#weddingbells

28. aug. 2016

Nonii, lõpuks on aeg blogilt (taaskord) tolmukiht maha pühkida ja väike postitusepoiss teha. Viimased kaks nädalat on olnud hullumeelselt kiired, pidevalt on tegevust ja ma tunnen, kuidas mu unetundide võlg kogub juba intresse. Ei mäletagi sellist aega, mil sai magada nii kaua, kui ise tahan. Küll on häda, kui pole mitte midagi teha, küll on häda, kui tegevust on liigagi palju :D

Mis ma siis teinud olen? Panin natuke hullu nii Kroonpressis kui Tarus. Mu imepärane logistika jättis mind kuidagi olukorda, kus ma olin kodust ära kaks ööpäeva- tulin öösel Tarusse, hommikul jooksin Kroonpressi, õhtul uuesti Tarusse ning uuel hommikul jälle ajakirju meisterdama. Kui ma KP-s viimase töövahetuse tegin, siis niiiiiii hea tunne oli ära tulla. Et aga elu liiga igavaks ei läheks, otsustasin poole kohaga minna hoopis Lindexisse tööle, sest noh.. miks mitte.

Käisin Kariniga pildistamas ja sain ise ka kaks korda kaamera ette. Haarasime tüdrukutega Anneli kampa ja paar päeva enne pulmi tegime ühe fotoshoodi ning õhtusöögi Truffes. Sain mitu korda Mairiga kokku ning käisime kõigepealt Seikluspargis Forest Kämpi ja Daniel Levi kontserdil. Alguses mõtlesin küll, et vist väga põnev õhtu ei tule, aga kui Daniel Levi tühjas pargis vastu kõndis ja rõõmsalt meid nagu vanu tuttavaid tervitas, muutus tunne juba paremaks. Tegelikkuses oli väga kihvt kontsert. Forest Kämpi muusikaga pole ma üldse kursis, aga see oli mahedasse suveõhtusse kakaotassi kõrvale ideaalne. Daniel Levi bänd oli nagu ikka hea :D Mulle väga meeldis, et hoolimata vähesest rahvahulgast, anti esinedes ikkagi maksimum.

IMG_9537 IMG_9675

Järgmisel päeval jõudsin värvida juukseid, sugulast võõrustada ning õhtul läksime Mairiga pargikontserdile, kus esines Frankie Animal. Hiljem oli Aparaadi hoovis elektriteater ning näha sai Reet Ausi filmi “Moest väljas”. Pani mõtlema küll oma tarbimisharjumuste peale.

Oooeh, OKEI, ma ei tahtnud üldse oma tegemistest nii pikalt jutustama jääda, sest tegelikult tahtsin rääkida hoopis eilsest päevast-õhtust, mil mu onupoeg abiellus! See oli kindlasti suve oodatuim sündmus ja kuigi mina jõudsin praegu õhtuks tööle, siis neil käib pidu veel edasi.

Eilne päev möödus mul suuresti paanikatähe all. Tellisin nimelt pulmadeks ideaalse kleidi, mul oli kõik välja mõeldud, kuidas-mismoodi-millega seda kanda.. mida polnud, oli aga kleit. Ma viimase hetkeni lootsin, et jõuab ikka kohale, kas või õige napilt, sest reede oli põhimõtteliselt viimane päev tulemiseks. Läksin 12ks Mairi juurde soengut tegema (registreerimine hakkas 15.30) ja vaikselt juba muretsesin. Mul oli küll varukleit ka olemas, aga see on nii vana ja sellega kõik mind näinud juba :D (#whitegirlproblems). Kammisin kiirelt Eedeni läbi, läksin sama targalt koju tagasi ja kell kaks sain sõnumi, et mu pakk on kohal ning tellija viib selle Kaupsi, kust kleidi kätte saan. Tegin kolm minutit õnnetantsu!

Ühesõnaga, olin täismeigi ja soenguga, pakkisin tagavarakingad kaasa ning tavalise kodukleidiga lippasin kesklinna. Ei hakanud varukleiti kaasa ometi võtma, sest noh.. õige oli ju ootamas. Olin kell kolm ilusasti kohal, aga mida taaskord polnud….oli mu pakk, sest tellija polnud jõudnud seda kohale viia. Ma reaalselt seisin keset Kaubamaja ja puhta tahtejõuga sundisin juba voolavad pisarad silma tagasi :D Ega siis midagi, jooksin max kiirusega Kvartalisse ja haarasin Vero Modast esimese ettejuhtuva kleidi, proovisin selga ja ostsin selle 10 minutiga ära. Väga õnnestunud leid, sest ma vaikselt uurisin paar päeva varem ka pulmariideid, aga reaalselt kuskil polnud viisakat, pidulikku ja ilusat kleiti, mis poleks nagu mingi.. luhvats.

Kui Vero Moda poleks päästnud, oleksin ilmselt kas selle kleidiga pulma läinud või jäänud registreerimisest ilma, kuni kodus tagavarakleidi selga saan
IMG_20160826_125415

Kell oli juba 15.15, kui käisin veel tiiru Kaubamajas ja mida üllatust- mu kleit oli kohal :D Korraks juba kirusin end, et oleks võinud natuke oodata, oleks 40 eurot alles hoidnud, aga kui oma tellitud kleidi selga panin, siis.. noh, tänasin riietejumalaid, et nad ikka Vero Moda mu teele sokutasid. See mereroheline kleit oli küll ilus, aga esiteks jubedalt kortsus, rinnust piiisut kitsas ja polnud üldse sellisest materjalist, nagu ma ette kujutasin. Iseenesest täitsa vinge kleit, aga mitte pulma sobilik… Ma kusjuures kogu oma plaanimise juures ei tulnud kordagi selle peale, et äkki tellitud (ja varem mitte proovitud) kleit ei sobi. Igaljuhul, vahetasin uuesti riideid ning näost higisena ja juba kõigest väsinuna jõudsin kaheminutilise edumaaga perekonnaseisuametisse. Sain lõpuks päeva nautima hakata.

IMG_20160826_163341IMG_20160826_154451
Anneli oli oma kleidis ja looris imeilus ning noh, Ülaril on Lättingu-geenid ehk ta poleks nagunii saanud mitte-ilus olla :D Mulle väga meeldis ka seekordne tseremoonia-läbiviija, kes viskas nalja ja oli igatepidi muhe mees. Edasi tulid juba traditsioonilised tegevused- pulmasõit ja ringide kinnipanek, Musumäel käimine ning toonekure pesa juurde lindi sidumine.

IMG_20160826_154615IMG_20160826_154647
Pulmapeol sain endale uhke ameti (ja tulipunase huulepulga) ning olin pitser. Hommikul oli päris palju raskusi  huultelt värvi maha saamisega, võtsin oma tööd ikka tõsiselt ja paks kiht oli kogu aeg peal, et “ohvreid” otsida. Pidu kestis varajaste hommikutundideni, sai palju head-paremat süüa ja juua, jalad villi tantsitud ja sugulastega muljetatud.

Mina olin kikivarvukil ja vend natuke kummargil..ja ikka ta pool meetrit pikem :D 
IMG_20160826_155536IMG_20160826_155244

Ma ise läksin küll ööseks koju, aga täna lõuna ajal olime tagasi peokohas, sest üritus läks tasapisi edasi. Pole ammu sellist mitmepäevast pidu olnud, kus seltskond on super ja põhjus tähistamiseks veelgi parem! Mul on nende kahe üle niiiiiii hea meel, et ei oska seda sõnadessegi panna :)

Ei olnudki ainus värviliste juustega neiu peol :D 
14141707_1156277364445444_4653569998566273259_nIMG_20160827_213440

Pulmapidu pani (vähemalt minu jaoks) suvele ilusa punkti ning nüüd võib vaikselt sügiseks valmistuda. Mul juba hunnik plaane, olen väga paljud asjad enda jaoks selgemaks mõelnud ning aasta lõpule lähen täitsa heal meelel vastu. Eks näha ole, palju ma tahtejõudu suudan kokku ajada, et kõik soovid teoks teha, aga lootust on! :D

IMG_20160826_161043

You Might Also Like

  • Avatar
    Arra 28. aug. 2016 at 20:32

    Kleit on ilus..ja juuksed täiega ägedad :D