our last night

15. veebr. 2015

Kõigepealt palju õnne mu väikesele blogile, sest just praegu kirjutan ma oma 700. postitust. Seitsesada! Kujutate ette. Olgu peale, päris suur osa neist on viidud draftidesse, sest wordpressist kolimisega kadusid kõik pildid ära, aga olemas nad on!

Täna on mul veits kurb tuju, sest õhhhh. Mulle tegelikult üldse ei meeldi uute arvutite/telefonide esmakasutamine, sest nii palju on teha, et saaks kõik oma käe järgi ära sättida, vajalikud programmid-appid alla tõmmata ja noh, isikustada neid. Lõpuks olin ma oma uue Huaweiga punktis, kus kõik oli hästi, nupud käe sisse harjunud ja.. siis otsustas Android, et oleks uuendusi vaja.

Okei, tegin siis selle ära, mõtlesin, et midagi välimuselt ei muutu. Aga nüüd näeb mu telefon välja nagu multifilmitegelase oma. Ma ei salli absoluutselt poolümmargusi/poolkandilisi kujusid (olgu nendeks siis telefonid või praegusel juhul ikoonid). Nagu, mis eelmistel ruudukujulistel viga oli? Nood olid ilusad, lihtsad, nägid head välja ja olid tagasihoidlikud. Praegused on suured latakad, mis on nagu multika-piltide ja ülierksate värvidega. Öäk. Lisaks on pooled asjad oma kohti muutnud (nt otseteed, teavitused, menüü sisukord jne). Alles ma õppisin kõik oma käe järgi ära, nüüd hakka otsast peale. Ma tean küll, et see on maailma kõige mõttetum mure mul, aga megasolv su peale, Androidi Uuendus!

Tegelikult tulin ma rääkima hoopis oma avastusest. Viimasel ajal olen hakanud youtube‘is otsima erinevate laulude kavereid. Mõned laulud on lihtsalt nii hea mõtte ja sõnadega, aga nende sound pole see, mis mulle meeldiks, niisiis uurisin erinevaid rokilikumaid versioone oma lemmikutest. Komistasin juhuslikult sellise bändi peale nagu OUR LAST NIGHT. Fuuuckkk, kui head nad on!

Lisaks supermõnusatele järgi tehtud lauludele on neil ka originaallood, mis on sama head. Ma olin (ok, olen praegu ka :D) terve nädalavahetuse tööl ja kuigi ma arvutis olles muusikat ei kuula, siis tegin erandi. Kaks päeva nende youtube‘i kanal korduse peal olnud. Lihtsalt niiiii WOW!

Et te ka kuulata saaks, siis lisan kolm lemmik-kaverit ja kolm -originaali. Raske oli valikut teha, sest kõik on hullult mõnusad lood.

1. Clarity
2. Bye bye bye
3. Blank Space
//
1. Sunrise
2. Same old war
3. Dark Storm

Olks, ega ma muud tahtnudki öelda, kuulake muusikat ja ärge langege androidi uuenduste küüsi :D

You Might Also Like

 • Avatar
  Anonymous 15. veebr. 2015 at 14:54

  Tean, mida sa tunned. Ostsin eelmise aasta lõpus uue telefoni, mis on ühtlasi ka minu esimene nutitelefon. Alguses ma ei osanud eriti midagi teha sellega, läks ka aega sellega harjumisega. Siis kui lõpuks selgeks sain, kuidas miski toimib ja mida kõike sellega teha saab, tuli Androidil uuendus välja ja ma muidugi kohe installisin selle. Peale seda pidin hakkama jälle uuesti oma telefoni tundma õppima, sest kõik oli nii teistmoodi. Tagasi vana tarkvara peale ka enam ei saa. :( Aga nüüd mingi nädal tagasi tuli uus software update, mis parandas mõned vead ära, mis mu telefonil peale tarkvara uuendust olid. :) Õnneks olen nüüdseks uuendustega harjunud ja google otsing aitab ka, sest teistel on tõenäoliselt samad probleemid, mis sul. :) Ainult ühe asjaga ma ei oska midagi ette võtta: peale seda uuendust läheb aku ikka tunduvalt kiiremini tühjaks. Mul LG G3 muidu.

  • Avatar
   mesiliis 15. veebr. 2015 at 15:04

   Ma mõtlesin miskipärast kogu aeg, et kui uuendused on, siis muutub nagu.. märkamatult midagi, mitte et kõik on teisiti. Isegi ekraani lukust avamine on hoooopis teistmoodi nüüd. Ainuke hea uuendus oli see, et ma sain osad süsteemikaustad ära kaotada/üksteise sisse tõsta, varem ei lasknud seda teha.

   Ja noh, ma elaks kõik need muutused üle ja harjuks ära, aga kõige rohkem häirib mind ikoonide vahetus. Enne olid pisikesed, kandilised ja tagasihoidlikes värvides (no valdavalt tumedad), et ei häirinud. Nüüd suured ümmargused latakad, mis on erkrohelised ja -sinised ja -roosad ja -punased :S Nagu ma oleks 12aastane :D

   Ma selle peale ei olegi tulnud, aga kui nüüd sinu märkuse peale mõtlema hakkasin, siis saab mul ka aku vist kiiremini tühjaks…

 • Avatar
  Häly Kont 15. veebr. 2015 at 17:26

  Ah, mul oli ka just peaaegu sama asi. Ainult, et mu telefon käis garantiiremondis. Sain kaks nädalat rõõmsalt oma telefoni kasutada, kui tagumine kaamera üles ütles. Nojah, just harjusin kõigega ära ju. Sättisin kõik lehtedel ära, et mul asjad järjekorras ja käepäraselt oleks ja nüüdsain telefoni kätte ja pean kõike nullist alustama. Ja pole paari päeva jooksul siiani viitsinud seda käepäraseks muuta :D Aga vähemalt kaamera töötab jälle :D

  • Avatar
   mesiliis 15. veebr. 2015 at 17:51

   See endale käepäraseks muutmine on nii tüütu ja võtab täiega aega, et kõigega uuesti ära harjuda. Tegin selle uuenduse just enne magamaminekut ära, siis vihastasin ja mõtlesin terve öö otsa, kuidas ma kõik hommikul ära sätin :D:D