehooldustoode- Placent Activ

5. dets. 2014

Sain umbes kaks ja pool kuud tagasi Aravonilt paki Placent Activi toodetega- palsam, šampoon, juukseampullid ning ripsmeseerum. Olen neid nüüd piisavalt kaua katsetanud, et võiks nagu oma kogemust jagada. Placent Activist on hiljuti kirjutanud ka Eveliis ja Kairi. Kahjuks (või siiski õnneks) nõustun ma 100% nende postitustega ning endal nagu suurt midagi lisada polegi.


Mul pole kombeks üht ja sama toodet mitu korda järjest kasutada, sest valik on ju suur ning ma tahan kõike katsetada, kunagi ei tea- äkki järgmine on hoopis parem ja mõjuvam. Placent Activi juuksehooldustooted on ühed neist vähestest, mille juurde ma järjepidevalt tagasi pöördun, sest need lihtsalt on niiiii head! Ma võin küll vahepeal proovida midagi uut, aga põhimõtteliselt on see raharaisk, sest iga kord pean ma tõdema, et minu juustele sobib kõige paremini just Placent Activ.

Samamoodi olen ma hästi kannatamatu, ma ei jõua oodata mitu kuud, et lõpuks tulemust näeks. Placent Activit kasutades oli muutus märgatav juba nädalaga. Mul oli päris suur mure juuste väljalangemisega, eriti duši all. Iga kord, kui ma kätega läbi juuste tõmbasin, jäi hulk karvu pihku. Placent Activ võttis juuksed kinni põhimõtteliselt kohe. Juba teise kasutuskorraga nägin vahet, eks üksikuid karvu ikka tuleb, aga see pole võrreldavgi sellega, mis alguses oli!

Tänu ampullidele on mu juuksed tublisti pikkust visanud. Kui varem värvisin juuri nii kahe-kolme kuu tagant, siis nüüd iga kuu. Oktoobri keskel käisin juuksuris ja lasin otsi lõigata, oma kolm-neli sentimeetrit läks maha, aga praeguseks pole pikkuse tõttu arugi saada, et neid lõigatud sai. Tsiteerin ka oma sõpra Mariat, kes mulle ükspäev Facebooki kirjutas: “Kaua sa neid ampulle oled kasutanud juustele? Ma vaatasin, et su juuksed nii pikad juba nagu rapuntsel no.” Pole midagi paremat, kui muutust paremusele märkavad ka teised, mitte ainult mina ise. 

Kolme toote koosmõjul on mu juuksed (lisaks eelmainitule) läikivamad, tugevamad, kergemini kammitavad, ei lähe enam isegi elektrit täis ning minu imestuseks (ja suureks heameeleks) on juuksed ka tunduvalt paksemad. Nüüd, kui endale patsi teen, ei tulegi sellest enam hiiresaba välja! Ma värvin ja katsetan oma juustega üsna tihti ja seda suurem on mu rõõm kasutada tooteid, mis aitavad juukseid taastada ja taas elujõuliseks muuta :) 
Pole kasutanud midagi muud, kui Placent Activi tooteid, lasknud juustel ise ära kuivada ning siis läbi kamminud. No vaadake, kui ilusad ja paksud :) 
Lisaks meeldib mulle hullult šampooni ja palsami puhas lõhn. Kuigi mulle meeldib nt väga Fructise toodete tugev lillearoom, siis mind hakkab see pikapeale häirima. Mida vähemmärgatav lõhn juustesse jääb, seda parem. Pärast Placent Activiga pestud puhtaid juukseid nuusutades on tunne, nagu pistaks nina värskelt pestud ja õues kuivanud pesu sisse- selline mõnus värske ja kargelt puhas lõhn, mmmmm.

Ripsmeseerumit olen kasutanud natuke harvemini. Seda seetõttu, et olen üsna tihti öösel tööl olnud ning noh, siis ma meiki maha ei võta.  Mul on endal üsna lühikesed ja õhukesed ripsmed ja isegi ebaregulaarselt kasutades on mingi muutus näha. Ripsmed on muutunud pikemaks, seda eriti silmanurkadest, ning tugevamaks- meiki eemaldades ei ole vatipadjakesel enam pooli ripsmekarvu, nagu tavaliselt. Olen seerumit kasutanud ka kulmudel, sest mul on need maailma kõige hõredamad ja heledamad. Ja toimib küll- karvad on pikemad, neid on seetõttu kergem modelleerida ning tihedust on ka natuke juurde tulnud. Mõelda, mis tulemus oleks veel siis, kui ma saaks igapäevaselt seda kasutada. Õnneks jätkub seerumist vist üsna kauaks, vähemalt mul pole veel märki, et see hakkaks lõppema. 

Ainuke miinus on minu jaoks hind. Kui kuskilt soodukaid just ei leia, läheb kolme toote (šampoon-palsam-ampullid) peale peaaegu 30 eurot. Samas aga kestavad need üsna kaua- sain paki 15. septembril ning alles eile pidin uued pudelid ostma. Ampullidega on veel parem, kui on esimese pakiga kuur tehtud (kus peab peale igat pesu seda kasutama), siis edaspidi kulub neid vähem. Ja noh, kõige suurem argument selle raha kulutamiseks on ikkagi see, et need mõjuvad! Vähe on tooteid, mis teevad seda, mida reklaam lubab. Minu jaoks on Placent Activ kindlasti aasta juuksehooldustoode ja ilmselt järgnevate aastate oma ka.

Placent Activi juuksehooldusvahendeid saate osta Aravoni kodulehelt või apteekidest. Tartus müüakse neid ka Rosalindis ja Eedeni Evelin Cosmetics’ poes (kõige odavama hinnaga seni, mis ma näinud olen).

Ja lõppu üks pilt mu iiiilusatest juustest veel :D

You Might Also Like

 • Avatar
  Kati 5. dets. 2014 at 13:50

  Ma nii tahaks neid katsetada, aga kardan seda, et kui ma rohkem neid edasi ei kasuta, hakkavad juuksed väljalangema jne. Ühesõnaga, et peale kuuri lõppu olen lõpuks kehvemas seisus kui enne.

  Nende ripsme kasvu soodustavate asjadega vähemalt ju on nii (micabella vms see oligi)?
  :D

  • Avatar
   mesiliis 5. dets. 2014 at 14:01

   Ma šampooni-palsamit kasutasin kevadel tihedalt, kui ära lõpetasin, siis tulemus püsis pikka aega, aga lõpuks läks tagasi selliseks, nagu oli enne kasutamist. St juuksed ise olid tervemad küll, aga ei kasvanud enam kiiresti, ei olnud enam nii läikivad ja siledad. Hullemaks õnneks ei läinud :D Kui need tooted edaspidi ka sama häid tulemusi annavad, siis pole mul mingit probleemi neid elu lõpuni kasutada :D

   Nojah, ripsmeseerumi kohta ma ei oska öelda, aga ma vahepeal kasutasin kaks nädalat iga õhtu ja siis kuu aja sees päris harva, ei ole märganud küll, et tulemus läheb halvemaks tagasi.

   Samas loogiline ka, kui kasutad mingeid teatud tooteid, mis mõjuvad, siis nende mitte kasutamisel kaob mõju ära ka :D

 • Avatar
  Kati 5. dets. 2014 at 14:08

  Vot, seda ma mõtlesingi jah :) et kas mõju on nö püsiv või vaid kasutamiaegne :). Aitäh :)!