fog comes on little cat’s feet

30. jaan. 2017

Viimased päevad on Tartu vallutanud paks udumass. Ma ei tea, kuidas teiega on, aga minus on see veidi müstiline ja õudne uduloor alati nii mõnusa tunde tekitanud. Nagu kõik oleks võimalik. Kohe tuli meelde ka üleeelmise aasta sügis, mil sai Kariniga paar udusemat pilti tehtud. Kuna need on tänase päevani ühed mu lemmikutest, lisan kohe paar tükki meeldetuletuseks siia ka.

Mu armas Karin udusel nõlval, suur kapuuts peas

Pilt Karinist selja tagant, udutunnelisse vaadatamas

Peaaegu sama pilt, mis eelmine..aga lihtsalt kaugemalt pildistatud :D

Mu armas Karin maas aelemas ja oma imeliste siniste silmadega kaamerasse vaatamas

Mõni päev tagasi lippasin kaameraga välja, et natuke veel Annelinna võlu pildile püüda. Mis ma öelda oskan, mulle on inimeste pildistamine ikka rohkem meeltmööda. Mu sügav kummardus kõikidele neile, kes suudavad täiesti tavalistest asjadest võluda erilisi pilte välja, kes lihtsalt märkavad pisiasju ja kellel on see hea silm tabamaks häid hetki. Aplaus, ausalt.

Selline äärmiselt kunstipärane võte puuokstest

Mõnusa rohelise samblaga kaetud puutüvi, taustal õrn uduvine

Üksik punane vedrukiikhobune, taustaks sünge ja udune park

Väga diip mustvalge pilt Annelinna teest. Paar üksikut inimest ka jalutamas

Väike puudeallee ja suured punased õunad maas. Nalii, need mingisugused..marjad? :D

Männioksad vhmapisaratega

Üks mõnusalt suur ja uhke puu keset udu

Jõulud ei ole läbi- ehk üksik punane klaasehe suvalise oksakese peal rippumas

Not your usual selfie- ehk sama punase klaaskera peegeldusest tehtud pilt iseendast.

PS. Ikka väga raske on leida piltidele pealkirjaks adekvaatseid kirjeldusi, niiet neist saaks midagi aru ka :D

You Might Also Like

 • Avatar
  Kai pimeduses kobamas 30. jaan. 2017 at 02:22

  Ehh, enne, kui ma jõudsin Sinu viimast lauset lugeda, mõtlesin just, et Su pildikirjeldused on nii mõnnad, et hakka nii või fotoblogisid jälgima, kui seal oleks ka sellised kirjeldused – nii et super! :) Nägijatele võib see kirjeldus tunduda mitte midagi erilist või paljuütlevat, aga mulle pimedale on see piisav, et panna kujutlusvõime tööle. Suur ja sügav kummardus ja niks! ;)

  • Mesiliis
   Mesiliis 30. jaan. 2017 at 09:52

   Awww, aitäh :D Ma just mõtlengi, et kuidas pilte kirjeldada nii, et poleks lihtsalt “üks puu”, vaid, et annaks sõnadega edasi pildi vaibi ja tausta ja noh, et oleks, mida ette kujutada. Aga endale tundub see nii raske, sest vaatan tavalist pilti ja..ongi ju puu :D :D

   Aga siis on super, kui piisav on! :)

 • Avatar
  Kadi 30. jaan. 2017 at 08:12

  Mõisavahes on paneelikate vahel üks koht, kus kahe maja n-ö liitumiskohas kasvab üks suur puu. Olenevalt aastaajast ja kellaajast võib seal näha väga lahedaid valguse ja varju mänge. Mõtlesin kunagi, et pildistan ülesse aga mõtteks see jäigi, sest enam Annelinnas (ega Tartus) ei ela :) Google mapsi järgi tundub, et Kaunase pst 63 ja Kaunase pst 62 majade vahel oli see puu aga 100% enam ei saa olla. Eks neid momente ikka ole aga enamasti saan ma lihtsalt teen ahhaa, vaatan korraks ja mõtlen et issand kui laheda pildi siit saaks ja sinna ta jääbki.

  • Mesiliis
   Mesiliis 30. jaan. 2017 at 09:50

   Oohoh, see siis mul suhteliselt lähedal.. Peaks kunagi üle vaatama. Aga jaa, mul endal ka mõne Tartu koha/objektiga nii, et iga kord kui mööda kõnnin, mõtlen, et nii, nüüd tulen ja pildistan…ja mõtteks see jääbki.

 • Avatar
  Helen 30. jaan. 2017 at 13:19

  See mustvalge Annelinna pilt tekitas meeletu igatsuse Tartu järele. Kuigi kolisime perega koos Tallinna külje alla, kus ma enamuse oma elust olen ka veetnud, siis need 7a Tartus muutsid mu armastust. Kodu on ikka seal, kus on süda ja praegu tundub, et minu oma jäi poolenisti Tartusse.. oh kui vaid saaks kunagi tagasi…

  • Mesiliis
   Mesiliis 30. jaan. 2017 at 18:49

   Sisi tuleb kunagi oma sammud tagasi Tartusse seada ja oma pool südant jälle tagasi võtta :)

 • Avatar
  Häy 30. jaan. 2017 at 18:44

  Tead selle kiikhobusega saaks mõnusa õudusfilmihõngu, kui see natuke rohkem ääre pool oleks ja veel muskvalge ka :D aga su pildid on ikka head nagu alati.

  • Mesiliis
   Mesiliis 30. jaan. 2017 at 18:46

   ooh, ma ei tulnud selle pealegi, et mustvalgeks pilt teha. Kohe proovin järgi :D

   Aga tänks :)