it’s öise postituse aeeeg

9. okt. 2015

Olen oma öises vahetuses, kell on kolm ja ma päris õnnelik, et ainult viis tundi veel vaja siin olla, yayyy! Veetsin just lõbusad viisteist minutit võttes vastu väljast tulnud härrasid ja kuigi öösel tööl olemisel on hulk miinuseid, siis sellised huvitavad seigad toovad mõne plussi ka sisse :D

Seoses blogi kolimisega tahaksin kiirelt veel mainida seda, et kahjuks ei saanud ma kaasa võtta Google Friend Connecti jälgijaid, sest..põhjused. Mul on selle üle päris kurb meel, aga ei ole midagi parata. Küll aga sain Bloglovini uuesti töökorda, ehk kõik postitused peaks nüüd feedis jälle ilusasti ilmuma. Üleval paremas nurgas ja küljeribal on sotsiaalmeedia ikoonide seas ka pisike süda, mis tähistabki Bloglovinit ehk olge nii kenad ja tulge kõik sinna üle :)

Ok, leidsin veel ühe põhjuse, miks õnnelik olla- lõpuks ometi sain omale uue kaameralaadija ja saan lõpuks ometi pilte teha. Süda tilkus küll verd, kui hinda nägin..60 kuradi eurot, see juba pool kaamera hinnast (liialdan :D), aga ostetud ma selle sain.

Kuidagi..poolik tunne oli, kui kaamerat kasutada ei saa. See on ikka õige jutt, et kui miski on kättesaadav, siis kaob huvi, aga niipea, kui tekib teadmine, et “ei saa”, tuleb vastupandamatu soov seda just teha :D Mu kaamera võis vahel nädala kaupa riiulil istuda, ilma et seda kasutanud oleks. Aga sel hetkel, kui aku tühjaks sai ja mul laadijat polnud, oli järsku vaja kogu aeg pildistada.

Ja ja ja ja rohkem pole nagu midagi rääkida. Jõudsin oma kahe zombie-seriaaliga lõpuks järjele. “Fear the walking dead” oli oma avahooajaga kokkuvõttes üsna ‘meh’. Ei ole võrreldavgi “Walking deadi” esimese kuue osaga, kus pinge oli kogu aeg üleval ja action toimus.

“Z-Nation” jälle on oma tegevusega liiga ülevõlli läinud. Ma enam ei saagi aru, kas tegu lihtsalt humoorika märulisarja või pesueht paroodiaga. Vähemalt on see midagi, mis natuke und peletab. Sellest ma ei hakka üldse rääkima, kuidas fuajees kasvav megasuur taim(puu) jättis klaasist välisuksele peegelduse, mis oli täpselt nagu üks zombimees :D Ma ei saa vist nüüd paar päeva jutti selle ehmatuse tõttu magada.

Ja “Teen wolf” on ka nii tõsiseks muutunud, üldse enam nalja ei teha.. Lisaks on seal iga teine kutt gei. Ausalt. Sellessuhtes on väga vinge, et lõpuks on toodud noortesarjadesse sisse ka omasoolised paarid, aga see juba nats naljakas, kuidas ühes vääääikeses linnakeses on pooled kutid geid. Eriti need ilusad :D

Kuna mul nüüd kõik sarjad vaadatud, siis ei jäägi muud üle, kui need viis tundi…näiteks 9gagi lehega lõppu jõuda ning candycrushi pelada. Unistuste (t)öö, ma ütlen!

You Might Also Like