loosimine // charlie’s natural soda karastusjoogid

5. juuni 2015

Juhhheiiii, mul on rõõm teatada, et on aeg uue loosimise jaoks! Sel korral on auhinnaks kast Charlie’s Natural Soda jooke. Võitja saab proovida kõiki kolme maitset! :) Oma kerguse ja värskuse poolest on joogid suveks ideaalsed! Lähemalt igast maitsest ja minu arvamusest saab lugeda SIIN

Loosis osalemiseks:

-ole mu blogi jälgija vähemalt ühes neist valikutest: Bloglovin / Facebook / Google Friend Connect
-pane ‘like‘ Charlie’s Eesti Facebooki lehele
-jäta postituse alla kommentaar oma nime ja emailiga (kuna kommentaarid on eelmodereerimisega, siis läheb natuke aega, enne kui nad ilmuvad :))

Võitja kuulutan välja 16. juuni, kell 12.00! 

You Might Also Like

26 kommentaari

  • Reply Talve_tüdruk 5. juuni 2015 at 07:03

    Laura Huul laura.huul@gmail.com

  • Reply Anita Hohlov 5. juuni 2015 at 07:16

    Anita H
    anita14114@gmail.com

  • Reply Aili A 5. juuni 2015 at 07:17

    Aili Alber
    aili@alber.ee

  • Reply Helen S 5. juuni 2015 at 07:17

    Helen Sulakatko
    edurhelen@gmail.com :)

    Nii tahaks neid proovida :)

  • Reply Anonymous 5. juuni 2015 at 07:29

    Karoleen Raja
    karoleenraja@gmail.com :)

  • Reply Britt 5. juuni 2015 at 07:38

    Britt
    britt.tatter@gmail.com
    et oleks võidetud! :D

  • Reply pastaccas 5. juuni 2015 at 08:12

    Riina
    pastaccas@gmail.com

  • Reply Carolin 5. juuni 2015 at 08:19

    Carolin K
    callakas@gmail.com

  • Reply Anonymous 5. juuni 2015 at 08:30

    Liisi Juurik
    Liisi1400@yahoo.com

  • Reply KM 5. juuni 2015 at 08:37

    Kerli Mägi
    kerli.mgi@gmail.com

  • Reply Katariina Kivi 5. juuni 2015 at 10:00

    Katariina
    kattariina@hotmail.com

  • Reply Gerli N. 5. juuni 2015 at 11:36

    Gerli Naaris
    Getuplix@gmail.com

  • Reply Mari-Liis Vilbiks 5. juuni 2015 at 11:43

    Mari—Liis

    Vilbiks2@hot.ee

  • Reply Annaliisa P. 6. juuni 2015 at 08:04

    Annaliisa Pärl
    annaliisa294@hotmail.com

  • Reply anni 6. juuni 2015 at 23:36

    Anni K
    annnni112@gmail.com

  • Reply Meryt Malleus 7. juuni 2015 at 06:52

    Meryt M
    malleusmeryt@gmail.com

  • Reply lihtsaltmelon 7. juuni 2015 at 09:52

    r66murull@gmail.com (dont ask) :D
    Mirjam :D

  • Reply M. 7. juuni 2015 at 13:04

    Marta

    m4rta@hot.ee

  • Reply Kairi 8. juuni 2015 at 10:19

    Kairi
    kairi412@hotmail.com

  • Reply Merilin. 8. juuni 2015 at 13:15

    Merilin J.
    merilin010@hotmail.com

  • Reply Triyn 8. juuni 2015 at 18:35

    Triin V, triyn007@hotmail.com

  • Reply Anonymous 8. juuni 2015 at 19:37

    Maris Ü
    mariss@live.com Kui lotoga ei näkka, siis äkki blogiloosiga :D

  • Reply Katriin 10. juuni 2015 at 11:08

    Katriin T, jlgin google friend kaudu

    e-mail- tkatriin@gmail.com

  • Reply Katre Kull 12. juuni 2015 at 11:16

    Katre K.
    katrekull1@gmail.com

  • Reply Nele 12. juuni 2015 at 16:16

    Nele Luik
    nnele9@gmail.com

  • Reply Saara Dnsv 15. juuni 2015 at 14:51

    Saara Denisov
    saara.denna@gmail.com

  • Leave a Reply