kleidike Dresslinkist

31. mai 2015

Nagu ma kunagi ammu-ammu ütlesin, sain Dresslink lehelt endale kaks suvist kleiti valida. Kahjuks mu (isediagnoositud) kopsupõletik ei lasknud teist päris pikalt kanda. Reedel kasutasin aga võimalust ja tegime Emajõe ääres kiirelt paar pildikest.

Kleit ise on üsna õhuke, õõõõõrnalt läbipaistev ja veidike on mustrierinevust ka. Iseenesest olen ma sellega rahul, kuigi taipasin, et mulle ei meeldi kleidid, mis keskelt kummiga on. Need jätavad ülemise osa kotti ja alumine osa rõhutab kuidagi naljakalt kõhtu. Ilmselt suvel leiab kleit aga kasutust küll. Kel huvi, saab endale soetada selle SIIT (LINK)

Reedel seadsin end oma hiiglasliku pagasiga Kadi juurde ning veetsime ülimaheda õhtu jutustades ja Kaiduga peitust mängides.

Hiljem, kui alaealised juba magasid, maitsesime Astit  ja sinna kõrvale veidi vesikat. Neil on rõduga põhimõtteliselt kohakuti suur toonekurepesa ja nii kihvt oli oma jutuvada kõrvale poegade vigisemist kuulata.


Igastahes, üritan nüüd Märdi endaga välja pildistama vedada. Ta end diivanil nii mõnusalt sisse seadnud, et ilmselt see kerge ülesanne olema ei saa :D

You Might Also Like

 • Avatar
  Britt 31. mai 2015 at 16:25

  Poetasin just mõttelise kadeduspisara selle vessarijutu peale. Millal küll minu vesikaajad tagasi tulevad?? (ok, tean küll, siis kui ma lõpetan konstantselt rase või piimakombinaat olemise)

  A kleit on ka ilus muidugi. Või sina, või kleit, või võin ma mõlemad valida? Vaata kui palju võid siia sai nüüd :D

  • Avatar
   mesiliis 31. mai 2015 at 16:30

   hahaha, konstantselt rase :D:D Kui harva teha, siis on vesikas niiii hea, tihti väga ei viitsiks :D

   Võid ainult mind ka valida! :D