no tere, sügis

8. okt. 2015

Märkamatult on soojad sügisilmad asendunud karge ja külma õhuga, niiet ilma kinnaste ja sallita ei taha ninagi toast välja pista. Septembri lõpupoole sain ma Sheinilt taaskord ühe pakikese ja mul on ääääretult kahju, et saadud mantel on nii õhuke ja mõeldudki pigem soojemate ilmade jaoks.

 Kunstnahast detailidega mantel pärit siit (link)IMG_2196
Mantliga olen ülimalt rahul. Selline mõnusalt pikk, kunstnahast detailide ja sügavate taskutega. Sees on küll ka vooder, aga see on nii õhuke, et kui päeval veel kannatab käia, siis külmade oktoobriõhtute jaoks sellest ei piisa.

IMG_2207
See on ka üks vähestest üleriietest, mille juures mulle meeldib see viltune lukk. Tavaliselt jäävad sellist stiili jakid-mantlid minust poodi ja enne tellimist kahtlesin pikalt. Tegelikkuses sobib rohkem külje peal asuv lukk jakile väga hästi.

IMG_2201
Ainsa miinusena toon välja selle, et riie tõmbab igasuguseid karvakesi külge nii kiiresti, nagu tegu oleks tolmuimejaga :D Ei ole just kõige ideaalsem variant, kui kodus peesitab üks valgeid karvu ajav kass :D

IMG_2210

You Might Also Like

 • Avatar
  sirli 8. okt. 2015 at 13:04

  Ma kusjuures plaanisin selle tellida endale sügiseks, et no piltidel tundub soe ja värki aga nüüd vist ikka ei telli. Samas mulle nii meeldis selline punane. nüüd ma ei teagi, hea, et enne tellimist ikka nägin seda Sinu postitust.

  • Mesiliis 8. okt. 2015 at 13:07

   Jaa, ma ise arvasin ka, et see on ikka soe, aga ikka väga õhuke. Septembri lõpus oli täitsa ok käia, aga nüüd on juba liiga külm…kui just megasooja kampsunit alla ei pane :D

   • Avatar
    sirli 11. okt. 2015 at 10:50

    Ehk siis tasuks kevadeks selline tellida, sest siis üldiselt ikka soojem. Kuid mingit sooja kampsunit oleks ka ikka vaja, need niiiiiii mõnusad. :D

    • Mesiliis 12. okt. 2015 at 18:30

     Kevadeks oleks see ilmselt ja sobilikum. Ja noh, soojemateks sügisilmadeks. Sellesmõttes pole mina oma asjadega veel Sheini (ega romwe) kvaliteedis pettunud, niiet telli julgelt :D

 • Avatar
  Marta 8. okt. 2015 at 18:01

  ooooooo me likey!! super outfit. kust see sall pärit on? ma nii tahan endale siukest oversized salli, aga ei leia kuskilt seda ideaalset, pluss kõik nii kallid kah veel!

  • Mesiliis 8. okt. 2015 at 18:03

   hehehe, tänkkks, Marta :)

   Jaaa, ma ka olin ülikaua sellise salli otsingul ja lõpuks Londoni Primarkist leidsin viie naelaga. Niii mõnusalt soe ja pehme :)

 • Avatar
  A 8. okt. 2015 at 18:14

  Kust jalanõud ostetud?

  • Mesiliis 8. okt. 2015 at 18:26

   Sportsdirectist tellitud :)