väike sinine unelm

10. märts 2016

Sõbrapäeval sain ühe meeldiva üllatuse osaliseks, kui kuller tõi mulle taaskord väikese pakikese Amwaylt. Seekord peitis see endas Artistry Hydra-V näohooldussarja kaht toodet- niisutavat maski ning toitvat niisutavat kreemi. Selle viimase üle olin kohe eriti rõõmus!

IMG_6483-2
Mul on alati olnud üsna normaalne näonahk, pole kunagi olnud liigselt kuiv või liigselt rasune. Eks see tulenes paljuski sellest, et suurema osa oma elust olin nägu pesnud puhtast kaevust tulnud veega ning kasutanud minimaalselt igasuguseid puudreid-jumestuskreeme. Kui aga paar aastat tagasi oma korterisse kolisime, siis avastasime ebameeldiva üllatusena, et kraanist tulev vesi on kohutavalt katlakivine ja kare. Kui joogivett annab läbi Britta filtri lasta, siis dušiga on natuke kurvemad lood. Just selle tõttu on mu nahk muutunud jubedalt kuivaks ja karedaks. Pärast iga pesukorda tunnen, kuidas nahk igalt poolt kisub ja noh.. ei ole just kõige meeldivam tunne.

Seepärast olen katsetanud paljusid erinevaid kreeme, eelistanud loomulikult niisutavaid. Ma ei tea, kas mul on kreemidele kõrged nõudmised või olen lihtsalt valesid kreeme valinud, aga mitte ühegagi pole ma täielikult rahule jäänud. Küll ei ole imendumine hea, küll teeb naha niisutamise asemel hoopis rasuseks, küll “kulub” see niisutatus päeva lõpuks maha ehk peaks nagu mitu korda kreemitama..

Artistry Hydra-V näokreem lubab tõsta naha veesisaldust lausa 197% võrra ning janusele, stressis või kuivale nahale vajalikku niisutust. Ma nüüd kuskilt kontrollida ei saa, palju veesisaldus tõusis, aga seda saan küll öelda, et minu jaoks on tegu peaaegu ideaalse näokreemiga!

IMG_6467-2

Mulle väga meeldib, et kreem ei ole liiga paks, pigem just vedelapoolsem ning see on nii.. õhukese tekstuuriga. Nahk saab hingata ning poorid jäävad seeläbi ummistamata. Kreem imendub väga kiiresti, ei jäta mu nahka rasuseks ning võin vabalt terve päeva vastu pidada, ilma et tunneks, et kuskilt hakkab kiskuma.. See viimane on eriti hea, sest vahel kasutan mõnda jumestuskreemi, mis veidi ikka kuivatab nahka. Teiste kreemidega koostöös on siis juba poole päeva peal olnud nägu kuiv ja kihelev, Hydra-V puhul pole seda märgata olnud.  Võib päris julgelt öelda, et lubatud niisutatus on täiesti olemas. Lisaks- regulaarselt näokreemi kasutades olen märganud, et äsja pestud näonahk ei kisu enam nii hullult, kui varem!

Üheks suureks plussiks on kindlasti ka ilus ja luksuslik totsik. Noh, nagu naistele ikka, meeldivad ka mulle ilusad asjakesed, mida silmal hea vaadata. Sellest sinisest ja läikivast peaaegu-nagu-klaasist purgikesest olin vaimustuses esimesest hetkest alates!

IMG_6488-2

Miks aga “peaaegu ideaalne”? See on küll üsna pisike miinus, arvestades seda, kui hästi kreem oma tööd teeb, aga siiski.. Mulle ei istu eriti selle lõhn. Okei, nüüdseks olen juba ära harjunud ning enam see ei häiri, aga kuna ma varasemalt olen kasutanud eelkõige veidi imalamate lillelõhnadega kreeme, siis esimest korda kasutades oli küll väike ehmatus. See lõhn pole üldse ebameeldiv või hirmus, aga lihtsalt meenutab natuke apteeki või rohukappi :D Samas pole see lõhn aga üldse tugev, seega hiljem näol seda tunda ei ole.

Nagu öeldud, siis teise tootena sain Artistry Hydra-V sarja uusim liige- niisutav näomaski. Ühes pakis on kokku 5 maski, igaüks peidab endas lubadust pakkuda nahale kohest veevarustust-niisutust, mis kestab kuni 8 tundi. Mask ise sisaldab 30g kõrge kontsentraadiga niisutava toimega essentsi (hüaluroonhape, Hydra-V liposoom ja Norra fjordidest ammutatud vesi).

Maski kasutamine on küll ülimalt lihtne, aga esimest korda kasutades, võib veidi segadusse sattuda. Või noh, võib-olla ainult mina :D Kõigepealt tuleb nägu puhastada, eemaldada mask pakendist ja võtta ära sisekülje kate (õhuke võrk), aseta mask näole ja seejärel eemalda suurem võrk. Jäta mask näole 20 minutiks ja pärast naudi oma niisutatud pehmet nahka!

IMG_6493
Mille pärast mina segadusse sattusin, oligi see võrkude osa- ma ei saanud esimese hooga aru, kumb võrk õhem on :D Mask istus näo peal päris ilusasti- kuigi oli essentsist libe, püsis see omal kohal ega liikunud pea üldse. Nägu ei pea pärast maski mahavõtmist pesema, sest kogu essents imendus nahka ja nii jätkab hüaluroonhape naha niisutamist ülejäänud päeva vältel.

Ütlen ausalt, et selle suhtes olin küll skeptiline, sest mask ise tundus väga ligane, et kuidas kogu see kraam nahale ei jää!? Aga 20 minutit hiljem oli nägu sile ja pehme, rohkem kreemitamist ei vajanud ning endal oli ka kohe värskem tunne. Ilmselt tulenes see ka sellest, et võtsingi kiirest argipäevast 20 minutit maha, pikutasin diivanil, lõõgastav ja mõnusalt külm mask näol.

Miinusena tooks siin välja ilmselt selle, et see mask oma olemuselt on minu näo jaoks naaatuke suur ning nina-ava on esialgu kuidagi ebamugav ja jääb hingamisel ette. Ja kuigi nahk jääb tõepoolest niisutatud ning sile, siis kohe pärast maski eemaldamist pidin korra ikka kätega näo üle masseerima, sest mul oli tunne, et kogu hea essents pole nahka imendunud (või oli mõnes kohas seda rohkem- nagu otsaesisel ja põsesarnadel). Aga nagu ma ütlesin, siis see oli lihtsalt tunne, sest sõrmede all ma midagi ei tundnud :D

Ühesõnaga, mina olen rahul ja rohkemgi veel! Kuigi hind on neil mõlemal pisut krõbe, siis näiteks näokreemi eest olen ma valmis vabalt seda summat ka edaspidi välja käima. Mitte, et mul maski vastu midagi oleks, aga koos osta läheb veeeeeidi kalliks ning ma tunnen, et niisutuseks piisab mulle täiesti ka ainult kreemist :)

You Might Also Like

 • Avatar
  M 13. märts 2016 at 12:44

  Filtreerivaid dušiotsikuid müüakse just sellel eesmärgil – super investeering!

  • Mesiliis 13. märts 2016 at 22:13

   Hehh, ma just postitust kirjutades mõtlesin, et ei tea, kas sellised asjad olemas on, mis filtreeriks dušivett.. Vot nüüd tean ja hakkan uurima :)

 • Avatar
  Kadi 15. märts 2016 at 00:26

  Pille-Riinil oli hea postitus filteerivate dušiotsikute kohta http://www.genefic.net/2015/07/arvustus-skin-cares-veepuhastussusteem.html. Ma ise plaanin ka lähima aasta jooksul selle otsiku muretseda – juuksed on nagu põhud peas, Tartu vesi on ikka päris kare :(

  • Mesiliis 15. märts 2016 at 18:00

   Tsekkan kohe järgi, aitäh :) Tartu vesi on tõesti ikka väga väga kare… jube.