mood-performance-tants

25. apr. 2016

Juba päris mitu aastat olen jälginud Facebookis sellist üritust nagu Mood-Performance-Tants. Iga kord luban, et “järgmine aasta” lähen ise kindlasti kohale, sest see kõlab nii põnevalt! Kahjuks olen senini etenduse külastuse jälle sama targalt edasi lükanud, sest.. elu ja töö. Nii ma siis iga kord vaatangi ainult pilte ja kahetsen omaette.

Lühidalt öeldes on MPT üritus, kus huvitava show käigus saavad noored moeloojad näidata oma annet ning kollektsiooni. Selle-aastane etendus toimub 7. mail H.Elleri Muusikakoolis ning kannab nime “Chapter 18”. Nimi sümboliseerib MPT nii-öelda täisealiseks saamist ning inspireerituna muinasjuttudest ja unenäolisest mõttemaailmast on terve etendus ehitatud üles lapseliku rännakuna, et jõuda uue peatükini täiskasvanueas. Kui ainuüksi see ei pane teid tahtma etendust näha, siis lisame siia otsa 76 tantsijat ja modelli, moeloojate isikupärase muinasloo ja lumivalge võlumetsa atmosfääri.

13001267_1147793858606734_7860594656064558997_n

Foto: Caroline Sada Stilistika: Kerti Pahk Meik: Marlene Altmäe Assistent: Ipi Ilves Modell: Demi Ots (Agency Icon) Riietus: Kriss Soonik Loungerie

Vaatasin nüüd üle ka disainerite nimekirja ning minu suureks üllatuseks ja rõõmuks on esindatud ka kaks blogijat, kelle käekäigul ma vahel ikka silma peal hoian, kuigi nad ei taha üldse tihti kirjutada :D Üks neist on Liisbet Saue (blogilink) ja teine Laura Viia (blogilink), kusjuures viimane on mu arust ikka ülimalt andekas neiu!

Tartlastel (kes kurdavad, nagu minagi, et siin mitte midagi ei toimu), on see kindlasti üks väga hea võimalus näha kunsti, imelist vaatemängu, moeloomingut ja tantsu kõike ühes. Sel aastal lükkan kõik oma kohustused 7. mail hilisemaks ning olen kindlasti kohal! Ole sina ka :)

Rohkem infot piletite-kellaaegade-afterpartyde kohta leiad näiteks MTP Facebookist või kodulehelt! Projekt kogub hoogu ka Hooandjas, et oleks kergem rentida tehnikat, dekoreerida ruume ja lavastada võimsat etendust!

You Might Also Like

 • Avatar
  insta 26. apr. 2016 at 15:43

  Hei!

  Mul üks hoopis teisest teemast küsimus: tegid endale Instagrami raami sünnipäevaks. Tahan ka teha, äkki räägid kuidas ja kus sa selle tegid? :)

  • Avatar
   insta 26. apr. 2016 at 15:46

   Mõtlen siis just tegelt rohkem seda, kus sa selle printida lasid:)

   • Mesiliis 27. apr. 2016 at 13:26

    Ma raami arvutis lasin teha sõbral ja välja printisin Kaanoni koopiakeskuses, mis on kohe TÜ Raamatukogust üle tee. Kui ma nüüd ei eksi, siis suuruseks oli A1 ja hinnaks 10 eurot :)