drink up, charlie’s

1. juuni 2015

Piinlik-piinlik, aga mul ootab juba pikemat aega üks postitus avaldamist.. ja noh, kirjutamist ka. Sain nimelt tutvuda Charlie’s Natural Soda karastusjookidega, mis mu südame ja maitsemeele võitsid. Eestikeeli öelduna on need naturaalsed gaseeritud joogid mahlaga. Kõik kolm maitset on mõnusalt suvised, tänu lisatud mündile natuke karged ning juues kerged.


Lisaks imeheale maitsele on suureks plussiks kindlasti see, et Charlie’s ei sisalda säilitusained ega kunstlikke lõhna- ja värvaineid. Nagu purgilgi kirjas, siis “No Fake Stuff“. Minu jaoks oli meeldivaks üllatuseks aga see, et pärast joomist ei jäänud kurk kleepuvaks. Ma ei oska seda paremini selgitada, aga näiteks teiste karastusjookide puhul saab janu küll kustutatud, aga pean iga kord vett peale jooma, sest suu jääb imelikult “paksuks” ja kleepuvaks. Ilmselt tuleneb see sellest, et Charlie’s joogid sisaldavad ülivähe suhkruid, samas kui Coca.. noh, jah :D

Helesinises purgis peidab end sidruni, laimi ja mündi maitse. Sidrunit on küll veidi vähem tunda ja münt on pigem domineerivaks maitseks, aga samas on see kolmest joogist kõige “kergem”. Mulle hullult meeldib mündi kasutus, kuidas see joogi mõnusalt värskeks teeb. See on valikust ka mu lemmik, eriti hea on seda külmalt juua!

Oranž värv varjab klassikalist apelsini-mandariini kombot, millele annab natuke särtsu münt. Kui tahta kindla peale välja minna ning mitte eksperimenteerida, siis see on kindel valik, milles pettuma ei pea. Jook on natuke äkiline, nagu apelsinimaitselised joogid ikka, kuid puudub see liigne magusus, mis maitse läägeks muudab.

Kolmas, lillas purgis, on neist kõige eksootilisem. Joogis segunevad münt, mustsõstar ning acai-mari. Väike fun fact ka teile- acai marjad sisaldavad kõigist Maa peal leiduvatest viljadest kõige rohkem antioksüdante! See jook on valikust ilmselt kõige tugevamaitselisem, seda eriti mustsõstra pärast, kuigi viimast on joogis ainult 1%. Õnneks pole mustsõstra maitse liiga jõuline, sest see konkreetne mari mulle tegelikult ei meeldi :D

Sai nüüd üks pikk kiidulaul, mis minu arust on aga väga õigustatud.  Charlie’s jooke leiate Selveritest, R-Kioskitest ja näiteks ka Statoilist. Õõõige pea lükkan ka oma blogis väikese loosimise käima ning üks õnnelik saab ise maitsta, kui head need on :)

You Might Also Like

 • Avatar
  Anonymous 3. juuni 2015 at 06:47

  ETV-s just nägin saadet, kus toidutehnoloogid rääkisid antioksüdantidest, et meie enda astelpajus on mitmekordselt rohkem neid kui välismaa nn "supermarjades" :) aga joogid on täitsa maitsvad küll, olen nõus.

  • Avatar
   mesiliis 4. juuni 2015 at 10:01

   Vot, see on veel huvitavam fakt :D Ega ma samas väga täpselt ei uurinud ka, googeldasin lihtsalt acai marju, sest minu jaoks need üsna tundmatud, ja siis hüppaski selline lause ette :)

   On jaa! :)

 • loosimine // charlie’s natural soda karastusjoogid – Mesiliis 6. okt. 2015 at 23:07

  […] Juhhheiiii, mul on rõõm teatada, et on aeg uue loosimise jaoks! Sel korral on auhinnaks kast Charlie’s Natural Soda jooke. Võitja saab proovida kõiki kolme maitset!  Oma kerguse ja värskuse poolest on joogid suveks ideaalsed! Lähemalt igast maitsest ja minu arvamusest saab lugeda SIIN.  […]