cool for the summer

6. juuni 2016

Lubasin küll suure suuga, et olen blogimislainel tagasi, aga endiselt haigutab siin tühjus. Tuleb välja, et mul lihtsalt nii igav elu, et pole mitte millestki kirjutada. Kaua ma ikka jõuan jaurata sellest, et teen tööl pikki vahetusi jutti võin käin Tallinnas koolis? (Etteruttavalt öeldes on vastuseks, et väga kaua jõuan :D)

IMG_7284
Lootsin, et eelmise nädalaga saan kooliaasta lõppenuks lugeda, aga nii hästi ei läinud. Sel neljapäeval pean korra käima üht hinnet parandamas ja järgmisel nädalal praktikat kaitsmas. Lisada siia juurde veel laupäevased Blogiauhinnad, siis noh.. saab pealinnavahet ikka korralikult sõidetud.

Praegu mõtlen küll, et oleks võinud selle hinde parandamata jätta.. Nimelt mul viimane õiguse töö läks natuke metsa. Läbi ei kukkunud, aga väga head tulemust ka ei saanud. Õppejõud siis kutsus mu kõrvale ja kiitis, kui tubli ma olen olnud… ausalt, kui kõige karmim ja rangem õpetaja nii kiidab, siis teeb see terve päeva rõõmsaks :D Igal juhul andis ta mulle võimaluse, et paneb töö MI ning saan selle oma võimete kohaselt uuesti teha. Tol hetkel tundus see väga hea diilina, kui nüüd aga mõtlen, et mul vaja ju niiii mitmeid tunde bussis loksuda, üldse ei viitsi.

Kuna Tallinnas olin seekord ainult ühe öö, palusin öömaja Teelelt. Kas tõesti ma ootasin poooolteist tundi tal maja ees, mil nad Sixuga viimaks kossumängult jõuavad? Vastus on muidu “jah” :D Ega muidu poleks midagi hullu olnud, aga mul oli telefoni aku tühi, iPodi aku tühi ja vastasmajas elav mees tundis mu üle nii suurt muret, et piinlik oli talle kolmandat korda järjest öelda, et eiei- kõik korras, ma ootan sõpra.

Lõpuks nad siiski tulid, kiusasime natuke aega Sixtenit ja hiljem arutasime veiniklaasi taga kõik sündmused läbi. Teele, viisakas võõrustaja nagu ta on, pakkus snäkke ka ja viskas mind sõna otseses mõttes lillkapsaga. Selline lahkus!

IMG_7286
Eelmisel nädalal käisin esimest korda Kvartalis ka. Mõtlesin, et nüüdseks on H&Mi hullus maha rahunenud, aga eii. Olin poes 45 minutit ja sellest 40 ootasin järjekorras. Pidin peaaegu nutma hakkama, kui lõpuks oli minu kord proovikabiini minna ja ma seal avastasin, et tahaks sama kleidi väiksemat numbrit ka proovida :D :D

Ma pole endiselt selle poeketi fenomenist aru saanud. Jah, sealt võib vahel päris kihvte asju leida, aga mu arust valik pole just kõige parem ja sealsed riided nii odavad küll pole, nagu kiidetakse.Võib-olla on asi minus, aga sellist suurt kuhjade viisi asjade shoppamist pole ma selles poes kunagi teinud. Sama oli ka nüüd. Olen ülirahul, et leidsin endale mõnusa suvekleidi ja täpselt sellised teksad, nagu olin otsinud… aga ega suurt rohkemat sealt võtta midagi polnudki.

IMG_7294
Lastekaitsepäeval tegin Kadiga kiire lõunasöögi. Tartu kesklinn oli rõõmsaid lapsi täis ja neile oli niiii palju vahvaid tegevusi. Tekkis kohe ise ka tahtmine maalima minna või breiktantsu-liigutusi õppima hakata. Lõunatamiskohta valisime päris kaua, aga lõpuks osutus valituks ikkagi Vapiano.

Seene-risotto oli iiiimeline ning kuigi seal on alati head toidud (vähemalt ma pole pettuma pidanud), siis päris iga päev sinna ei läheks. Risotto ja väikese vee eest pea 12 euri maksta on mu jaoks tsut-tsut palju. Aga samas vahel ju võib :)

IMG_20160601_112946
Samal päeval sain Amwaylt ühe superpaki! Peitis see endas mitut uhket musta karbikest meigitoodetega. Ma olen Artistry sarja kohta tohutult palju kiidusõnu kuulnud ning teen neist kindlasti pikema (ja asjalikuma) postituse ka. Praegu võin öelda seda, et juba välimus mulle meeldib. Naiste värk- ka pakend peab ilus olema :D

IMG_20160601_191733

Igal juhul, lähen viin Nässuka välja õhtusele jalutuskäigule, viimistlen oma praktikaaruande ära ja seejärel on mul väga hea plaan lugeda 435985 korda Harry Potterit, veiniklaas seltsiks. Suhteliselt idüll esmaspäev, ma ütleks :D

IMG_7302

You Might Also Like

 • Avatar
  Kaja 6. juuni 2016 at 21:37

  Ma Potterit lugeda ei viitsi, aga seevastu filme võin küll 24/7 vaadata!

  • Mesiliis 6. juuni 2016 at 21:39

   Mul kusjuures vastupidi :D Ma aeg-ajalt võin filme vaadata, aga ma max igat filmi äkki 3-4 korda näinud. Raamatuid võin igapäev ka lugeda :D

 • Avatar
  Liina 6. juuni 2016 at 22:19

  Sa ajasid mulle selle postituse lõpuga ikka sellise veiniisu peale, et anna olla. :D

  • Mesiliis 6. juuni 2016 at 22:31

   Hahah :D Siis pole ju muud teha, kui vein lahti korkida.. :D

 • Avatar
  Häly 6. juuni 2016 at 23:09

  Su kass on ikka nii fotogeeniline :)

  • Mesiliis 7. juuni 2016 at 12:10

   Jaa, laseks ta endast ainult rohkem pilte teha.. :)

 • Avatar
  Mari 8. juuni 2016 at 21:35

  Pole veel vapianos käinud, kuidas sealne tellimissüsteem on? Tundub keeruline!

  • Mesiliis 8. juuni 2016 at 21:38

   Eh, eks ta vb alguses tundub keeruline, aga tegelikult pole. Kui sisened, antakse sulle üks kaart. Edasi lähed kokkade suunas ja asud vastavasse järjekorda (kas tahad pitsat, pastat või salatit)- suurelt on kirjas ka, kust letist mida saab. Esitad oma tellimuse, kokk teeb su silme all söögi valmis. Samas tellid ära ka joogid, mida soovid. Kokast teenindaja lööb su arve kokku, asetad saadud kaardi letil olevale ruudukesele ning kõik. Hiljem kui ära lähed, annad kaardi kassasse, sealt vaadatakse, palju sul arve on, ning tasud.

   Seal kõik töötajad alati mega abivalmid ka, et kohe juhendavad jne :)

 • Avatar
  Laura 24. juuni 2016 at 18:25

  Väga ilus kass!