tere, november

5. nov. 2015

Kõige originaalsem pealkiri muidugi täna, aga noh, isegi sobilik sellisele jutustan-kõigest-tüüpi postitusele.

IMG_3393

Suurema osa eelmisest nädalast veetsin Tallinnas, koolis. Pikad, pea 12-tunnised päevad, on lihtsalt kohutavad ja väga väga väsitavad. Kuigi enamik aineid on põnevad ja kuulan neid huviga, siis kella kaheksaks õhtul lihtsalt füüsiliselt ei jaksa enam kaasa mõelda.

IMG_3371
Sel korral sain ühikatoas üksi olla, mis oli päris mõnus. Mulle ei meeldi ikka üldse võõrastega “oma ruumi” jagada :D Üks lõbus seik ka-ühel päeval otsustasin kooli minna teise bussiga, mis ajaliselt mulle paremini sobis, aga mille peatus asus koolist natuke kaugemal, kuskil majade vahel. Astusin bussist välja ja google mapsi järgi hakkasin kõndima, olin ülekäiguraja juures, ootasin rohelist tuld.. ja avastasin teiselt poolt teed ühe kursusekaaslase, kes tahtis minu suunas tulla. Tuli välja, et ma olin oma mapsi natuke valesti vaadanud.. Aga kuna ma nii reipa sammuga vastassuunas kõndisin, siis tegin hoopis näo, et “oii, tere, nägin sind enne tulemas, mõtlesin ära oodata ja saame koos kooli minna”. Oli nats piinlik, aga samal ajal olin megauhke ja tegin mõttes self-five‘i, et olukorra nii osavalt ära päästsin ja teine arugi ei saanud, et ma ei oska kaarti lugeda :D

IMG_3398

Sain kätte ka mõned Shein‘i asjad, näitan teile praegu üht. Selle (LINK) tellisin tegelikult Kadile ning tegu on mõnusalt kihilise ja lohvaka kardiganiga. See on soe, mugav, suurte taskutega ning seljas niiiii tsill, et ma vist tahaks endale ka… :D

IMG_3481
Ääretult keeruline oli seda muidu pildile püüda, sest Märt oli Tallinnas ja mulle üldse ei meeldi taimeriga pildistada. Igaljuhul, see võib seljas natuke naljakas välja näha, aga päriselt on see ausalt supermõnus! See käib nööpidega eest kinni ka, aga mulle meeldis avatuna rohkem.

IMG_3495

Sel nädalal tuli mu töö juurde aga kuller, kes tõi Amwaylt paki juuksehooldustoodetega. Tegu on Satinique-sarja šampooni, palsami ja juuksemaskiga ning ma olen nende kohta ainult head kuulnud (näiteks kirjutas neist hiljuti ka Sandrelle (link)). See pakk tuli ütlemata õigel ajal, sest mu juuksed vajavad tõsist poputust!

IMG_3413
Tumepruunist heledamapoolseks punapeaks üleminek on teinud mu muidu korras juustele karuteene. Ma olen alati saanud uhkelt öelda, et kiharad on kõik mu hullumeelsed katsetused vastu pidanud, kuid seekord nii hästi ei läinud. Juukseotsad olid nii katki ja hõredad, et kui ma märgadest juustest käega läbi tõmbasin, siis ma lausa kuulsin (!), kuidas otsad raginal ära murdusid. Päris peoga neid peast ära ei tõmmanud, aga palju puudu ei jäänud. Täna käisin ka juuksuri juures ning ma ausalt kartsin, et mulle lõigatakse poisipea :D Õnnnnnneks nii ei läinud, aga juuksed on küll megalühikesed, otsad puudutavad vaevu õlgu. Harjumatu, aga vähemalt on nad nüüd terved.

Satinique-sarjast kirjutan lähemalt siis, kui olen neid pikemalt katsetanud. Praegu olen nendega ühe korra pead pesnud ja so far so good. Ainuüksi šampoonipesu muutis (märjad) juuksed pehmeks ja siidiseks. Lisaks on toodetel imehea lõhn ja (kui katkised otsad välja arvata), oli pärast tunne, nagu oleks salongis pead pesemas käinud :) Ja pakis oli lisaks ka üks väike kätekreem, mis on hea lõhna, kerge imenduvusega ning pisikeses tuubis, et seda on mugav kaasas kanda. Aitäh!

IMG_3420

Köögiremondiga on asjad sealmaal, et peaaegu on kõik valmis. Ma vist iga kord kirjutan seda, aga ma tahan suure postituse teha siis, kui kõik on detailideni paigas. Praegu ootame sahtlitele tellitud käepidemeid ning veel oleks vaja üleni valgeid plekkpurke hoiustamiseks. Kui keegi teab, kust neid normaalse hinnaga saada, siis pls öelge :D

köök
Lisaks otsustasin vaikselt peale hakata ka elutoa (vähemalt köögipoolse osa) uuendamisega. Ühe seina tapeet on maha võetud, nüüd ootab see uut. Teise jaoks on vaja valida värv ja sealt tapeet maha kakkuda… Sõna otseses mõttes kakkuda, sest eelmine omanik on väga targalt tapeedi otse kipsseinale liiminud. Ühesõnaga, tegemist nagu on, aga kõik, millest ma mõelda suudan, on erinevad pildid ja küünlajalad ja kausikesed ja kujukesed ja muud dekoratiivsed elemendid :D

Lõpetuseks teile aga üks toiduteemaline soovitus- segage kotletitaina sisse umbes kolmveerand klaasi magushaput tšillikastet ja valmistuge elu parimates kotlettideks!

You Might Also Like