it’s blogging time

17. juuli 2016

Mõtlesin, et oleks aeg endast jälle üks väike elumärk anda. Tahaks väga öelda, et selle blogimimisvaikuse põhjus on see, et mul on ääretult põnev elu ja reisin mööda ilma ringi, aga tõde on paraku palju igavam. Nimelt otsustasin suvepuhkuse nautimise asemel omale hoopis lisatöö võtta, sest mis ma ikka niisama tühja passin… pluss mul on sügisesse väike reis planeeritud, seega lisaraha kulub alati ära. Millega ma aga ei arvestanud, on see, et teistes töökohtades tuleb actually tööd ka teha. Ma olen Taruga end ikka väga ära hellitanud. On küll palju öiseid vahetusi, aga päevased algavad alles pärastlõunal ja ma saan terve aeg oma seriaale vahtida.

IMG_8106IMG_7910
Kroonpressis tuleb päriselt kah asjalik olla ning pidevalt tegutseda. Ühest küljest on see väga kurnav, teisest küljest läheb kogu vahetus üsna kiiresti, sest teha on palju. Samas ma ei kujuta üldse ette, kuidas õblukesed neiud suudavad aastaid sellist tööd teha, sest lisaks väsitavatele vahetustele on töö  üksluine. Pidevalt samad liigutused ja sundasend.. aga eks inimene harjub kõigega.

Pärast esimest 12-tunnist tööpäeva, kui lõpuks koju jõudsin, mõtlesin küll, et noo.. oli seda nüüd siis vaja. Käed valutasid, jalad valutasid, selg valutas ning kuklas vasardas teadmine, et pean homme uuesti minema. Siis puges Nässukas aga kaissu ja elu oli jälle ilusam.

IMG_20160709_132520

Vahepeal, kui mul oli natuke rohkem aega, tegin kiire tiiru Õvil. Mina pakkisin koti lühikesi pükse ja päevitusriideid täis, sest minipuhkus ju! Ilm arvas aga miskit muud ja pea terve päev sadas. Trotsisin natuke aega külma ja vedelesin võrkkiiges, jõin kohvi ja lugesin raamatut. Umbes-täpselt pool tundi, kuni vend mind õuntega loopima hakkas ja ma sellepeale kiigult maha kukkusin. Ma siis värisesin maas, sest jalg läks ka krampi, vennas samal ajal möirgas nii hullult naerda, et ma tõepoolest arvasin, et ta lämbub suurest õnnest ära :D

IMG_20160707_122918IMG_20160707_155104
Kuna vihmaga polnud suurt midagi teha (ja ma lootsin veel metsa pildistama minna..), siis veetsime aega toas, kõik kiusasid kõiki (aga eriti mind) ning õhtu lõpetasime veini ja snäkivaagnaga. Järgmisel päeval oli mõnus uimerdamine, vennas tegi isegi hommikusöögi mulle ning kohv toodi ka voodisse! Mida elult veel tahta. Mul on tegelikult päris kahju, et Nässukas teiste kassidega läbi ei saa ning koera pärast ei saa teda ka vabalt õue jooksma lasta. Vastasel juhul pakiks ma iga kord, kui rohkem vabu päevi jutti on, oma kassi ja kolm asja kokku ning kiirustaks maale. Kuigi mulle väga meeldib linnas elada, siis just suviti on nii tohutu igatsus oma aia ja kilemajast nopitud tomatite järele.

IMG_20160707_193850IMG_20160708_105935
Üle pika-pika aja sain Mairiga kokku. Truffe’s üks kena krevetisalat ja vein ning juttu jätkus kauemaks. Kohe nii palju kauemaks, et jõudsime Meat Marketis kokteile juua ja Mairi tahtis mulle Kelleris kirsiõlut tutvustada. Viimast küll polnud, aga enne kui me solvuda jõudsime, pakuti õunaõllet proovida. Maitses see nagu üks väga hea õunasiider :D

IMG_20160709_223655
Hansapäevade ajal sain korra empsiga kokku, et kõik laadaputkad läbi jalutada. Mina mõtlesin, et selline ema-tütre kvaliteetaeg, tegelikkuses oli mind vaja hoopis empsi ostukotte tassima. Vähemalt sain oma kannatuste eest kukeseeni ja kõrvarõngaid, nii et kokkuvõttes läks hästi. Proovisin ära selle natuke ülemakstud kartulispiraali-varda, mida ka Oliver mu kõrvalt maitses ja siis teatas, et “Hea on küll, aga päris kartulitest krõpsud on paremad.” OK siis :D :D

IMG_7825IMG_20160709_111902IMG_7854
Ja siis, ja siis, ja siis.. mis ma veel teinud olen? Mööda Tartut ringi jalutanud, Silmarõõmu juures hulga filme ära vaadanud (ja avastanud sellise ajuvabalt ägeda multika nagu “Rick&Morty“- ma ei tea, kui pilves peavad need inimesed olema, kes selle jaoks episoode välja mõtlevad), pildistamas käinud, kõvasti tööd teha rabanud ja… nagu ongi kõik.

IMG_7886IMG_7959
Natuke on nukker olla küll, sest võrreldes eelmise aastaga tundub, nagu laseks sellel suvel lihtsalt sõrmede vahelt libiseda ja need paar kuud on lihtsalt… mööda läinud. Samas pole aga mitte millegi üle kurta- hoopis vastupidi, elu sujub päris hästi, pigem ongi kõik mul endal peas kinni, mõtlen üle ja võrdlen liiga palju.

IMG_7966IMG_7909

Ühesõnaga, üritan mitte nii pikka vahet enam sisse jätta (lubadused, lubadused), sest päris keeruline on blogida, kui kõikkkk meelest ära on läinud, pilte on samas nii palju, et ühte postitusse on neid raske ära jaotada ja üldse.. piinlik nats.

PS. Vahetasin täitsa iseseisvalt vannitoas led-pirnid ära, mis on minu jaoks ikka päris suur saavutus :D Ei olnudki nii keeruline, kui ma arvasin (ehk 12 minutit, mille hulka kuulus googeldamine, kuidas pirn kätte saada ja laeplaadi tagasi asetamine).

PS2. Kes oleks arvanud, et Zara lõhnad niiii head on? Mina igastahes mitte. Veetsin ükspäev ühe ilusa pooltunni riiuli ees lõhnu nuusutades :D

IMG_8096-2

You Might Also Like

 • Avatar
  Neiu 17. juuli 2016 at 21:25

  Tore kuulda, et sul juba keegi on :)

  Ja ma elan Tartu hotellist 2 maja edasi ja olen niii mitu korda mõelnud, et see näeb välja, noh, veidi veider.. :D Milline kontingent seal on?

  • Mesiliis
   Mesiliis 17. juuli 2016 at 23:12

   :)

   Oot, pead silmas TarTu hotelli või Taru hotelli? :D Viimases töötan mina ja see on mõeldud ainult kaitseväelaste majutusasutuseks..ehk noh, kontingent on 100% kaitseväelased :D

 • Avatar
  Liisi 17. juuli 2016 at 21:48

  Kes on Oliver ? :)

  • Mesiliis
   Mesiliis 17. juuli 2016 at 23:11

   Oliver on mu pisike sugulane. Ühel pildil suhkruvatiga on ta vend :D

  • Avatar
   Neiu 18. juuli 2016 at 10:06

   Taru ikka. Seda ma ei teadnudki, aitäh :)

 • Avatar
  Anne-Mai 18. juuli 2016 at 14:24

  Lahe n2ed v2lja ;)

 • Avatar
  Kendra 19. juuli 2016 at 07:01

  Mul on ka hea meel, et oled kellegi leidnud.

  Läksin ka ise hiljuti pikema ajalisest (pea 5 aastat) suhtest lahku ja elu keerdkäikude tõttu paari nädala jooksul leidsin uue silmarõõmu ning nüüd 3 kuud hiljem elan juba uue noormehega koos ja kõik hästi. Kõigi meelest hull ja kasutan vaid eelmise suhte üle saamiseks, kuid ise nii küll ei arva :)

  Loodan, et ka sinul läheb kõik hästi!

 • Avatar
  Virge 19. juuli 2016 at 15:42

  Ma olen üks neist kes ei suuda eriti kaua rutiinset tööd teha, ühel hetkel ma tunnen, et vajan reaalselt vaimset abi :D Kui ma veel restos töötasin, siis ma lõpuks nägin oma tööd juba unes :D Lõpuks oli küll selline tunne, et võiks oma pea läbi seina lüüa :D