new goodies from Shein and Romwe

31. aug. 2015

Sain veidi aega tagasi jälle paar pakikest Sheinist ja Romwest. Taaskord pean olema nagu ennast kordav papagoi, sest jäin saadud esemetega ülimalt rahule! Samas kogu selle pakimajandusega tuli üks naljakas seik ka. Ma olen alati pidanud veidi ülepingutamseks ja liialdamiseks, kui keegi kirjutab, et a’la “Pidin need pildid ära tegema, enne kui Shein ukse taga mõrvama tuleb // Juba tambitakse jalaga näkku, et postituse teeksin” jnejne. Noh, loogiline, kui paki saamisest mitu kuud möödas, siis tuntakse huvi ning senini pole mul mingit probleemi kirjavahetusega olnud. Kuni praeguse korrani.

Sain päeval kell 11 Omnivalt sõnumi, et pakid on kohad, tulgu ma aga järgi. TUND aega hiljem sain juba Sheinilt kirja, mille pealkiri oli “Pick up!!!” Sisu oli selline, et nad olid saatmiskoodi järgi näinud, et riided jõudsid postkontorisse ja mulle saadeti sms ning mingu ma aga heaga järgi neile. Nagu okkk siis :D

Asju tellides mõtlesin juba eelootava sügise peale. Sheinist skoorisin sellise mõõõnusa pika ja sooja kardigani (LINK)

Kõik mõõdud klappisid ja käised olid täpselt parajad. Ma nimelt alati muretsen just sellepärast, kas käised ikka õige pikkusega on :D Lisaks meeldib mulle väga, et hõlmad on eest laia musta kudumiribana. Igaljuhul on tegu väga mugava riideesemega, veel üks plusspunkt Sheinile kirjas!

 

Romwest valisin endale tviidmantli/jaki (LINK). Olin natuke hirmul, mis käki ma saada võin, eriti kuna all polnud ühtki kasutajate postitatud pilti või arvustust.


Aga jällegi jäin tootega väga rahule. Mantel pole küll väga paks, aga praegusteks soojemateks sügisilmadeks sobib väga hästi. Sees on isegi õhuke vooder! Värv on ka natuke teistsugusem ja huvitavam- hallikirju, mille sisse on pikitud kullaniite. Ainus miinus on see, et eest käib mantel kinni vaid ühe nööbiga. Suureks plussiks on aga hiiglaslikud taskud. Need olid alguses kinni õmmeldud ja ma jõudsin juba kolm korda pettuda, kui avastasin, et taskud ikka olemas :D

Lisan siia kiitva postituse lõppu ühe bloopers-pildi ka. Nimelt käisime just mul isa sünnipäeva tagantjärgi tähistamas, samal ajal tegin oma nõutud pildid ka ära. Isa oli paar päeva tagasi saanud üle 7 kg kaaluva haugi, mille pea neil veel alles oli. Ja otseloomulikult pidi mu vennas võimalust kasutama :D

You Might Also Like

 • Avatar
  Anonymous 31. aug. 2015 at 19:52

  Mulle väga meeldivad su valikud :)

  • Avatar
   mesiliis 31. aug. 2015 at 19:54

   Aitäh sulle :)

 • Avatar
  karinike 31. aug. 2015 at 20:01

  Imeilusad pildid, eriti neil kus naeratad/muigad. Shein käitumise üle imestan siiralt, kuidas nad viitsivad nii põhjalikult väikse Eesti turuga tegeleda.
  ja p.s. mitte et päisebänner nüüd halb oleks, aga eelmine oli tõesõna mu blogfeedi lemmik (ja ma loen võibolla isegi liiga palju blogisid).

  • Avatar
   mesiliis 1. sept. 2015 at 08:05

   aitäh :)

   Ma kusjuures ka täitsa imestan, et neil on viitsimist ja tahtmist niimoodi jamada :D Ei kujuta ette, kas neil tasub see ära või ei.
   Heh, ma just mõtlen, et peaks tagasi panema endise headeri, sest.. ma ei tea, pole sellega veel ära harjunud ja tahaks konkreetset ja teravat kujutist, mitte nagu praegu… aga eks näis, mõtlen veel nats :D

 • Avatar
  Eliise 1. sept. 2015 at 18:29

  Sa võiks piltidel rohkem naeratada! Pole enne tähele pannud, et sa "hammastega" naerataks aga siin on ju nii ilus :D

  • Avatar
   mesiliis 7. sept. 2015 at 21:40

   Oiii, aitäh :) Mulle tegelikult ei meeldi piltidel üldse hammastega naeratada, sest tavaliselt jääb mu naeratus nii võlts või sunnitud. Ainult siis, kui keegi täiega naerma ajab ja naeratus loomulikult tuleb, jääb tulemus hea (nagu nende piltide puhul ajas vend naerma :D)