cherry lips, red kiss

16. veebr. 2015

Olen viimasel ajal tellinud päris mitu huulepulka Avonist ja mõtlesin, et näitan teile ka natuke õigeid toone ja värve. Pole tükk aega nii palju musisuu-pilte teinud, valus hakkas lausa :D

Mulle meeldib, et huulepulgad on kvaliteetsed, püsivad üsna kaua peal, ei kuivata huuli ning on päris soodsa hinnaga. Mul on paar L’Oreali ja Maybelline’i pulka ning ma ei ütleks, et need kuidagi paremad oleks. Ainult hind on neil kolm korda kallim, kui Avonil. Eks päris uhkete ja 30euroste YSL’idega ei saa jah võrrelda, aga kuna minu käes olevad värvid teenivad mind ustavalt, siis olen rahul! Samas on odaval ja odaval ka vahe. Evelini kosmeetikapoest olen ostnud 2-3 euroseid huulepulki, mille värv on hea, püsivus ka.. aga haisevad niii hullult. Seda muret õnneks Avoni 3 euroste asjadega pole.

Ainuke miinus on see, et kataloogist tellides ei saa kunagi 100% kindel olla, et saad täpselt sellise värvi, nagu pildil on. Näiteks tahtsin ma ainult kaht uut huulepulka kindlates toonides, kuna ma neid aga ei saanud, tellisin veel :D Mõtlesingi, et näitan ära, kuidas mingi toon huultel jääb, äkki on kellelgi abiks :)

Esimene huulepulk on Ultra Color Indulcence, toonis “Chocolate Rose“. Ma olen päris pikalt otsinud sellist…pruunikas-punast/lillakat värvi ja kuigi see on üsna ligilähedane ideaalile, siis mul ei jää ta hästi peale. Selline tunne, nagu oleks huuled liiga märjad/õlised, et värv “libiseb” maha.

Sama sarja “Day Lily” püsivus on aga väga hea. Kuna pulgaots on teistsugusema kujuga, siis pidin pealekandmist nats harjutama, sest alguses ei tahtnud kohe üldse see õnnestuda :D “Day Lily” on mõnusa koostisega, muudab huuled pehmeks ning värv jääb ilus!


Ultra Color pulk “Scarlet Siren” on vingelt tumepunane. Selle tellisingi tegelikult sellepärast, et kataloogis tundus ta pruunikam-lilla, aga samas olen ka selle tooniga rahul. Alguses peale määrides jääb ta mahlasem ja läikivam punane, aga natukese aja pärast muutub (värvi mõttes) kuivemaks ja matimaks.

Esimene pilt on tehtud kohe pärast värvimist, teine poole päeva pealt (ok, see toon pole ainult
päris õige :D)

Ultra Colorilt on mul veel “Iced Coffee“, sest tahtsin midagi tagasihoidlikumat ja igapäevasemat. Tellisin ka “Country Rose’i”, aga see oli põhimõtteliselt sama toon, hästi õrnalt roosakam ning andsin selle sugulasele.

Viimasena näitan toonivat huulepalsamit mesilasvaha, sheavõi ja e-vitamiiniga, “Soothing strawberry“, millega olen väga rahul. Teeb huuled hästi pehmeks ning niisutab kaua. Okei igapäevaselt (st kodus) ma seda küll ei kasuta, sest tooni annab see üsna tugevalt, aga kui ma linna minnes tumeda värviga mässata ei viitsi, siis on hea lihtsalt seda huultele määrida.

Iseenesest on mul vist kolm huulepulka veel Avonilt, aga need on päris vanad ja põhimõtteliselt juba otsas :D Ma tean, et paljudele ei meeldi kataloogist tellida, sest ei saa päriselt näha, milline tellitav asi päriselt on, aga mina pole veel pidanud väga pettuma. Vast on see postitus kellelegi abiks õige tooni leidmisel :) 

You Might Also Like

10 kommentaari

 • Reply Britt 16. veebr. 2015 at 12:52

  Kui pallljuuu musisuid :D
  Ma mõtlesin millalgi teha postituse kus võrdlen kolme erinevat huulepulka. Üks mis maksis ühe eurtsi, teine kuskil 10 ja kolmas üle kolme kümbi. Noh, et mis siis lõppkokkuvõttes see kõige parem on :D

  Ma muidu suur avoni ega oriflame'i fänn pole aga need tunduvad küll päris mõnusad huulepulgad tegelikult :)

  • Reply mesiliis 16. veebr. 2015 at 13:06

   On eksole :D Treenisin huulelihaseid :D

   Tee jaaa, mind täitsa huvitab, kas 30 eurisel ja 10 eurisel on mingi suur vahe ka (peale hinna). Mul näiteks on odavaid, Evelini kosmeetikapoest ostetud huulepulki (2-3 euri), mis värvi poolest on head, püsivus on ka üsna normaalne, aga jumal, kus need haisevad :D

   No Oriflame mulle ka miskipärast ei meeldi, mul emps on Avonit aga ülikaua tellinud juba ja siis on selle vastu kuidagi usaldus vms tekkinud :)

 • Reply Ann 16. veebr. 2015 at 14:35

  Kasutasin päris pikalt neid Maybelline'i ~10 euriseid huulepulki ja olin täitsa rahul. Ühel hetkel mõtlesin, et premeerin ennast natuke ja ostsin Britti blogist silma jäänud YSL Rouge Volupte'i huulepulga ja ma olen nii armunud sellesse, et neid teisi ei kutsu enam üldse kasutama. :D
  Samas laenan ikkagi aegajalt sõbrannalt ühte imelise värvi ja püsivusega huulepulka, mille ta ostis 40 sendi eest väikese taksi päevadelt Konsumist, seega you never know. :D

  • Reply mesiliis 16. veebr. 2015 at 14:43

   Kui mu palk oleks nii suur, et ma raatsiks huulepulga peale üle 30 euri kulutada, siis ma prooviks ise ka kindlasti YSLi. Praegu olen siiski odavate peal ja noh, kuna kalleid ei kasuta, siis ei oska puudust ka tunda :D Aga muidu tahaks küll endale mingi aeg uhkema kingituse teha ning täpselt sama pulga osta, eks siis näis, kas annan kuradile sõrme ja käe või mitte :D

 • Reply Anonymous 16. veebr. 2015 at 15:07

  Endal olemas nii YSL kui ka odavamad variandid. Ütlen ausalt, et YSL on kõige kohutavam raharaisk olnud, hoopis on südame põksuma pannud ARTDECO ning Make Up Store toodang :)

  • Reply mesiliis 16. veebr. 2015 at 16:10

   MUSi kohta olen ka ainult häid sõnu kuulnud :)

 • Reply Merli. 16. veebr. 2015 at 20:24

  Praegu pidin küll pe*seli kukkuma, kui ilusad huuled sul on! VAU! Reaalselt ostaks nüüd kõik need huulepulgad, et omale samad saada! Aga kahjuks seda ei juhtu! :)

  • Reply mesiliis 16. veebr. 2015 at 21:03

   Aww, nii hästi polegi keegi mu huulte kohta veel öelnud! :D Aga eks selles "ilus" ole oma süü ka huulte prunditamisel ja musisuu tegemisel :)

 • Reply kristiina 17. veebr. 2015 at 06:05

  Mina ka MUSi huulepulkadega väga Rahul! Samuti MAC ( natukene kallim) ja wet n wild VS huulepulgad vajavad kiitmist :)

  • Reply mesiliis 17. veebr. 2015 at 11:00

   MACil on paar tooni, mida ma täitsa tahaks proovida, aga ma üritan end huulepulkade ostmisel nüüd tagasi hoida, muidu jätkub mul neid järgmiseks kaheks aastakümneks :D

  Leave a Reply