don’t worry, be yonce

8. aug. 2015

Lõpuks on ka meie maile suvi jõudnud ning kuna juttude kohaselt kestab see vaid mõne päeva, siis tuleb sellest viimast võtta! Seetõttu on mind ka blogis natuke vähe näha olnud, sest ma olen kas tööl passinud või õues tsillinud.

Neljapäeva õhtul sõitsime Märdiga Tallinnasse, et mul reedel sealt hea koolikatsetele minna oleks. Long story short, siis sain väga palju enesekindlust juurde ning sügisest asun taas õppima. Mida-kuidas-kuhu, sellest räägin pikemalt mõni teine kord. Hinges on igastahes rahulolu ning põnevus :)

Eile käisime korra läbi Hauka laadalt ning staadionipeolt, mis oli nagu vaese mehe Weekend. Väga vähe rahvast oli ning suht igav ka. Kasutasin võimalust ja lasin Karinil Shein.com‘ist saadud riided üles pildistada. No ma ei tea, pole tükk aega nii olnud, et tervest ‘fotoshoodist‘ jätan alles ainult kaks-kolm isendit. Kuidagi ei osanud olla, ennast sättida ja rahule ei jäänud pea millegagi. Täna tulime Märdi maale ja koos taimeriga tegin mõned pildid ümber… mis ma öelda oskan, pole hea nädal enese jäädvustamiseks :D :D

Kuigi ma vahel teiste postitusi vaadates imestan, mis käkke Sheinist saada võib, siis enda asjadega olen taaskord ülirahul. Ma ei tea, kuidas mul nii jopanud on, et põhimõtteliselt kõik asjad on kvaliteetsed, ilusad ja vastavad pildile.

Sain sellise halli särgi (LINK), mis on mu uus lemmik. See on mõnusalt lohvakas, pikk ja mugav. Materjal on selline.. ee.. raske ja natuke veniv (mitte trikotaaž, aga sarnane sellele). Parajalt õhuke, aga mitte läbipaistev. Ainus miinus on see, et riie kukub raskelt ning toob natuke liiga palju ebavajalikke kehakumerusi välja :D


Teiseks sain kihvti pusa (LINK), mis on ka mu uus lemmik :D Mul tekkis järsku armastus mustade ülepea käivate pusade vastu, seega valisin selle üsna pimesi. Olin valmis, et saan ka mingi käki, aga läks hoopis vastupidi. Materjal on hea, natuke veniv  ja pehme, käised täpselt parajad. Allääres on lai ja üsna tugev kummiriba, mis hoiab pusa ümber tagumiku. Kõige rohkem kartsin tähtede pärast, et on peale kleebitud ja esimese pesuga kuluvad maha. Nii hull see õnneks pole. Tähed on küll peale kleebitud, aga kuidagi teistmoodi, et need ei hakka niisama maha kooruma/otstest lahti minema, Mitu pesukorda hiljem on tähed endiselt oma koha peal ja samasugused nagu enne. Väga soe ja paks see pusa samas pole, aga jahedamatel suveõhtutel on super peale visata.

 

(Väljas 30kraadi sooja ja ma tsillin musta pusaga. Hea töö :D)

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply