procrastination as its finest

25. märts 2017

Seniajani on harjumatu, et mul on kõik nädalavahetused vabad ning võin teha, mis aga pähe tuleb. Mina muidugi mõtlesin, et nüüd on ideaalne käia nädalalõppudel pildistamas või maal vanemate juures või vanaema külastada või sõpradega koos olla või lihtsalt asjalik olla. Tegelikkus on muidugi hoopis midagi muud, sest niiiii hea on lihtsalt.. mittemidagi teha.

Täna võtsin eesmärgiks kooliasjad joonde saada, sest juba paari kuu pärast tahaks nagu lõpetada. Selle asemel, et oma (niigi pikaleveninud) nimekirja täitma hakata ja ehk paar esseed valmis kirjutada, olen ma otsinud terve päeva asendustegevusi.

Õppimise asemel olen ma näiteks:

-teinud neli tassi kohvi
-igaüht neist üliaeglaselt joonud, sest nautimine
-koristanud kappi
-lugenud Harry Potterit
-käinud kaks korda poes
-teinud kellegi teise kodutöid
-koristanud uuesti kappi, sest vanad asjad, mida enam ei kanna, jäid välja võtmata
-sorteerinud raamatud värvi järgi ära
-kudrutanud Nässuga
-teinud rahakoti korda ja vanadest tšekkidest puhtaks
-hoidnud 15 minutit peal näomaski (mina, kes ma absoluutselt ei talu näomaskide tegemist… ilmselt õppimine veel vastuvõetamatum :D)
-vaadanud paar tundi youtube‘ist Glee laule
-lugenud wikiast kõigi Glee hooaegade ja tegelaste kohta
-lugenud imdb‘st nelja telesarja “trivia” sektsioonid läbi
-ebays shopanud
-lihtsalt diivanil lebotanud ja lakke vaadanud

Nüüd enam midagi huvitavat teha pole, aga kell juba nii palju, et ometi ei jaksa õppima hakata :D Selle asemel oleks vaja süüa teha ja kalendrisse homseks päevaks to-do listi kirjutada. Noh, võin lihtsalt noolega kõik tänase päeva ülesanded sujuvalt pühapäeva suunata :D

You Might Also Like

 • Avatar
  K. 31. märts 2017 at 12:33

  Sina loed Potterit sadu kordi, mina sinu Miseriat. Niiiii hea. Aitäh sulle selle eest!

  • Mesiliis 5. apr. 2017 at 23:42

   Omg, ausalt, et kellelgi Miseria veel meeles on! Aitäh sulle! :D

 • Avatar
  Crick 15. apr. 2017 at 17:28

  Hei! Need kõlavad täpselt nagu minu nädalavahetused. Ainult, et Potteri asemel läheb kõik muu loosi. Kohviga on TÄPSELT sama lugu. Poleks pidanud soetama kohvimasina – it’s making me into an addict. Koolitükkidega on ka sama lugu, et esmalt muretseb kas tibudel klassis on asjad korras ja siis vaatab oma asjad üle.

  • Mesiliis 24. apr. 2017 at 11:49

   Noh, eks ma Potteri asemel loen tihti midagi muud ka, aga üldiselt jah, kui midagi vaja edasi lükata, siis Potteri lugemine on alati heaks ettekäändeks :D Mul (õnneks) kohvimasinat pole, mine tea, palju siis seda jooks :D

   Mul see teiste asjade tegemine pigem sellega seotud, et ma ei oska “ei” öelda… ja siis on kohusetunne nii suur, et kui olen lubanud, siis ju PEAN ära tegema. Enda asjadega sellist asja pole.