Kuna mu sõbrannad pole jõudnud veel uut Villa osa vaadata, pean blogisse rantima tulema 😀 Hakkan nats spoilerdama ka… kui uut osa veel näinud pole, siis ise tead, kui loed.

Ma olen üpris suur kodumaiste realityde fänn. Algas see omal ajal Farmiga ning ma ei tea, kas tegu on “vanasti oli rohi rohelisem”-tüüpi meenutusega, aga mu arust Farmist ägedamat tõsielusaadet pole tehtud 😀 Okei, Robinsonide-sari oli ka vinge!

Ühesõnaga, olen mitu hooaega Rannamaja, Tüdrukute ja Poissmeesteõhtuid vaadanud ja… nojah, ikka väga madalal on see kvaliteet nüüd. Kui esimesed kaks Rannamaja hooaega veel olid tsipa huvitavad, siis sel korral on kuidagi väga sisutühjad inimesed sinna sattunud. Võib-olla on asi ka nende nooruses, aga jube palju tuleb tühja õhku.

Seetõttu ootasin ma väga Villat, sest olles ise react-videosid teinud ja ise päris kõrgklassi videosid meisterdanud, siis Zevakini-Valtingu tiim tundus hoomavat, mis on kvaliteet! Sellessuhtes jah, ei pidanud pettuma. Tehnilise poole pealt on tegu tõesti high class realityga. Tegelikult pole mitte midagi ette heita ka osalistele. Ilmselgelt on nähtud palju vaeva, et noppida välja terad – ilusad, seksikad Eesti noored, kes (vähemalt senini) ei ole absoluutselt jätnud rumalat või päris madalalaubalist muljet. Viis pluss selle eest.

Kuna Villat on nii palju haibitud, on inimeste ootused kõrged. Seda enam, et ühe osa eest pead välja käima 4 eurot. Mitte terve hooaja eest. Ühe. Osa. Eest. Neli. Eurot. Ühelt poolt tundub kallis, teisalt – tehnika, asukoht, auhinnasummad, reklaam.. eks see kõik vajab raha. Ja ma ei kahtlegi, et inimesi on, kes maksavad!

Esimene osa vaadatud, ei pidanud absoluutselt pettuma. Eks ta selline sissejuhatav oli, et draamat ja pisaraid ei saanud, aga contenti oli, huvitav oli vaadata ja liigagi kiiresti lõppes. See omakorda pani veel suurema põnevusega järgmist osa ootama (eriti selle sneak-peaki tõttu, mis osa lõpus oli).

Ja siis.. teine osa. Ootad kvaliteeti. Ja saad kvaliteedi ainult tehnilise külje pealt. Üks osa kestab ca 45 minutit, sellest POOL aega mängiti ühte mängu, mis polnud isegi huvitav mitte. Vabandage, aga selle eest neli eurot? Kogu põnevus, mis teises episoodis oli, tuligi eelmise osa sneak-peakidest, mis sisuliselt olid täpselt samad klipid, mis toona esitleti. Ok, korraks pistis teki alt nina välja ka Väike-Frank, aga kui silmi pilgutasid, magasid ka selle hetke maha.

Ma ei tea, kas nad tahavad oma filmitud materjalist ikka võimalikult palju osasid välja venitada (sest €€€) või ei toimunudki midagi põnevat, mida saatesse panna oleks saanud.. aga vaadata 25 minutit mõttetut faktimängu ja paremale-vasakule tammumist… Kas seda siis tõesti poleks saanud kuidagi teisiti lahendada? Näidata kokkuvõtet ja hilisemat punktijagamist?

Sst sorry, aga nelja euro eest oli seda sisu selles konkreetses episoodis täpselt sama palju, kui Rannamaja omas, kus nad päev otsa tõtt vahivad 😀 Ei saagi olla osad täpselt samal pulgal sisu mõttes, aga nii suurt langust ei oleks küll oodanud..

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga