Andsin oma sõrme ROMWEle

29. apr. 2015

Mõtlesin siin ükspäev, et suvi tulekul, riidekapp vajaks nagu täiendust ning lõin pooleldi käed Romwe lehega. Nagu ikka, siis üheks tingimuseks on kollaaži/wishlisti tegemine. Siinkohal ma tahaks aga küsida lugejate käest, kuidas suhtute teie sellist tüüpi postitustesse?

Nimelt Britiga arutasime seda veidi ning tema leidis, et lugejatele võib see natuke tüütu olla (pean silmas eelkõige neid blogijatele-tasuta-riided-lehtede omi). Mina jälle leian, et hoolega tehtud wishlistid (st pole võetud kõige esimesi ettejuhtuvaid pildikesi) võivad olla täitsa huvitavad.  Tüütuks muutub minu jaoks asi siis, kui mitmel blogijal on enam-vähem sama stiil ning ka kollaažid põhimõtteliselt samad. Siis küll ketran postitusi edasi ja süveneda ei viitsi. Näiteks Mariliisil on alati hästi põnevad leiud otsitud ning Lipsukese puhul, kes endast eriti pilte ei lisa, sai aimu tema maitse-eelistustest. Pean muidugi tunnistama, et kuigi mulle iseenesest meeldib teiste puhul selliseid soovi-postitusi vaadata, siis seal välja toodud linkidele ma alati aga ei kliki.

Igaljuhul, ROMWE lehe puhul meeldib mulle väga see, et see on kuidagi.. ilusam, puhtam ja mõjub ametlikumana. Enamik teada-tuntud Hiina lehti on minu arust väga kirjud ning seal on kõike liiga palju. Lisaks on Romwes tavaliselt ilusad tootepildid. Ma tean küll, et need ei pruugi tegelikkusele vastata, aga samas eelistan ma ikkagi ilusaid konkreetseid pilte, kui halva kvaliteediga naistest tänaval kõndimas ja müüdavat eset kandmas :D

Ainus miinus, mille hetkel välja toon, on see, et ühe ja sama toote all pole värvivalikut. Näiteks just särkide puhul panin tähele, et loetelus on erinevad värvid olemas, aga kui võtta üks toode lahti, siis seal ongi ainult see konkreetne värv, mis pisipildil. EHK kui ma tahaks mingit asja teises värvis, siis ma pean pmst terve lehe läbi otsima.

Seekordse valiku tegingi T-särkide hulgast, sest kuigi mulle meeldivad kleidid väga, siis miskipärast lähen ma suvel alati kergema vastupanu teed ning viskan selga lühkarid ning mõne lohvakama särgi.

Ülemine rida
1.  LINK // 2. LINK // 3. LINK // 4. LINK
Alumine rida
1. LINK // 2. LINK // 3. LINK //4. LINK

Eraldi tahaksin välja tuua aga kaks särki. Üks on neist iga Harry Potteri fänni unistus, minu oma kaasa arvatud :D Minu maitse jaoks on see natuke võib-olla liiga pikk, aga õõh, Hogwarts… (LINK)

Ja see on vist iga kassisõbra lemmiksärk. Oleks see taskust piiluv kiisu rohkem siiami (ehk Nässaka) moodi, siis ma ostaks isegi Märdile ühe :D (LINK)

Oookei, sai see linkiderohke postitus nüüd valmis ning jään ootama arvamusi, kas sellised kollaažipostitused (ükskõik, mis toodete/lehekülgede/reklaamidega tegu) on pigem tüütud ja igavad, või vaatate neid huviga?

You Might Also Like

 • Avatar
  Britt 29. apr. 2015 at 11:31

  Ai kurja, avaldad meie eravestluste sisu :D

  A ma täpsustan ära, et mu seisukoht pole kindlasti mitte "kollaažipostid on tüütud ja sakivad" , vaid pigem see, et antud lehtede kollaažipostid on natukene nagu pealesurutud.

  Niisama wishliste meeldib mulle näiteks väga vaadata, sest enamasti need keskenduvad erinevat sorti asjadele ( no mõni lõhn, mõni riideese, mõni raamat).

  Aga neid Romwe/Sheinside kollaaže teed ju ikka sellepärast, et kästakse. Vähemalt ma pole veel näinud ühtki sellist, kus blogija reaalselt oma vabast tahtest teeks ja omaks oma hinges salasoovi, et kui ainult saaks sealt lehelt miiidaagigi.

  Ja eks oma osa mängib ka see, et tegelikult tihtipeale pildid ja tegelikkus ei ole eriti vastavuses, mistõttu lasengi mina nendest kollaažidest lihtsalt silmadega üle.

  Muidugi erand kinnitab reeglit ja ka mina olen näinud postitusi kus blogijad on tõesti saanud ilusaid asju, aga siiski : ilus ei võrdu kvaliteetne.

  Aga nagu ma sulle ütlesin, siis proovimine ei võta tükki küljest ja kui sa saad sel viisil enda riidekappi natukene täiendust, siis jumala eest, mina klikin solidaarsusest juba kõik lingid läbi, mis sa siia topid :D

  • Avatar
   mesiliis 29. apr. 2015 at 11:42

   Ah, hea, et ma screenshotti ei teinud, eks :D Aga jah, mul see jäi kirjutamata, et see käib eelkõige nende tasuta-riiete-lehtede kohta :)

   Noh, samas ma pole vabatahtlikult varem neil lehtedel ringi ka vaadanud, ainult läbi teiste blogide. Aga tõsi ta on, kuigi mulle praegu väga meeldis enda jaoks ägedaid särke otsida, siis vabatahtlikult ma tõesti seda blogisse üles ei lükkaks.

   Sellega on jah nii, et võib hästi minna, võib ka mitte nii hästi jopata, aga seni, kuni asi on tasuta saadud, siis pole vast väga kahju ka, kui tegelikkus pildile ei vasta. :D

   Hahahha awwww, nii armas sinust :D:D Ma otsustasin ka nüüd solidaarsusest teiste inimeste lingid läbi klikkida, sest noh, see kollaaži tegemine on juba paras vaev. :D

 • Avatar
  Svea 29. apr. 2015 at 11:40

  Issand, see kiisuga t-särk, no nii armas, piilub nii armsalt taskust välja :)

  Mul sheinside ajast kasutusele jäänud valge jakk (kannan tihti ja kvaliteet hea), siis paar suvisemat kleiti, mis on ilusad. osad asjad olen aga niisama ära andnud :P

  • Avatar
   mesiliis 29. apr. 2015 at 11:48

   Jaaa, teiste piiluvate loomadega polnud üldse nii armas :D

   Kusjuures, minu arust on see naljakas, et osad blogijad saavad samamoodi tasuta kraami ning kui neile ei sobi, siis MÜÜVAD maha :D Mina annaks ka niisama mõnele sõbrannale vms ära, kohatu natuke müüa :D

 • Avatar
  Greete 29. apr. 2015 at 12:29

  Nunnud särgid, eriti HP oma. :D Ei noh, kade ikka olen, et ägedaid särke saad (unustame ära fakti, et ma ei blogi), aga superlahe oleks, kui teeksid postitused, et kuidas siis päriselt need välja näevad. :D Siis oleks lugejatele kasu ka, et kas tasub osta või ei. Sellisena on postitus huvitav, et nt kõik T-särgid, mis sulle meeldivad jne. Kui on lihtsalt asju kokku lahmitud, siis on natuke igav.

  • Avatar
   mesiliis 29. apr. 2015 at 12:45

   No see HP oma on lihtsalt unelm!! :D

   Seda ma veel ei tea, kas ma neid särke ka saan (ja kui palju), aga loodan parimat :D Ja kuna üheks selliseks koostöö tingimuseks on, et hiljem tuleb asjad ka üles pildistada, siis näeb ilusasti ära, missugused asjad päriselt on :)

   Jep, nii on endal ka põnevam kollaaži meisterdada, kui ise huvitud asjadest, lihtsalt asju kokku kuhjata, et saaks linnukese kirja, on nats mõttetu :D

 • Avatar
  Arra 29. apr. 2015 at 12:45

  Ma olen ainult siis selle poolt, et sa hakkad siin reklaami tegema, kui sa selle batmani särgi loosi paned ja selle mulle loosid :D
  Ok, nali :D Aga ma kohe seda nähes mõtlesin, et deem…tahaks..elukaaslasele või endale :D

  Muidu ma ei viitsi neid riiete lehti eriti vaadata ise, seega on vahel tore, kui keegi näitab midagi..kuigi see pole mind siiani tellima pannud midagi. Mul isegi kapp asju täis. Sellegi poolest vahel vesistan, no nt kui sa selle kassikleidi siia ükskord panid v kui ma üle saja aasta Lipsukese blogi piilusin ja seal bambuskaru pusa nägin….ja nüüd see batman ka (mul mingit teema batmaniga, mul plaastrid ka batmani piltidega spetsiaalselt hangitud).

  Ja kui see on mingit moodi oluline, siis kurb fakt on see, et ma ei ole mitte kunagi riiete juures olevaid linke klõpsinud. Kas see on blogijale hea? Siis ma ikka võtaks end mõnes lemmikblogis kokku ja klõpsiks.

  Muidu kui sul on selline võimalus, siis muidugi kasuta ära! Seni kuni ise õnnelik oled, siis minu meelest las lugejad kannatavad välja need mõned riiete teemalised postitused, isegi kui ei meeldi. Kusjuures mulle sinu stiil meeldib (sa said stiilseima blogi hääle ka mult vist, hehe:D), seega m a vaatan hea meelega. Halb on pigem see ,et tihti peale lähevad blogid liiga kommertslikuks ära, kui blogija hakkab äkki palju koostööpakkumisi saama. Seni kuni sa ikka muud juttu ka kirjutad ja ainult särke ja huulepulki äkki reklaamima ei hakka, pole muret :)

  • Avatar
   mesiliis 29. apr. 2015 at 13:04

   Haha :D Eks peab siis mingi salajase loosimise korraldama, et ainult sina osa võtaks :D

   Mulle meeldib ka wishliste vaadata, sest kui need hästi läbimõeldud, näitab see palju inimese enda stiili, aga samas pole ükski veel mind ka ostma pannud. Peaasjalikult seepärast, et ma ei raatsi :D Mind panevad ostma tavaliselt igasugused ehted ja vidinad, riietega on tavaliselt jah nii, et hakkan mõtlema, kas mul on ikka vaja…

   See linkide klõpsimine on mingil määral ikka oluline. Dresslingi puhul polnud, aga nt Romwe kõigepealt vaatabki seda aktiivsust ja läbi minu blogi tulevaid klikke, kas olen üldse väärt nende tasuta riideid saama :D:D

   OOHOH, nüüd ma olen küll meelitatud :D Ma ise leian ka, et seni kuni neid kollaaže-reklaame pole üle ühe postituse, siis on neid aeg-ajalt täitsa põnev vaadata. Eriti, kui otsitaksegi välja selliseid asju, mida vb ise ei leiaks/taipaks otsida.

   Mul ka muide suur vaimustus batmani kohta, kuigi mul ühtki selle märgiga asja pole :D Lemmikute alla on umbes kümme erinevat saiti ja linki pandud, et küll ma kunagi tellin, aga jah… Sportsdirectis on vahel nii Batmani kui Supermani särgid megaodavad, aga need on sellisest hästi tugevast ja paksemast materjalist, need mull ei meeldi :D

  • Avatar
   Arra 29. apr. 2015 at 13:22

   Mul on lisaks Batmanile veel Star Warsi vastu ka nõrkus :D Aga mul ka pole ühtegi särki vms. Batmaniga on see teema, et kui ma kuskil näen, siis kohe on jube suur vaimustus, aga siiani on see piirdunud jäätise fännamise ja plaastritega :D Nagu väike laps, hehe :) Peaks mingi hetk ikka midagi soetama ka. Siiani on vist olnud takistuseks see ,et ma väga ei kipu tellima netist riideid, kuna ma tahan enne näha ja näppida..ka just seda, et mis materjal ikka ja kui paks jne…Aga kõigi selle teemaliste asjade otsa olen sattunud siis, kui alles on ainult mingid xxxl suurused…no ei saa nii :D

   Aga ok, ma siis hakkan linke klõpsima tublilt. Igal pool ei viitsi, aga kolme lemmiku blogi puhul teen erandi :D

  • Avatar
   mesiliis 29. apr. 2015 at 13:29

   Mulle star warsi särgid meeldivad, aga ma leidsin, et on nats imelik neid kanda, kui ma ise pole mitte ühtegi filmi näinud ja kõik mu teadmised põhinevad Big Bang Theory sarjast :D:D

   Ma tavaliselt ei telli sellepärast, et neil lehtedel on nii pikk kohalejõudmisaeg, ma ei kannata oodata :D Aga suurt raha kiire saadetise jaoks ka maksta ei raatsi. Ja siis ma mõtlengi, et TEGELIKULT mul ju pole konkreetselt asju vaja, riidekapp ajab isegi üle, aga… ma ju tahaks.. :D

   Jeee, tänks :D

 • Avatar
  mallu 29. apr. 2015 at 12:45

  Minule meeldivad need ainult selle pärast, et kui ise valimiseks läheb, siis ei viitsi seal otsida ja surfata. sinu välja toodud t-särgid meeldisid pea kõik :)

  • Avatar
   mesiliis 29. apr. 2015 at 13:09

   Seda küll, et see valik neil lehtedel on meeletult suur. Ma just mõtlesin, et tavaliselt on sinu näidatud kleidid ja särgid väga minu maitsele (eriti see hirvepeaga t-särk, mm) :D

 • Avatar
  miiu 29. apr. 2015 at 20:49

  HP särk pole üldse pikk, täitsa tavaline t-särk on :) do it!

  • Avatar
   mesiliis 30. apr. 2015 at 08:47

   See mul nr 1 soovinimekirjas jaa :)

 • Avatar
  Anonymous 30. apr. 2015 at 16:11

  Kui sa annad mulle ka midagi siis pane või link lingi otsa ja pilt pildi peale :D

  Anu.

  • Avatar
   mesiliis 1. mai 2015 at 10:31

   Saan kõigepealt oma asjad kätte, siiis vaatame edasi :D