loosimine // charlie’s natural soda karastusjoogid

5. juuni 2015

Juhhheiiii, mul on rõõm teatada, et on aeg uue loosimise jaoks! Sel korral on auhinnaks kast Charlie’s Natural Soda jooke. Võitja saab proovida kõiki kolme maitset! :) Oma kerguse ja värskuse poolest on joogid suveks ideaalsed! Lähemalt igast maitsest ja minu arvamusest saab lugeda SIIN

Loosis osalemiseks:

-ole mu blogi jälgija vähemalt ühes neist valikutest: Bloglovin / Facebook / Google Friend Connect
-pane ‘like‘ Charlie’s Eesti Facebooki lehele
-jäta postituse alla kommentaar oma nime ja emailiga (kuna kommentaarid on eelmodereerimisega, siis läheb natuke aega, enne kui nad ilmuvad :))

Võitja kuulutan välja 16. juuni, kell 12.00! 

You Might Also Like

  • Avatar
    Talve_tüdruk 5. juuni 2015 at 07:03

    Laura Huul laura.huul@gmail.com

  • Avatar
    Anita Hohlov 5. juuni 2015 at 07:16

    Anita H
    anita14114@gmail.com

  • Avatar
    Aili A 5. juuni 2015 at 07:17

    Aili Alber
    aili@alber.ee

  • Avatar
    Helen S 5. juuni 2015 at 07:17

    Helen Sulakatko
    edurhelen@gmail.com :)

    Nii tahaks neid proovida :)

  • Avatar
    Anonymous 5. juuni 2015 at 07:29

    Karoleen Raja
    karoleenraja@gmail.com :)

  • Avatar
    Britt 5. juuni 2015 at 07:38

    Britt
    britt.tatter@gmail.com
    et oleks võidetud! :D

  • Avatar
    pastaccas 5. juuni 2015 at 08:12

    Riina
    pastaccas@gmail.com

  • Avatar
    Carolin 5. juuni 2015 at 08:19

    Carolin K
    callakas@gmail.com

  • Avatar
    Anonymous 5. juuni 2015 at 08:30

    Liisi Juurik
    Liisi1400@yahoo.com

  • Avatar
    KM 5. juuni 2015 at 08:37

    Kerli Mägi
    kerli.mgi@gmail.com

  • Avatar
    Katariina Kivi 5. juuni 2015 at 10:00

    Katariina
    kattariina@hotmail.com

  • Avatar
    Gerli N. 5. juuni 2015 at 11:36

    Gerli Naaris
    Getuplix@gmail.com

  • Avatar
    Mari-Liis Vilbiks 5. juuni 2015 at 11:43

    Mari—Liis

    Vilbiks2@hot.ee

  • Avatar
    Annaliisa P. 6. juuni 2015 at 08:04

    Annaliisa Pärl
    annaliisa294@hotmail.com

  • Avatar
    anni 6. juuni 2015 at 23:36

    Anni K
    annnni112@gmail.com

  • Avatar
    Meryt Malleus 7. juuni 2015 at 06:52

    Meryt M
    malleusmeryt@gmail.com

  • Avatar
    lihtsaltmelon 7. juuni 2015 at 09:52

    r66murull@gmail.com (dont ask) :D
    Mirjam :D

  • Avatar
    M. 7. juuni 2015 at 13:04

    Marta

    m4rta@hot.ee

  • Avatar
    Kairi 8. juuni 2015 at 10:19

    Kairi
    kairi412@hotmail.com

  • Avatar
    Merilin. 8. juuni 2015 at 13:15

    Merilin J.
    merilin010@hotmail.com

  • Avatar
    Triyn 8. juuni 2015 at 18:35

    Triin V, triyn007@hotmail.com

  • Avatar
    Anonymous 8. juuni 2015 at 19:37

    Maris Ü
    mariss@live.com Kui lotoga ei näkka, siis äkki blogiloosiga :D

  • Avatar
    Katriin 10. juuni 2015 at 11:08

    Katriin T, jlgin google friend kaudu

    e-mail- tkatriin@gmail.com

  • Avatar
    Katre Kull 12. juuni 2015 at 11:16

    Katre K.
    katrekull1@gmail.com

  • Avatar
    Nele 12. juuni 2015 at 16:16

    Nele Luik
    nnele9@gmail.com

  • Avatar
    Saara Dnsv 15. juuni 2015 at 14:51

    Saara Denisov
    saara.denna@gmail.com