kui väsimus niidab jalust

14. okt. 2016

Mul on tunne, et mu logistiline pool pole just kõige parem. Või õigemini pean ma õppima natuke paremini ühildama kaht graafikut, kooli ja vaba aega. Muidu on kõik tegelikult väga okei, aga kui juhtub, et keegi peaks midagi vahetada tahtma, siis lööb see mul elu veidi sassi. Pluss ka see, et mulle tullakse väga palju vastu seoses kooliskäimisega ja siis ma ei taha võtta järjest liiga palju vabu päevi, mis omakorda tähendab seda, et ma ise olen pikalt jutti tööl.

See tekitaski olukorra, kus ma olen sel nädalal kodus ainult ühe korra ööbinud. Ja sedagi vaid neli tundi. Nädala alguses olin päeval Eedenis, öösel Tarus, siis jälle Eedenis ja siis jälle Tarus. Kolmapäeva öösel sain paar tunnikest kodus magada, kui juba pool viis oli äratus, et kõige varajasema bussiga Tallinnasse kooli sõita.

Kui muidu mulle pikad bussisõidud ei meeldi, siis seekord oleks ma olnud valmis kas või Peterburgi sõitma, et ainult saaks olla omaette lebos ja mitttttte midagi teha. Selle asemel trotsisin uduvihma, kutsusin end ise Teele juurde kohvile ning lõpuks läksin kohtumajja istungile. Pean ütlema, et sel aastal on koolis palju põnevam! Eks sellepärast, et meil sissejuhatavad ained on läbi ja rohkem ongi konkreetseid õigusaineid. Me likey!


Eile hüppasin pärast kooli uuesti Teele juurde, sest seal ootasid ees (lisaks Prooveliplikale) Britta, sushi, kummikommid ja vein. Ideaalne kombo! Ja oooh, kuidas mul oli sellist õhtut vaja, kus kõik läbisegi jutustasid ja naersid ja rüüpasid veini ja arutasid Eesti juutuuberite üle :D Lisame siia hulka ühesugused kostüümid, Teele meigisalongi ja snapchati-seina… ütleme nii, et üks super naistekas. Ja see vana hea klassika- nii kui Teele voodis maandud, siis häälepaelad lähevad valla ja lihtsalt purskad kõik enda seest välja.


Hommik kahjuks nii helge ei olnud ja mind vaevab selllllllline väsimus. Ja otsustasingi väga raske südame(tunnistuse)ga, et lähen täna koju ära. Ma tegelikult ei tahaks seda üldse teha, aga ma peaks siis homme koolist otse Tarusse tööle minema (ja järgmisel hommikul Eedenisse) ning ma leidsin, et ma väga ei jaksaks nii. Ühesõnaga, järgmise kuu graafiku pean paremini läbiplaneerima!

Nüüd aga istun bussijaamas, kuum kohv nina ees ja päris maitsev Caesari salat ka ning ootan oma bussikest. Sain koolist varem tulema ja lootsin kuuesele jõuda…aga noh, kolm järjestikust bussi olid välja müüdud :D #reede


edit: Ja olen juba bussis, sõidan Tartu poole. Ei jõudnudki kohvikus mugavalt istudes postitust valmis.. Sellega seoses, ma ei saa üldse aru, kuidas nt kõik need youtuberid suudavad nii kiirelt videosid üles laadida, arvestades seda, et nad peavad filmima ja monteerima ja üles laadima ja… Ma pean teoreetiliselt ainult natuke kirjutama, paari pilti töötlema ja siis läheb ka umbes nädal sellega :D 

Ja lõpetuseks kaks mõttetera mu õppejõududelt:
“Pole võimalik tappa, kui elu juba läinud.”
“Inimene, kes õpib õigust, ei ole peast päris terve, olgem ausad.”

 

You Might Also Like

 • Avatar
  Kaisa 14. okt. 2016 at 19:54

  appi, ma ei mäletagi, kas oled kirjutanud sellest blogis, aga kus sa õigust õpid ja miks nt tartusse ei läinud seda õppima? :D

  • Mesiliis
   Mesiliis 16. dets. 2016 at 11:46

   Sest ma ei õpi päris õigust, vaid juristi abiks. Et põhimõtteliselt personali- ja sekretäritöö koos õigusalase taustaga :)