väike jutupostitus

10. veebr. 2016

Alustan seda postitust paari küsimusega: miks tuleb kõige suurem tuhin blogida just siis, kui vaja midagi kasulikku teha? Näiteks õppida? Kuidas teada, kas oled liiga tihti tööl? (Vastus: kui hotelli külastajad küsivad, kas ma a) kolisin ka sisse või b) kas keegi teine peale minu ka üldse siin töötab) :D

IMG_6018
Kõik on viimasel ajal nii korralikeks ja sportlikeks hakanud, et tundsin kohe, kuidas ma ei saa kehvem olla. Eedeni Fitlife‘is oodas mind juba eelmise aasta lõpust klubikaart- tänu töökohale saan seal tasuta trennides käia. Võtsin siis moti kokku ning läksin üle pika aja trenni. Ja kohe Piloxingusse, sest ma selle kohta nii palju kiidusõnu kuulnud.

Ausalt, ma ei tea, misasju Kati täiskuuöödel risteel ohverdamas käib, et ta sellel konkreetsel alal NII tubli on ja et talle see NII meeldib. Mina surin natuke juba pärast soojendust :D Üritasin võimalikult palju tempos püsida, samme õigesti teha, salaja oli nats piinlik, sest selja taga olev 50+ mammi, kes oli umbes kaks minu suurust, oskas kõike nii hästi ja isegi ei väsinud ära!! Ma olin vist ainus, kes oli näost ehtne peet :D

Trenn lõppes sellega, et mul oli ülimalt mõnus rammestus ja suure varba all terve varba suurune verevill. Võib vist õnnestunud trenniks lugeda, ei? Järgmisel päeval igal juhul kampsunit üle pea selga ei saanud, sest käed lihtsalt ei tõusnud :D Ja kuigi see oli megalt raske ja kurnav, siis samas mulle isegi meeldis (käisin ka ohverdusi viimas…), et juba tahaks uuesti..

Vahepeal ostsime uue diivani, seekord nurga oma. Märt tegi oma klassikalise imestuse ja ütles, et me oleks pidanud kohe alguses nurgaka ostma, mitte kaks eraldi. Sest ruumi on nüüd palju rohkem + avaram ka. A seda ei mäletanud, kui ma talle kaks aastat tagasi täpselt sedasama ütlesin :D Igal juhul tähistamiseks keerasin kiirelt kokku ahjus röstitud peediviilud rukkola, kirsstomatite ja fetajuustuga. Sinimerekarpe mõnusas koorekastmes tegin ka ja see oli niiiiiiiiiiiiiiii hea ja maitseküllane ja imeline ja…oeh.

IMG_20160202_172925
Nädalavahetus möödus suuresti pidude tähe all. Laupäeval kiirustasime Kaidu sünnipäevale, kes sai JUBA kolm! Ühelt poolt on aeg niii kiiresti läinud, sest alles ta oli ju beebi.. Teiselt poolt jälle on kohati tunne, et ta on oma asjalikkuse ja suure-poisi-näoga kõvasti vanem.

Sealt kiirustasime edasi Lähtele, kus pidas mu tädi oma 50ndat juubelit. Nii mõnus oli üle pika aja näha ja suhelda ka isapoolsete sugulastega. Miskipärast on nii, et neid ei näe eriti tihti. Pidu läks kiiresti käima, kõik lõid tantsu, šampus maitses hea ning Jüri Homenja võlus kitarrist välja kõik oma hittlood.

Kunagi öösel võtsime kampa Sixteni, Kaspari ja Teele ning põrutasime hoopis Tartusse. Trepis oli laud shotte täis (jälle), Pahades Poistes leidsime paar tuttavat ja siis koju tagasi. Hommikul tulin ma tööle ning nii vaevalist ärkamist pole mul veel olnud (loe SIIT).

IMG_20160207_112055
Täna sain kiireks kohviks kokku Juhani ja Kadiga. Läksime vastavatud Gustavi kohvikusse Kaupsis. Olin seal varem Kariniga käinud ja mulje oli hea. Täna nii hea enam polnud. Nagu reaalselt, alumise korruse kohvik oli pooltühi, järjekorras polnud kedagi peale meie ning leti taga tööl oli NELI teenindajat, kes lihtsalt kõndisid tagaruumi ja kohviku vahet (kordagi midagi ei toonud-viinud, et noh, oleks nagu tööd teinud). Me ootasime 15 minutit, et lõpuks tuldaks kassa juurde. Tugev kontrast Werneriga, kus teenindajad töötavad välgukiirusel…

Kariniga koos käies tahtsin naaatuke midagi süüa, aga päris praadi ei tahtnud. Valisin siis fooliumis küpsetatud kartuli ürdivõiga. Omnomnom!
IMG_20160203_152021
Homme asutan end juba Tallinna poole teele ja ma ütlen, kogu see reisimine + pakkimine + ühikas elamine, on niiii väsitav. Paneb lausa igatsema aega, mil olin 19 ja elu oli seiklus- ükskõik, kus, aga mitte kodus!

Oeh jah. Lakin siin üheksast saadik küüsi, mõtlesin, et tööl hea- ei pea midagi tegema, aga koguuuu aeg lähen millegi vastu ja olen umbes kuus korda otsast alustanud :D Üritan nüüd seitsmenda korraga õnneks saada.

PS. Endiselt on käimas FABULA raamatuäpi loos, kus lausa viis võitjat :)

Ja lõpetuseks lisan siia oma nunnuninade pildi. See tõestuseks kõigile, kes ei usu, et mu kass totaalne sülekas ja memmekas on :D

IMG_20160209_213855

You Might Also Like

 • Avatar
  Maris 10. veebr. 2016 at 09:02

  Oh jumal, see koolielu on ikka masendav küll. Ma käin ka korra kuus nädal aega koolis ja pean seetõttu ühikas ööbima. Iga ühikas ärgatud hommik on järjest raskem, kuigi unetunde on koguaeg sama palju. Vanadus hakkab vist peale tulema, et oma kodus magamine niiiii kallis on :D Ja sellest ma ei hakka rääkimagi, kuidas koolipäevale eelneval pühapäeval kirjutad arvutis näpud villis ja silmad krillis koolitöid valmis. :D

  • Mesiliis
   Mesiliis 11. veebr. 2016 at 11:35

   Mul pole isegi nädalat, on ainult kolm päeva kuus ja IKKA ei leia üldse motti :D See ühikas elamine + edasi-tagasi sõitmine on juba niii väsitavad.

   hahaha, I feel you, mul täpselt sama seis koolitöödega :D Iga kord luban, et järgmiseks korraks teen varakult kõik ära ja lõpuks ikka päev enne hakkan alles tegema :D

 • Avatar
  Liisa 10. veebr. 2016 at 13:03

  Ma ei ole üldse kassiinimene, aga igakord kui sina enda kassist pilte lisad ütlen ma mõttes “aaawwwwww”. No niiii nunnupall lihtsalt.

  • Mesiliis
   Mesiliis 11. veebr. 2016 at 11:34

   Awwwwiii :D Nässukas ikka sulatab südameid jaa :D

 • Avatar
  Nele 10. veebr. 2016 at 13:51

  Ära võrdle ennast trennis teistega vaid jälgi hoopis enda arengut. See 50+ tädi on seda trenni teinud võibolla juba viimased 3 aastat ja vähemalt 3x nädalas. Parim motivaator on see kui sa täna ei jõua, ülehomme ka veel mitte aga järgmisel nädalal tunned, et harjutused on “lihtsamaks läinud”.
  Ja ära kunagi otsusta treeningu üle peale esimest proovimist. Esimene kord sa õpid alles tunda süsteemi, teisel kolmandal korral hakkad tehnikale pihta saama ja siis kui oskad juba asju õigesti teha saad otsustada kas see stiil sobibsulle või siiski mitte.
  PS! Ei taha targutada. Lihtsalt olen palju rühmatrennides käinud ja asjast, mis oma keerukusega algul pisara silma võttis sai aastateks absoluutne lemmik ja asi mis algul mõnus tundus tõi hoopis kaasa põlvevalud.

  • Avatar
   Astrid 10. veebr. 2016 at 14:17

   Mul ka samad soovitused ja tundub, et sulle meeldis ka juba, näed kaugemale. + kui koos ei venitata pärast trenni, siis tee seda ise alati, saad järgmisel päeval natukene kergemini kampsuni selga (võib-olla) :D

   • Mesiliis
    Mesiliis 11. veebr. 2016 at 11:30

    Me seal ikka venitasime ka, aga ilmselt mulle jäi ntauke väheks, eriti kui pole pool aastat kindlasti liigutanud end :D

    Aga jaa, meeldis iseenesest küll. Oli ränk ja kurnav ja trenni ajal ei meeldinud, aga pärast oli hea tunne :D

  • Mesiliis
   Mesiliis 11. veebr. 2016 at 11:33

   Eks see oli natuke naljaga ka öeldud. seal peale minu oligi ainult üks algaja veel, et noh.. nats oli naljakas. Aga keskendusingi pigem endale, et saaks sammud selgeks :D

   Ei otsustanudki ju :) Kirjutasin ka, et tegelikult meeldis ja tahaks väga tagasi minna ka :)

 • Avatar
  Ave 10. veebr. 2016 at 15:54

  Kas sa oskad soovitada mõnda söögikohta Tartus, kus oleks meeldiv teenindus, head söögid ja mõnusad toidud? Plaan on elukaaslasega minna valentinipäeval kuhugi välja sööma, aga no mitte midagi ei ole leidnud, mis nendele punktidele vastaksid :S :S

  • Mesiliis
   Mesiliis 10. veebr. 2016 at 23:55

   Hmm… paneb lausa mõtlema.. Mulle meeldib väga Vaga Mama ja Werner, kui aga natuke romantilisemat ja pisut uhkemat tahta, siis pole Dolce Vita kunagi alt vedanud :)

 • Avatar
  Kati 11. veebr. 2016 at 13:45

  Hehee, ma olen sellega juba 3a järjepidevalt tegelenud ka, sellepärast :). Ei ohverda ma midagi :P

  Aga jaa, trenn ise tundub esimesed kord-kaks keeruline, aga tegelt pole ;). Valus ja kange oled Sa tõenäoliselt sp, et pilates ju treenib süvalihaseid, mida Sa ehk never treeninud pole :) ja paraku ei jäta Eesti treeningaeg erilist aega lõpuvenituseks :).

  Kuidas seal inimesi oli? Ikka saal täis?

  • Mesiliis
   Mesiliis 15. veebr. 2016 at 12:19

   Peaaegu juba arvasin, et ohverdad :D

   Ma ise märkasin ka, et lõpuvenitamine on kuidagi liiga lühike. Eks peab hiljem ise lihtsalt natuke kauem sellega tegelema :)

   Jaa, sel korral oli saal päris täis. Eks näis, mis olukord sel nädalal on :)