Läbi aegade lemmikud

6. dets. 2014

Ma pole kunagi saanud aru “Tühjade totsikute” postitusest. Ja ma ei saa aru, miks inimesi huvitab, mitu kreemipudelit keegi teine ära on kasutanud? :D Sellessuhtes, enamik teeb uute ostude postituse, kus näitab siis oma totsikuid ja asju, siis mingi aeg tehakse ülevaate-postitus, kus antakse hinnang eelnevalt soetatud asjadele…ja lõpuks tehakse veel üks postitus, et näed- kasutasin selle kreemituubi tühjaks. Võib-olla ei saa ma sellest seetõttu aru, et mul pole iga kuu/iga paari kuu tagant ette näidata lõpuni kasutatud purke-pudeleid, sest mul lihtsalt ei kulu meiki ja hooldusvahendeid nii palju :D Ja ma ei tea, kui mul vedela keratiini pudel (see saab kõige kiiremini tühjaks) otsa saab, siis ma viskan selle minema ja ostan uue. Mul ei tule kunagi pähe, et pildistaks üles, et näed. Kasutasin lõpuni. Aga noh, ilmselgelt on selliste postituste järgi nõudlus, kuna olen aru saanud, et need on ilublogijatel ühed popimatest.

Olen maininud ka seda, et mul pole kombeks kasutada üht ja sama toodet mitu korda järjest, sest mulle meeldib katsetada, mulle meeldib proovida uusi, erinevate brändide asju. Alati on võimalus, et leian ju midagi veel paremat, kui eelmine toode. Enamasti nii ongi, sest uus ja parandatud kaup tuleb järjest peale. Seega, kui keegi küsiks mu käest näiteks lemmikripsmetuši või puudri kohta, siis… mul pole seda. Ma olen küll kasutanud mitmeid ja mitmeid erinevaid, aga ükski pole olnud niii hea, et oleks selle juurde pidama jäänud.

Mõtlesingi siis täna näidata teile neid tooteid, mida ma pidevalt kasutan, mille juurde ma pöördun tagasi ka siis, kui olen vahepeal midagi muud soetanud. Need on mu läbi aegade lemmikud, mis ma alati lõpuni kasutan ja siis uuesti endale soetan.

Placent Activi toodete kohta pühendasin isegi ühe eraldi postituse, mida saab lugeda SIIT, seega neid ma siin rohkem kiitma ei hakka :D Alustan aga Nurme Seebi sügavpuhastavast näopesuseebist. My god, kui vaimustuses sellest ma olen. Ja vaadake, kui armas retrohõnguline on seebi uus karp! Nii kaua, kui ma mäletan, on mul olnud probleeme komedoonidega, eriti just laubal. Ma olen kasutanud väga palju erinevaid tooteid, mis lubavad neid eemaldada, aga seni on nad mustpead lihtsalt heledaks tooninud, et neid enam näha pole- alles on nad ikka. Sügavpuhastav näoseep on mind selles osas väga palju aidanud.

Mulle meeldib, kuidas pärast seebiga näo puhastamist jääb nahk mõnusalt krudisev, sest see on lihtsalt nii puhas. See on ka üks vähestest toodetest, mida ma viitsin järjepidevalt kasutada (sest tulemust on näha). Igapäevaselt ma sellega nägu küll ei puhasta, sest vähemalt mul jätab see naha natuke kuivaks, aga ülepäeviti kindlasti. Seep toimib nii hästi, et ma pole isegi mõelnud millegi uue, samalaadse toimega toote ostmiseks.

Ma olen viimasel ajal ostnud kokku päris palju erinevaid punast tooni huulepulki, aga miskipärast kasutan ma iga kord ainult ühte, Avoni Extralasting huulepulka Eternal Flame. Esiteks on toon mõnusalt matt ja täpselt selline punane, nagu ma tahan ja koostis on mõnusalt kreemjas, niiet seda on kerge huultele kanda. Mulle meeldib, et see kulub maha ühtlaselt, mitte ei jäta huultele imelikku piirjoont. Isegi püsivus on üsna hea- ükskord jõin ma töö juures terve päeva kohvi, sõin jogurtit ning kui umbes viie ajal mõtlesin, et raudselt on värv kõik läinud, siis… noh, ei olnud. Oli heledamaks kulunud küll, aga tulemus polnud kole. Pikk huultel püsivus on üks neist põhjustest, miks ma just seda huulepulka eelistan, kui on peole minek.

JOIKi tooted on mulle alati meeldinud, alates küünaldest, lõpetades käesalviga. Kookospiimaga kehakreemi andis mulle armas Kaisa ning nüüdseks on mul käsil juba teine pudel. Minu puhul on see väga suur saavutus, sest ma unustan kogu aeg kreeme kasutada ja seetõttu ei saa nad kunagi tühjaks :D Mul on üsna kuiv näonahk ja tavaliselt olen pidanud suvel kasutama teistsugust kreemi, kui talvel. Noh, kuna suvel tahaks midagi kergemat. JOIKi kreem on lihtsalt ideaalne iga aastaaja jaoks. Mõnusalt kerge ja õrn, aga samas piisavalt niisutav. Lõhn, mis muidu on üsna tugev, hajub kreemitades mahedamaks, mis minu arust on ka üks suur pluss. Lisaks meeldib mulle väga pumbaga ots- saan doseerida kreemi täpselt nii palju-vähe, kui vaja :)

Lauvärve kasutan ma väga harva. Ilmselt seetõttu, et ma ei oska neid korralikult hajutada. Suitsusilma tegemisest ärme parem üldse räägi. Samas prillide tagant ei pane keegi mu värvitud silmi tähelegi :D Maybelline’i Color Tattoo 24h toonis Eternal Gold on põhimõtteliselt ainus lauvärv, mida ma kasutan, sest sellega jääb tulemus lihtsalt super! See on pigem kreemja koostisega, mistõttu tuleb tähelepanelikult jälgida, et värvi ei saaks liiga palju, muidu see jääb kuidagi imelikult tükki. Eternal Gold on piisavat tagasihoidlik, aga ilusalt pidulik, seega saab seda kasutada nii igapäevaselt, kui igasugustel tähtsündmustel. Ja muide, see 24h püsivus on täiesti tõsi! Kandsin seda ükskord, kui pidin terve ööpäeva tööl olema ning järgmiseks hommikuks oli silm täpselt samasugune, kui alguses. Midagi polnud laiali läinud, kulunud või lauvoltidesse kogunenud!

Olen jõudnud kasutada väga palju erinevaid lainereid, Maybelline’i Master Precise’i vedel silmalainer on jäänud selleks, mida ma enam välja ei vaheta. Kuna see on pliiatsistiilis ja tugeva “pintsliga”, on seda väga kerge peale kanda. Tulemus jääb ilus isegi siis, kui laineri kasutamises ei olda just väga tugev. Ka selle püsivus on väga hea. Mul on üsna õrnad silmad, mis jooksevad tihti vett, aga sellest hoolimata on lainerijoon püsinud täpselt sellisena, nagu ma ta hommikul tõmbasin. Eriti hästi sobib see kokku ülal mainitud Eternal Gold lauvärviga. Mõlemad võitsin muuseas kunagi ammu Stellariumi blogist. Jääb üle Stellat vaid tänada, kes tutvustas mulle kaht lemmiktoodet!

Asendamatuks on saanud ka Artdeco kulmupuuder. Mul on ülihõredad ja heledad kulmud, seega pean ma kogu aeg neid millegagi värvima- muidu lihtsalt on tunne, et mul polekski kulme. Olen katsetanud erinevate värvide, pliiatsite, puudritega, aga just Artdeco on see, mis vastab mu vajadustele. Tulemus jääb loomulik ning püsib päeva lõpuni. Ujuma samas ei soovita minna :D Väga positiivne on ka see, et puudrit kulub ülivähe. Mul on see väike karbike olnud igapäevases kasutuses aprillist saadik ning mul on tunne, et vean järgmise aprillini välja. Kui mitte kauem :D

Küünelakkide puhul ei mõtle ma niivõrd värve, pigem brändi. Bùk‘i ja Sincero lakke müüakse Maximas ja ma olen neist niiii vaimustuses. Lakid on odavad (soodukate ajal veel eriti) ning valik on megasuur. Küüntel püsivad nad vähemalt mul väga hästi, kui just pidevalt veega ei solberda. Erilised lemmikud on Sincero nude ja mati efektiga kollektsioon ning sädelevad Skydancer lakid. Kuigi mul on küünelakke terve kausitäis, nii kallemaid kui odavamaid, siis enamasti kasutan ma alati just Maximast ostetud lakke.

Huhh, selline pikk postitus siis seekord. Muuseas, täna on alles kuues detsember ja ma olen juba (koos sellega) avaldanud viis kirjutist! Teen vist detsembrikuu rekordi :D

You Might Also Like

8 kommentaari

 • Avatar
  Reply Kairi Jõemaa 6. dets. 2014 at 17:56

  Haha, mul sama teema, ei viitsi 10 korda ühest ja samast asjast kirjutada ning kusjuures mõtlesin ka sarnase postituse tegemise peale nagu sa just tegid, draftis seisab :D

  Placent Activi ripsmeseerumi pean ka varsti soetama, loobun mõneks ajaks ripsmepikendustest ja annan oma ripsmetele puhkust :)

  • Avatar
   Reply mesiliis 6. dets. 2014 at 18:32

   Hehe, lõpuks jõudsin kellestki ette, tavaliselt nii, et mul draftis postitus ja siis kõik teised jõuavad viis korda ära postitada, enne kui ma :D Aga ma väga hea meelega loeks sinu lemmikuid ka :)

   Pärast ripsmepikendusi vist neile jah natuke rohkem turgutust vaja, täitsa soovitan seda seerumit :)

 • Avatar
  Reply Anonymous 7. dets. 2014 at 15:22

  See ei puutu küll siia teemasse, aga sa mainisid, et sul oli kaamera katki ja ma tahtsin küsida, mis sinu kaameral viga oli ja kus sa seda parandasid?

  • Avatar
   Reply mesiliis 7. dets. 2014 at 16:55

   Mul sisseehitatud välk ei töötanud õigesti, välku lõi valel ajal või kuidagi nõrgalt, niiet sellega tehtud pilt jäi pm must. Kuna mul pole kaamera aastatki vana, viisin photopointi garantiisse ja nüüd ootan, kuna tagasi saan :)

 • Avatar
  Reply Miss Fanciful 9. dets. 2014 at 18:51

  Mulle ka väga meeldib see sügavpuhastav seep.. Samuti on üks väga suur lemmik see Arteco kulmupuuder. Just ostsin uue potsiku.. Ja eelmist potsikut jagus pea pooleteiseks aastaks :)

  • Avatar
   Reply mesiliis 15. dets. 2014 at 11:46

   Artdeco kulmupuuder on lihtsalt taevalik. Ma loodan, et mul ka nii kaua kestab :D

 • Avatar
  Reply miiu 20. dets. 2014 at 00:39

  emptiese idee on vist see, et esimene (või kolmanda korra) ahvivaimustus uuest tootest võib lõpuni kasutatuna olla midagi hoopis muud, nahk harjub ja toote tõeline pale tuleb välja :D või midagi? ei?

  • Avatar
   Reply mesiliis 20. dets. 2014 at 06:59

   Vot, selle peale ma ei tulnudki jah :D

  Leave a Reply