goodbye, september

30. sept. 2015

Oooeh, jube! Käes on juba septembrikuu lõpp ja ma tunnen, et olen end selle kolmekümne päevaga nii tühjaks tõmmanud. Praegugi töö juures vajub silm vägisi kinni, kuigi üks väga verine “Z-Nationi” osa on vaatamiseks pooleli.

Mul on nii kahju, et ma blogisse häbiväärselt vähe jõudnud olen. Vaadakem või statistikat, augustis blogisin tervelt 12 korda, kui sel kuul on see praegu viies postitus. Aga pikk nädalavahetus kooli, veel pikem peaaegu-terve-nädal Inglismaal ja vahepealsed töötundide tagasitegemised nõuavad oma.

IMG_1907

Praegugi olen esmaspäevast saadik tööl olnud. Ainult eile jõudsin koju magama. Homme hommikul pean juba pool viis ärkama, et õigeks ajaks Tallinnasse kooli jõuda ning tagasi tulles ootab mind ees veel üks pikk vahetus tööl. Siis vast saab end natuke lõdvaks lasta ja rohkem puhata.

Igasugused postitused on ka mul veel võlas. Näiteks suur köögiremondi-jutt, Kadi 90ndate stiilis sünnipäevapidu või kauaoodatud Londoni-tripp. Täna tegelesin just piltidega ja õhh, rohkem ei jõua. Seda enam, et mul vaja kiirelt üks essee valmis kirjutada, aga mõte üldse ei jookse. No kurja.

Üritan nüüd end kokku võtta, silmist une pühkida ja asjalik olla. Ehk kommi süüa ja krimkat lugeda. Sest…miks mitte :D

IMG_2123

You Might Also Like

 • Avatar
  Anonymous 5. okt. 2015 at 15:05

  Sinu blogi on hea lugeda, aga samas niiii mõttetu. Postitad pmst iga kahe nädala tagant, kui sedagi..

  • Avatar
   mesiliis 6. okt. 2015 at 10:09

   Su kommentaari esimese pole kohta ütlen aitäh :)

   Teise poole kohta.. noh, mul on kahju, et nii tunned. Samas olgem ausad, kui vaadata ainuüksi statistikat, siis isegi kõige kehvem kuu (september ja viis postitust) näitab seda, et vähemalt korra nädalas olen postitanud. Ja sellised viie-kuue postitusega kuud on pigem erandid, seega.. ma tõesti ei tea, miks sa arvad, et ma postitan iga kahe nädala tagant, kui sedagi :D

   Hetkel on mul tõesti eraelus nii palju tegevust ning elu on muutunud kõvasti aktiivsemaks, et jah.. blogi pole mu prioriteet nr 1 :)